Yourui Pre Acer 5253 5250 Notebook Doske MBNCV02004 PEWE6 LA-7092P základná DOSKA DDR3 s E450 Procesor na palube
Yourui Pre Acer 5253 5250 Notebook Doske MBNCV02004 PEWE6 LA-7092P základná DOSKA DDR3 s E450 Procesor na palube
Sku: r853
(2 Recenzie)
Novinka

€22.74 €23.94

Popis:

1. Prosím, skontrolujte si číslo dielu vnútornej pamäte slot, a dávajte pozor, aby porovnať s mojím obrázok ak je rovnaký ako v pôvodnej doske.Popis produktu

MBNCV02004 PEWE6 LA-7092P

2. MB postup testovania:

Skontrolujte, interný a externý konektor LCD displej , Dva pamäťové, DVD vodiča, Sieťové pripojenie, Hlasové, Myši, Klávesnice, Podsvietenie, USB, SD konektor, PC, 3,3 V COMS batérie, Batérie, či nabíjania a vybíjania, plne beh 3D, Reštartujte systém aspoň dva krát.

Skontrolujte, či nemá armatúr, hrdza, rot, tepla odstránenie podvozku.

Skontrolujte, či nedostatok elektronických izolácie lepiaci papier.

Skontrolujte vzhľad, ako sú trávniky, prach, cín na spájkovanie mäkké alebo iné špinavé označiť na palube.

3. Spätnú väzbu, Ak sa vyskytnú problémy s nákupom, prosím, dovoľte nám príležitosť opraviť veci pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Nebudeme dávať spätnú väzbu, kým sme obaja (kupujúci a predávajúci) spokojný s zaoberať.Keď budete spokojný s našimi potom položka nám dať pozitívnu spätnú väzbu.

4. Poštovné a prepravné Sme cez DHL/UPS/EMS/FedEx/TNT podľa rôznych regiónov používať rôzne spôsoby dopravy doprava do medzinárodného priestoru. 5. Vracia: snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim každý zákazník najlepšie, čo sme mohli.Avšak, nemôžeme byť zodpovedný za zmeniť svoj názor alebo stratené mail.budeme radi ak sa nám dať plnú náhradu, ak to je naša chyba.

Tovar, ktorý je poškodený alebo chýbajúce súčasti je nevratný.

Kupujúci sú zodpovední za návrat poštovné správne balenie.

Hneď, ako dostať prijímanie položiek, vrátime vám.

6. Záruka a Údržba: Ponúkame 35 dní záruky.Kupujúci je zodpovedný len za návrat poštovné poplatky za záruka položky. (Vo väčšine prípadov, kupujúci bude mať vrátiť problém komponenty skôr ako celý balík.).

Pred vrátením položiek, prosím, uistite sa, že ste si naše (predávajúceho) spiatočnú adresu, a napíšte "dar", a $10 na colné na dodanie detail listu.Prosím, použite pravidelné poštové služby a pošlite nám sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Štítky: acer 5552g doska, clevo, Acer, asus tf300t dotykový displej, herný notebook, acer aspire v5 kryt, základná doska pc, itx mini motherboard, Notebook Doska, set základnej dosky.

  • S CPU: Áno
  • Položka Stav: Používané
  • Typ Pamäti: DDR3
  • Kompatibilné Značky: Acer
  • Séria: ASPIRE
  • Číslo Modelu: 5253
  • Názov Značky: yourui
  • Certifikácia: Žiadne
  • Typ Grafickej Karty: Integrovaný
  • Pôvod: CN(Pôvodu)