Hrať Šach Katapult Rodič-dieťa, Interaktívne Hračky Nárazníka Šach Hrá Šach Rodič-Dieťa Interaktívne Veľké Drevené Hračky
Hrať Šach Katapult Rodič-dieťa, Interaktívne Hračky Nárazníka Šach Hrá Šach Rodič-Dieťa Interaktívne Veľké Drevené Hračky
Sku: r500
(0 Recenzie)
Novinka

€4.26 €6.26

Popis:

Odrážky:

1、Veľké Dosková Hra: skvelé dosková hra, ktorú môžete hrať a baviť sa s rodinou a priateľmi, tak, že sa nebudete nudiť vo svojom voľnom čase a môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou a priateľmi.

2、Pevných Drevených Materiálov: pevný drevený rám a drevené zábavný diely sú k životnému prostrediu, krásne a trvanlivé.Ľahký a kompaktný, ľahko prenosný, môžete hrať na stôl alebo na podlahu kedykoľvek.

3、Zlepšiť Hand-Eye Koordináciou: Rýchly pokles je rýchla akčná hra.Zlepšiť dieťaťa hand-eye koordináciou, zvýšiť zručnosť v prstoch, a rozšíriť dieťaťa pozornosť.

4、Perfektný Dizajn: hladký drevený rám umožňuje ľahko skĺznuť, keď sa hrá a je ľahko nosiť pri cestovaní.Je ideálnou voľbou pre malé priestory a nie sú potrebné batérie.Len sa pozrite na šachovnici a hrať sa s rodinou a priateľmi.Po hre, zatvorte stôl a stane sa okno pre uloženie všetkých hokejové puky.

5、Vhodné pre Dav: Rodina zábava/narodeninové oslavy/Vianočné darčeky.Športové doskové hry, ideálne rodinné a spoločenské aktivity s deťmi a priateľmi!Deti sa môžu hrať hry s priateľmi, ktorý im môže pomôcť získať spolu viac harmonicky a zvýšiť detí zmysel pre hospodársku súťaž.Je to dobrý darček pre deti, vhodné pre materské školy a rodiny.

Špecifikácie:

Názov: Drevené Hrá Šach

Materiál: drevené

Veľkosť:

Veľké model: o 54*29.5*2.6 cm/21.26*11.61*1.02 v

Malý model: o 35*22.3*2.6 cm/13.78*8.78*1.02 v

Balenie Zoznam:

Hrať Šach*1

Šach Kus*10

Lano*2

Poznámka:

Vzhľadom na svetelné efekty a strelecké uhly, tam je farebný rozdiel v produkte, prosím pochopiť.

Vzhľadom na ručné meranie, je tam tolerancia do veľkosti výrobku.

Štítky: xr matné sklo 3d.

  • Odporúčame Veku: 18+
  • Certifikácia: Žiadne
  • Názov Značky: MezoJaoie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: deti šach hračky

Súvisiace produkty