Orálny sex druhy

Orálny sex je dôležitou sexuálnou praktikou. Správne vykonaná milostná predohra nezriedka ovplyvní nasledujúce pohlavný styk. Niektorí ľudia preferujú orálny praktiky pred klasickými.


Orálny sex

Táto sexuálna aktivita využíva ústa a jazyk k stimulácii pohlavných orgánov. Často nám slúži ako predohra. Stimuláciu mužského pohlavného orgánu hovoríme felácie, ženského potom označujeme ako cunnilingus. Rovnako táto forma sexuálnej aktivity nesie so sebou riziko prenosu pohlavných chorôb. Pritom aktívny účastník je týmto viac ohrozený ako pasívne jedinec.

Felácie (fajčenie)

Felácie čiže tiež ľudovo fajčenie možné prevádzkovať až do úplného vyvrcholenia. Ejakulácia býva často do úst partnerky. Spermie je tak zožraté a putuje do žalúdka, kde sa rozloží a vstrebe. Niektoré ženy sa domnievajú, že takto môžu otehotnieť. Opak je však pravdou. Je tu ale riziko prenosu pohlavných chorôb. Obzvlášť v prípade poranenia ústnej dutiny je táto možnosť pravdepodobná, pretože dochádza k priamemu kontaktu s krvným obehom. Niektorí muži však radšej volí tesne pred vyvrcholením feláciu ukončiť a pokračovať v stimulácii rukách. Zatiaľ čo mužská populácia má túto sexuálnu praktiku rada, len málo percent žien priznáva, že je teší alebo vzrušuje. Partnerky často ako dôvod felácie uvádza, že chcú partnerovi urobiť radosť alebo sú k tejto činnosti priamo nútené. Podobne ako u iných druhov orálneho sexu, je aj tu potrebná štipka odvahy a fantázie. Veľkú úlohu však hrá nadšenie a chuť a až potom nasleduje technika a spôsob uspokojenia. Muža vzrušuje aj vizuálny vnem, preto nezhasínejte svetlo a doprajte im pohľad na Vašu prácu. Zemiaky, cestoviny alebo ananás zmierňujú nepríjemnú chuť spermií. Naopak alkohol vrátane piva, káva a korenené jedlá ju zvýrazňujú.

Spôsoby felácie

Muži milujú tiež láskanie na ďalších miestach ako iba na penise av jeho okolí. Predovšetkým dlhšiu hladenie na vnútornej strane stehien či ľahké bozkávanie na krku prináša chvíle rozkoše. Mnoho žien si myslí, že stačí iba pohyby hlavou, ale nemenej dôležitá je aj práca s jazykom. Predovšetkým jeho krúženie môže byť veľmi vzrušujúce. To sa nemusí sústrediť priamo na penis, ale príjemné účinky spôsobí aj na semenníkoch alebo slabinách. Okrem jazykových hrátok muži ocenia tiež sanie a použitia rúk. Pomalší a tiahle pohyby bývajú uprednostňované pred prílišným zhonom. Mnoho žien má za to, že muži chcú dosiahnuť čo najrýchlejšie svojho uspokojenie a podľa toho aj konajú. Ak si partnerka nie je istá správnu frekvenciou, najlepšie urobí, keď bude sledovať partnerove reakcie alebo sa ho priamo opýta. Väčšine mužov vyhovuje penis ponorený hlboko v ústach. Niektorým vyhovuje viac jemnejšie zaobchádzanie - pozvoľné prechádzanie rúk a ľahké vzrušovanie uvoľneným jazykom, iní preferujú pevnejšie štýl. Nepríjemné sú dotyky zubov. Podobne ako u iných sexuálnych aktivít hrá svoju rolu partnerkinho odev. Mnoho žien prestáva ihneď po vyvrcholení, ale veľa mužov očakáva pokračovanie. Stačí iba zvoľniť tempo.

Cunnilingus a jeho vnímanie ženami

Táto forma orálneho sexu stimuluje vonkajšej časti ženských rodidiel, klitoris či vchod do vagíny. Ak nie je panenská blana pretrhnutie prstami alebo penisom, nemôže dôjsť k jej poškodeniu. Pri cunnilingu je riziko prenosu pohlavných chorôb prostredníctvom pohlavného sekrétu, ktorý sa občas dostane do partnerových úst. Ženy ocenia ľahké kmitania jazyka viac ako vášnivé sania. To vedie k búrlivému orgazmu. Aj tu sa oceňuje odvaha a fantázie, takže sa vôbec nebojte experimentovať. Nie všetky spôsoby môžu byť pre partnerku príjemné. Často sa stáva, že niektoré z nich sú bolestivé. Aj napriek tomu cunnilingus patrí k vrcholným zážitkom, ktorý žene môžeme dopriať. Stále však majú niektoré z nich predsudky voči tejto sexuálnej praktike. Tie pramenia z presvedčenia, že ženy majú byť vždy čisté a upravené a tento spôsob sa im zdá špinavý práve vďaka prenosu pošvového sekrétu. Preto vo veci orálneho sexu patrí skôr k aktívnym než pasívnym členom. Napriek tomu ženy považujú orálny sex za menej intímna záležitosť ako klasickú vaginálnu súlož.

Na čo nezabudnúť pri cunnilingu?

Každý správny cunnilingus by mal začať spoločnou sprchou. Počas nej sa partnerka viac osmelí. Podobne ako u iných sexuálnych praktík, aj tu by žena mala mať o orálny sex záujem av žiadnej prípade sa nepodrobovať hoci sebemenšiemu nátlaku. Mala by nadobudnúť dojem, že milujete každú časť jej tela a ani počas cunnilingu sa na tom nič nezmení. Spoločná sprcha alebo kúpeľ má dôležitý význam aj z hygienického hľadiska. Je tu riziko infekcie vagíny a močového traktu. Z hľadiska posledne spomínaného je najnebezpečnejší kombinácia análneho a orálneho sexu.

Mnoho ľudí si pod pojmom cunnilingu predstaví iba dráždenie vagíny jazykom. Toto označenie ale zahŕňa množstvo ďalších praktík. Medzi ne môže patriť napríklad orálny masáž klitorisu. Pri nej postupujte podobne ako pri bradaviek a jazykom robte kruhové pohyby. Muži môžu aj jemne sať, ale vždy by mali mať na pamäti, že sa jedná o veľmi citlivú časť ženského tela a pri sebemenší vyššej intenzite sa príjemný pocit môže premeniť v bolestivý zážitok. Pri tejto akcii by sa malo využívať v maximálnej miere slín, ktoré znižujú mieru trenia. Kvalitné orálny stimuláciu klitorisu možno vykonať aj tak, že je masírovanie tiahlymi pohyby jazykom zhora dole a naopak. Začiatok vykonávajte v pomalom tempe a postupne zrýchľujte.

Podľa reakcií partnerky zistíte, aký štýl jej najlepšie vyhovuje. Niektoré ženy totiž preferujú pozvoľné a nežné dráždenie a iné zase dávajú prednosť rýchlym akciám. Orálny sex je vhodné kombinovať s použitím erotických pomôcok. Kým žene poskytujete rozkoš svojimi ústami v oblasti klitorisu, pravdepodobne uvíta aj prienik do vagíny vibrátorom. Takto vytvorená dobre zohraná stimulácia určite dovedie Vašu partnerku k dokonalému orgazmu. Odporúča sa tiež tlačiť jazyk k pošvovému vchodu, pričom horná pera pritlačte na klitoris. Tým dochádza k dráždeniu oboch citlivých miest súčasne. Vítanou technikou mnohých žien je aj tzv orálny súlož, pri ktorej partner napodobňuje jazykom pohybom klasického pohlavného styku.

Polohy pri orálnom sexe

Pri cunnilingu je najrozšírenejšia poloha. keď žena leží na chrbte. Má roztiahla nohy a partner je v kľaku, v predklone či ľahu na bruchu. Žena by mala mať podloženú hlavu jedným alebo dvoma vankúšmi, nech má lepšie možnosti pozorovať mužovu zručnosť. Ak bude mať nohy zvrátené na hrudník, stanú sa dostupné aj iné erotické zóny vrátane konečníka. Tie môžete pri orálnom sexe tiež vyžiť alebo do ritného otvoru vsunúť erotickú pomôcku. Tiež muž môže ležať na chrbte. V tomto prípade sa partnerka nad ním rozkročí tak, aby vagínou dosiahla na partnerovho ústa. