Vibrátor na prst

Vibrátor na prst je veľmi drobná erotická hračka, ktorá slúži k ženskej masturbácii a nielen to. Svoje uplatnenie nájde aj pri sexe v páre. Ako taký vibrátor vyzerá a aké funkcie ponúka?


Vibrátor na prst

Vibrátor na prst patrí k miniatúrnym erotickým pomôckam, ktorých veľkosť však nezodpovedá tomu, čo vie. Vibrátor na prst dokáže cez svoje malé rozmery úplnej divy. Tento vibrátor je skvelým dráždidlom, čiže masérom, klitorisu a ďalších citlivých miest. Vibrátory na prst dokážu uspokojiť každú ženu. Dokonca aj tú, ktorá bežne používa obrie erotické pomôcky, ako nadmerné vibrátory a dilda. Vzhľadom k tomu, že je tento vibrátor určený primárne pre dráždenie klitorisu a přivodění orgazmu touto cestou, svoje zaľúbenie nájde v spálni každej ženy.

Ako vibrátor na prst funguje?

Vibrátory v prevažnej väčšine prípadov zaobstaráte hneď dva v jednom balení. Každý z nich je inej farby. Obaja sú však inak úplne rovnaké a majú rovnaké funkcie. Vibrátor na prst je vyrobený zo silikónového povrchu, čo mu zaručuje veľkú hebkosť, rovnako ako dobre poznáte u 100% silikónu, z ktorého je vyrobená veľká časť erotických pomôcok. Vibrátor na prst má iba jednu intenzitu vibrácií. Je potrebné spomenúť, aj cez túto drobnú nevýhodu je ich intenzita dostačujúca a dokáže priviesť k orgazmu každú ženu, ktorá s orgazmy nemá problémy. Vibrátor na prst sa veľmi ľahko ovláda. Obsahuje tlačidlo, ktorým zapínate a vypínate vibrácie. Žiadna zmena intenzity, žiadne ďalšie iné funkcie. Vibrátor na prst sa ovláda malým tlačidlom, ktoré je umiestnené na vibračnej patróne. Tá je ukrytá v farebnom lekárskom silikónu.

Z čoho je vibrátor na prst vyrobený

Celý vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je absolútne hypoalergénne. Môžu ho používať aj ženy, ktoré trpia alergiami na rôzne materiály. Vďaka perfektnému spracovaniu a kvalitným materiálom prináša teplo a je úplne zdravotne nezávadný. Spĺňa tak všetko, čo má ideálne erotická hračka spĺňať.

Aké sú rozmery vibrátora na prst?

Vibrátor na prst je dlhý iba 4 cm, a jeho priemer je 1,6 cm. Priemer pútka je v základe 1.5 cm a pri natiahnutí robí tento priemer 2,5 až 3 cm.

Ovládanie vibrátora na prst

Vibrátor na prst sa ovláda veľmi ľahko. Nikto s ním nebude mať najmenší problém. Ak máte obavy, že by sa do vibračná patróny cez tlačidlo mohla dostať tekutina a táto miniatúrne hračka skratovať, nič Vám nebráni v tom vložiť patrónku do silikónového puzdra obrátene, čím sa spúšťacie tlačidlo dostane dovnútra a nebude tak hroziť vôbec žiadne nebezpečenstvo a Vy nemusíte mať žiadne obavy. Aby ste zapli alebo vypli vibrácie, je potrebné silnejšie stlačiť koniec patróny. Na to ako je patróna malá, je dosť silná. Do patróny sa vkladajú 2 miniatúrne batérie, ktoré sú typu SR41. Na batérie, ktoré sú súčasťou balenia, vydrží vibrátor na prst fungovať nepretržite cca 40 minút. Vďaka tomu, že sú v balení vibrátory dva, môžete si s nimi hrať v páre pri sexe. Využiť je samozrejme môžete aj sami, ale aj pri spoločnej sexe, ktorému dodajú ten správny náboj. Pre používanie v páre je najvhodnejší poloha zozadu, pri ktorej môže muž perfektne dráždiť klitoris ženy. Vibrátor sa na prst upevňuje silikónovým krúžkom. Ten je pomerne silný a dá sa tak navliecť skutočne iba na prst. Určite sa nepokúšajte ich používať ako škrtiaci krúžok na penis.

