Vodič Doska pre HT156WXB-100 / HT156WXB-500 LVDS 15.6" LCD Displej Matrix TV+USB+VGA+HDMI-Kompatibilné Rozlíšenie 1366×768 Radič Rada
Vodič Doska pre HT156WXB-100 / HT156WXB-500 LVDS 15.6" LCD Displej Matrix TV+USB+VGA+HDMI-Kompatibilné Rozlíšenie 1366×768 Radič Rada
Sku: r170
(1 Recenzie)
Novinka

€16.23 €19.56

Popis:

LCD Radič Stravovanie:

Kompatibilný s HDMI VGA, AV, USB RF LCD Palube Práce pre LVDS Rozhranie, LCD Displej

LCD Napájací Adaptér: 12V/3A~12V/4A.

Prísť V Pohotovostnom Model, Keď Nie Je Vstupný Signál

Podpora USB Video

AV Kompatibilný S PAL A NTSC

Video Vstup: Kompatibilný s HDMI VGA, AV, USB RF

Audio Vstup: HDMI-Kompatibilné PC-Audio

Audio Výstup: Reproduktor Konektor

OSD: Jas Kontrast Auto Jazyk, A Tak Na

Jazyk: Anglicky, Čínsky, Španielsky A Tak Ďalej

Doska Veľkosť:188mm x 43mm x 17 mm

Balenie zoznam:

1× LCD Radič Rada

1× LVDS Signálový Kábel

1× Klávesnica S Káblom

1× Diaľkové Ovládanie (Batéria Nie je súčasťou balenia)

Vezmite prosím na vedomie:

* Ak vám nie je zaručené, že model, prosím neváhajte a kontaktujte nás priamo.

* LCD adaptér napájací potrebné 12V 3A, nezahrnuté; Ak potrebujete kúpiť adaptér napájania, prosím, kontaktujte nás.

* Obrázky sú iba odkaz.Budeme zápas zodpovedajúce stravovanie podľa objednaný model.

* Tento produkt je analógový TV, nie digitálnej TELEVÍZIE.Prosím, prečítajte si pozorne pred odoslaním.

* Prosím, nechcem, aby vodič rada dotyk všetky kovové po zapnutí.

FQA: Q1: LCD obrazovke zobrazí čierna obrazovka po zapnutí. --A1: 1. Potvrďte prosím, či podsvietenie displeja je pripojený kábel na booster rady(invertor rady).Ak nie, pripojiť ho a napájania znova. 2. Niektoré výmeny test: Zmena vstupného signálu na testovanie; Zmena napájacieho adaptéra ak chcete otestovať, Zmeniť zdroj signálu na testovanie; Zmena signálový kábel do testu; Zmeniť LCD displej test.A tak ďalej.

Q2:kábel nie je pripojený k obrazovky konektor. --A2: Ak je vaša obrazovka eDP konektor obrazovke, ale kúpili ste si rady, ktorý nosenie pre LVDS konektor obrazovke.Napríklad, ak je vaša obrazovka LP156WX4-TP(X)(X), ale dostanete radičom na doske, ktorá sa hodí pre LVDS radič rady, ako LP154WX4-TL(X)(X), nebude zodpovedať vašim obrazovke.Potom zvoľte si, prosím, návrat dôvodu "si zlý výrobok".Alebo sa obráťte na predajcu prvý.

Q3: LCD obraz na obrazovke nie je správne zobrazená, alebo preukázať biela obrazovka.Alebo LED na klávesnici bliká červená a zelená blikajú striedavo. --A3:1. Skontrolujte, či je signálový kábel, ktorý sa pripojí k LCD displej, konektor so správnym smerom. (Pin1 na Pin1, niektoré panel konektor kábla môže byť zostavený podľa dvoch smere, takže niekedy, keď ho zmeniť na zadnej smer, to bude dobre fungovať) 2. Prosím, skontrolujte, či rozlíšenie LCD obrazovky je rovnaké ako rozlíšenie LCD radič rady (Prosím radič rada nákup odkaz, ktorý označil kompatibilné rozlíšenie, použite typ obrazovky ak chcete vyhľadávať v sieti potvrďte svoju podporu rozlíšenie), ak nie, prosím, kontaktujte predávajúceho, niektoré dosky po aktualizácii firmvéru sa tento problém vyriešiť.

Q4: LCD displej má obrázkov, ale je veľmi tmavé. (Použite svetlo, pochodeň a skontrolujte, či vo vnútri obrazovky snímku alebo nie) --A4: potvrďte Prosím, či podsvietenie displeja je kábel pripojený k invertor rady (booster rady).Ak pripojenie podmienkou je OK, možno menič rada rozbité, ak zachytiť tento problém, kontaktujte nás prosím a zašleme vám ich výmenu.

O5: displej stále reštartovať po zapnutí. --A5: vstupný prúd napájacieho adaptéra je príliš malý, prosím, zmeňte adaptér s väčšími výstupný prúd (2A alebo vyššia ako 2A) O6: zapnutie Napájania, po niekoľkých sekúnd, displej sa prepne čierna obrazovka. --A6: Ak nemáte signálový kábel (č vstupný zdroj), bude zadajte v pohotovostnom režime po niekoľkých sekundách power.Prosím, pripojte vstupný signál pri zapnutí a použite tlačidlá na prepínanie na príslušný kanál.Q7 : Keď nie je signálový kábel k LCD, napájanie na palube, klávesnica LED je červená alebo zelená.A potom, keď sa pripájate kábel, na obrazovke LCD klávesnice LED je vypnutá. --A7: je To vzhľadom na definíciu signálový kábel je nesprávne, prosím, kontaktujte predávajúceho, potvrdiť v prípade, ak predávajúci má kompatibilný LCD displej signálu, kábla alebo nie.

Otázka 8.: Počítač zistí, že vodič doska je zapojený, ale obrazovka LCD sa nezobrazuje. --A8: Ak HDMI alebo DVI signálu je pripojený.Prosím nastavte na počítača, aby zabezpečili, že HDMI DVI výstup je k dispozícii.

Q9: Rozlíšenie nie je podporovaný. --A9:1. Prosím zmeniť na iné uznesenia o potvrdenie, či sa môže zobraziť normálne, alebo nie. 2. Vstupné uznesenie je v rozpore s LCD menu rozlíšenie displeja, to je vzhľadom k obrazovke LCD radič rada píše spoločné uznesenie, ktoré zodpovedajú špeciálnym rozlíšenie a riadiaca rada menu zobrazuje spoločné riešenie.Ak chcete zobraziť rovnaké rozlíšenie, je potrebné upraviť EDID dáta z obrazovky LCD.Ak sa vyskytne táto situácia a potreba zlepšiť to, prosím, kontaktujte nás.

Q10: displej zobrazuje niekoľko farieb, obrázok, zmena, keď ste práve napájanie dosky alebo obrazovky Farebné ukazuje továreň režim OSD po zapnutí zariadenia a vstupného signálu na palube. --A10: Toto je pôvodné režim, prosím, pomôžte, aby sa používanie klávesnice ON/OFF tlačidlo pre vypnutie palube, potom zapnúť, bude automaticky opustiť factory režim a bude fungovať ako normálne.

Otázka 11: LCD displej originálne kábel nemôže byť pripojený na radič dosky. --A11: Prosím, odstráňte pôvodný kábel dodávaný s LCD displej, a použitie kábla, ktorý sme poskytli s regulátorom dosky.

12. otázka: Pre Typ-C doske, potom Typ-C je pripojený, nie je signál na LCD obrazovke. --A12: Prosím nákup potvrdiť prepojenie.Ak jeden Typ-C sa používa na napájanie a iné sa používa ako signálny vstup, v oboch Typu C musí byť pripojený.

Q13: Kedy použiť Typ-C pripojiť k Telefónu, nedá zapnúť alebo jas je veľmi nízka. --A13: 1. Vstupný prúd mobilného telefónu nie je dosť, a nie je možné na vstup dosť aktuálny, ak chcete umožniť kontrolu omamných do behu, zatiaľ čo vysiela signály. 2. Keď je telefón zapnutý, štandardný jas je zapnuté.Vstupný prúd mobilného telefónu nie je dosť.Potrebujete pripojiť ďalšie napájací adaptér do riadiacej dosky.

Štítky: hdmi mini monitor, b156xw02 v6, 11 logic board, b156xw02, 0 10v senzor, lp156wh2, hdmi screen dotknite sa položky, hdmi touchscreen, ltn156at02, dell inspiron reproduktor.

  • Kompatibilné s 1: HT156WXB-100
  • Číslo Modelu: HT156WXB
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilný so 2: HT156WXB-502
  • Certifikácia: ROHS
  • Typ Produktu: LCD Tablet

Súvisiace produkty