Topdon Artidiag 500 OBD2 Skener ENG ABS, Airbag SRS NA Auto diagnostika OBD Code Reader Diagnostický Scanner WIFI Free Update
Topdon Artidiag 500 OBD2 Skener ENG ABS, Airbag SRS NA Auto diagnostika OBD Code Reader Diagnostický Scanner WIFI Free Update
Sku: r1157
(4 Recenzie)
Novinka

€137.75 €186.15

Popis:

Kontaktujte nás a získajte ďalšie zľavy

Top Dôvodom, Prečo Si Vybrať Topdon Artidiag 500:

1. 5'inch Android Dotykový Displej, Jednoduché ovládanie, 2..Rýchlo VIN autodetect, CRP123X bude čítať VIN informácie, keď sa pripojíte Auto 3. Doživotná Bezplatná Aktualizácia , Podpora One-Kliknite na položku Aktualizovať cez Wifi 4. Automaticky generovať a odovzdať diagnostické správy 5. Podpora Multi-Protokoly : OBDII , EOBD, JOBD , KOBD

Aktualizácia & Záruka

Doživotná Bezplatná Aktualizácia & 1 Ročná Záruka

Podpora Multi-jazyk

Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Ruština, Japončina, Kórejčina, Portugalčina

Špecifický Systém Diagnostiky:

Topdon Artidiag 500 je rozšírenou diagnostický nástroj, ktorý sa zameriava na poskytovanie užívateľom širokú škálu riešení pre kritické úlohy.Podporuje prístup k motora, prevodovka, ABS a SRS vykonávanie diagnostiky, ako je čítanie/vymazanie kódov a pre zobrazenie live data, pomáha rýchlo identifikovať problémy a vypnite výstražné svetlá.

Pre Motora Systém

Diagnostický nástroj môže pomôcť odhaliť motora zapaľovanie, vstrekovanie paliva, pomer vzduchu a paliva a výfukových emisií podmienky v motorový systém na zvýšenie vozidlo výkon, úspora energie a zníženie emisií výfukových plynov.

Pre Prenos

Má veľký zmysel v bezpečnej jazdy keď vaše auto je pošmyknutia alebo ťažké shift.Tento diagnostický scanner môžete obrázok problémy von cez čítanie kódov v Prenosovej sústavy alebo kontrola zdravotného stavu cez live data zobrazenie.

Pre ABS Systém

Diagnostika ABS problém by mal vždy začať s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ďalej budete potrebovať, ak chcete prevziať ABS kódy povedať, kde je problém, a to je to, čo tento skener, ktorý má pre vás.

Pre SRS Systém

SRS, bezpečnosť zadržiavací systém, je vytvorený zo vplyv senzory, ovládací modul, a airbagy seba, a to diagnostický prístroj môže vyhľadať každý elektronické parameter skontrolovať jeho zdravotný stav.

Užitočné AutoVIN Technológie

Skrátiť diagnostické čas a pomôže vám vyriešiť problém presne, CRP123X je postavený s AutoVIN technológie, ktoré môžete rýchlo skenovať identifikačným číslom vozidla.

Wi-Fi Aktualizácie

Diagnostický nástroj je vhodný pre väčšinu 1996 a novšie OBD2-vyhovujúcich vozidlách a diagnosable vozidla pokrytie sa bude rozširovať prostredníctvom aktualizácie.Pretože sa jedná o Android-na základe testov nástroj, môžete aktualizovať softvér priamo cez Wi-Fi s jedným kliknutím.

Správa O Kontrole

Po ukončení diagnostiky, kontroly nástroj vytvorí záznam o test, vrátane informácií o zákazníkovi, vozidlo informačné a diagnostické výsledok pre používateľov prezrieť alebo vytlačiť.

Praktické OBDII funkcie:

Topdon Artidiag 500 je veľmi užitočné pre technik na diagnostike emisnej problémy, presne a efektívne cez 10 OBD2 skúšobných režimov: Tento skener, ktorý podporuje všetky 10 skúšobných režimov pre OBD-II autá, ktoré sú skvelé pre každodenné opravy.Nasledujúca tabuľka popisuje účel každej režim prevádzky: $01 - Žiadosť Aktuálne Powertrain Diagnostických Údajov $02 - Žiadosť Powertrain Freeze Frame Údajov $03 - Žiadosť o Emisnej Diagnostické Problémy Kódy $04 - Clear/Reset Emisnej Diagnostické Informácie $05 - Žiadosť Kyslíkový Senzor Monitorovanie Výsledkov Testu $06 - Požiadavky Na Palube Monitorovanie Výsledky testov pre Konkrétne Monitorované Systémy $07 - Žiadosť o Emisnej Diagnostické Problémy Kódy Zistené Počas Súčasné alebo Posledné Ukončené jazdný Cyklus $08 - Žiadosť Kontroly Na Palube Test Systému alebo Komponentu $09 - Žiadosť Vozidla Informácií $0A - Žiadosť Emisnej Diagnostické Problémy Kódy s Trvalým Stav

Napätie Batérie Test

To môže graf reálnom čase napätie batérie.

Rozsiahle Vozidla Pokrytie:

Ázia: Acura, Daewoo, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Nissan GT-R, Samsung, Subaru, Suzuki, Toyota, Tlisuzu Európe: Abarth, Alfa Romeo, Audi, BMW, Bugatti, Dacia, Eú, Ford, Fiat, Jaguar, Lance, Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Sprinter, Landrover, Citroen, Volvo, VW, Vauxhall Južnej Ameriky: GMSA USA: Buick, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Chrysler, Jeep, Lincoln Austrálie: Au Ford, Holden

Špecifikácia:

LCD displej: 5" dotykový displej, 720P OBDII Interface Vstupné Napätie: 9V-18V DC Vstupné Napätie: 5V Batéria: Lítium Batéria Skladovacia Teplota: -20℃ ~ 70℃ Prevádzková Teplota: -10℃ ~ 50℃ Veľkosť: 8.98 * 4.92 * 1.36 cm Netto Hmotnosť:

Štítky: autocom cdp, auto skener na všetky autá, obd2 skener, obd2, roztomilý kórejský make-up, 2 obd, kit nástroj, Elm 327, profesionálne auto diagnostický nástroj, obd zariadenie android.

 • Špeciálne Funkcie: WiFi
 • Aktualizácia Softvéru: Áno
 • Verzia Softvéru: obd2 skener
 • Certifikácia: CE
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Hardvéru Verzia: Diagnostický scanner
 • Názov Značky: TOPDON
 • Jazyk: Francúzsky, angličtina, Španielčina, Ruský, Nemecký, Japonský, Kórea, Portugalský, Taliansky
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aktualizácia: Život-čas bezplatná aktualizácia na Spustenie oficiálnej webovej stránky
 • lcd: 5" dotykový displej, 720P
 • Názov Produktu: Topdon Artidiag 500
 • Záruka: 1 Rok

Súvisiace produkty