4pc Objaví Sa Dekompresný Hračka Zmyslové Fidget Tvárny String Hračka Pre Deti A Adluts S Znížiť Fidgets Stresu, Hračky, Darčekové Сквиши
4pc Objaví Sa Dekompresný Hračka Zmyslové Fidget Tvárny String Hračka Pre Deti A Adluts S Znížiť Fidgets Stresu, Hračky, Darčekové Сквиши
Sku: r313
(0 Recenzie)
Novinka

€0.70 €1.27

Popis:

4Pcs Zmyslové Fidget Tvárny String Hračka Pre Deti A Adluts S Znižujú Stres

Funkcia :

Prekvapenie!Super mäkké tvárny reťazec môže natiahnuť až 98 palec dĺžky a cítiť elegantný vo vašich rukách.Tvárny reťazec je dekompresný artefakt pre kanceláriu.

Pre dospelých a deti rovnako miluje hrať s touto fascinujúca fidget hračka.Táto hračka umožňuje skvelá party prospech, osadenie stuffer, goody vrece plniva a len preto, že liečiť.Použitia, na ktoré sú nekonečné s týmto všestranný hračka!

Tvárny string nielen hrať, ale tiež sa môže uplatniť.To môže vykonávať naše svaly paží, či už dospelí alebo deti, sú vhodné na použitie.Celkom tvárny a strednej hrúbky, keď hráte s ním nemusíte starať.

Tieto tvárny struny sú hypoalergénne, netoxický a bez organizácia bpas, ftaláty a latex.Sú silné, odolné a bezpečné pre deti a dospelých.Vyrobené z vysoko-kvalitných materiálov.Kvalita je veľmi dobrá.

Môžete natiahnuť, vytiahnuť, točiť, zabaľte ich v akejkoľvek podobe - sa odrazí späť do pôvodného tvaru!Varujú: nie zábal okolo krku alebo použite, ak chcete obmedziť prietok krvi.Keď sa deti hrajú, pod dohľadom dospelých lepšie.Materiál: TPR

Poznámka: nerovnom povrchu rezance na povrchu malé nedostatky, je úplne normálne, pretože výrobný proces v kontrakcie materiálov je tento prípad.

Obsah Balenia:

4X Tlak znížiť lano.

Štítky: dospelý hra sex, handcuff sex, sexuálne hračky, súprava sexuálnu hračku, , bdsm hračky, sm hračka, sexuálne hry, súprava sex, sexuálne nástroj, sex gauč.

  • Upozornenie: nie jesť
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Odporúčame Veku: Materskej, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y
  • Tému: Športové
  • Číslo Modelu: 253252

Súvisiace produkty