Pre koho je vibrátor na prst určený?

Vibrátor na prst je užitočnú erotickú miniatúrne hračkou, ktorú ocenia predovšetkým ženy každého veku, pretože dráždenie klitorisu je s touto hračkou veľmi intenzívne. Vibrátor ocenia aj páry pri sexe, ktoré si radi milovanie spestrujú a spríjemňujú. Vibrátor môžete použiť ako pri milostnej predohre, tak pri samotnom sexe. Táto parádna hračka nájde uplatnenie kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhody vibrátora na prst

Aj tento vibrátor vyniká svojimi klady. Medzi tie najväčšie patrí to, že v balení nájdete hneď dva vibrátory, ktoré môžete striedať, ktoré môžete používať oba dva naraz, a ktoré iste využijete aj v prípade, keď u jedného dôjdu batérie. Ďalšou výhodou je, že je vyrobený z výborného, ​​príjemného a hypoalergénneho materiálu. Nevýhodou vibrátora do prsta môže byť skutočnosť, že funguje iba na jeden stupeň vibrácií. Táto nevýhoda však za nevýhodu ani považovať nemožno, pretože vibrácie sú veľmi silné a plne dostačujúce. Vibrátor na prst vyniká tiež zaujímavým dizajnom.

Prečo vibrátor na prst zaobstarať?

Takto malým vibrátorom môžete prekvapiť svoju partnerku. Ak by ste radi zapojili do Vášho sexu erotickú pomôcku, ale doteraz s nimi nemáte žiadne skúsenosti a neviete, ako by na dildo alebo klasický vibrátor Vaša partnerka zareagovala, alebo či by sa jej používanie erotických pomôcok páčilo, kúpte pre začiatok vibrátor na prst. Jeho veľkosť sa jej bude páčiť, rovnako ako jeho funkcie a efektivita. Vibrátor môžete darovať partnerke, ktorá ho bude používať osamote, alebo ho môžete na svojej partnerke vyskúšať Vy sám, alebo môže vibrátor poslúžiť pre partnerské hrátky a dráždiť ním nielen klitoris, ale aj ďalšie citlivé miesta.

Nové vibrátory na prst nahradili pôvodne vyrábané

V minulých rokoch ste sa mohli stretnúť s vibrátory na prst, ktoré však neoslovili toľko ľudí, koľko by si výrobcovia a predajcovia priali. Zrejme to bolo tým, že nešlo až o toľko vychytané tovar, ktoré by plnilo spoľahlivo svoju funkciu. Niektoré vibrátory vibrovali slabo, u niektorých nešli vymeniť baterky, niektoré boli tvrdé, iné zase dosť mäkké, atď Až postupom času sa vibrátory na prst vypracovali do dnešnej podoby, a dá sa povedať, že už s tými pôvodnými nemajú takmer nič spoločné. Súčasné vibrátory nielenže skvelo vyzerajú, ale aj spoľahlivo fungujú. Dajú sa používať niekoľko mesiacov až rokov, sú jednoduché na použitie, drží pevne na ukazováku aj na inom prste, majú silné vibrácie, ich povrch je krásne hebký, hladký a jemný a cena je lákavá.

Ako sa dá vibrátor používať?

Vedľa klasického používanie vibrátora na prst ženou, ktorá si ním dráždi klitoris, je medzi mužmi veľmi obľúbené používať ho pri milostných hrátkach, kedy muž líže klitoris zospodu jazykom a súčasne s lízaním používa aj jeden vibrátorik, ktorý má nasunutie na prste. Alebo si dá obaja vibrátoriku na prsty a dráždi s nimi bradavky partnermi. Celkovo je partnermi vibrátor na prst hodnotený kladne. Svoj účel splní a obohatí sexuálny život milencov. Vibrátor dokáže efektívne stimulovať citlivé miesta na tele ženy. Predovšetkým však záleží na šikovnosti toho, kto vibrátor používa a kto s ním manipuluje. S vibrátorom sa dá vedľa klitorisu a bradaviek dráždiť aj zadoček. Rozhodne stojí táto erotická pomôcka za vyskúšanie. Uvidíte, že sa Vám práca s ním zapáči.

Vibrátor na prst


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky