3d Papagáj K-ite Deti Hračky Zábava Vonkajšie Lietanie Činnosti Hra Detí S Chvost Vtipné Deti Hračky Juguetes Brinquedos Игрушки Nové
3d Papagáj K-ite Deti Hračky Zábava Vonkajšie Lietanie Činnosti Hra Detí S Chvost Vtipné Deti Hračky Juguetes Brinquedos Игрушки Nové
Sku: r471
(2 Recenzie)
Novinka

€8.87 €12.67

Popis:

3D PAPAGÁJ 100m Kite Jednej Línie s Chvost Draka Vonkajšie Zaujímavá Hračka Kite Rodiny Outdoorové Športy Hračka Detí

Funkcia: Klasické 3D papagáj kite jednej línie s chvost detí, detské outdoorové športy Kite môže priniesť dobrú náladu a poskytovať pozitívnu energiu pre svoj život.Single-line draci sú ideálne pre deti - môžu lietať v sekundách, skvelý vzhľad v nebi, a lietať skvelé.Vhodné pre vietor: 3-5. Ľahký a prenosný, ľahko sa prenáša. 100% novú kvalitu.Špecifikácie produktu: Materiál: vysoko kvalitná svetlé koberčeky tkaniny Farba: ako je znázornené Veľkosť: 140 x 78 cm Hmotnosť: 170 g (o)

Tipy: 1. Vyberte si otvorte umiestnenie najmenej 5 km (3 km) od letiska, ďaleko od stromy, domy, cesty, diaľnice a železničné trate. 2. Neletí drakov v mokrom alebo búrlivej počasia alebo na mokrom alebo kovové lietajúci línie.Nelietajú vo vetre. 3. Neletí drakov v blízkosti drôt veže, réžiu, káble alebo žiadne režijné vodičov. 4. Vyhnúť lietanie nad hlavami iných ľudí alebo zvierat, ako to môže spôsobiť im byť vystrašení, alebo ešte horšie. 5. Nelietajú draka v rámci legislatívnych predpisov svojej krajiny. 6, nosenie prilby, ako sú prilby, rukavice, slnečné okuliare, vhodné cievky, okuliare, ochranné zariadenia, atď.Najmä pre väčšie draci, a vyhnúť sa horenia reťazce v silnom vetre. 7, vyhnúť lietanie príliš blízko ostatné draci, tak nie je zamotaný alebo vystrihnúť riadky, poškodenie drakov a nehôd. 8, nie lietať, keď rýchlosť vetra je vyššia než 20mph.Silný vietor slzu draka.

Obsah balenia: 1 x kite 1 x Kite line (100 M) + špirála chvost

Štítky: deti draka, čínsky drak drak, kuracie slučky, albatros vták, kleopatra maškarný, box draka, mäkké zobraziť draka, frameless mäkké draka, oheň peashooter, obrie draka.

  • Vekové Rozpätie: 2-4 Rokov
  • Položka Druh: Jeden
  • Pohlavie: Unisex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: Žiadne
  • Materiál: Nylon
  • Tvar: Zviera
  • Draci Príslušenstvo Typ: Kite Rukoväť & Line

Súvisiace produkty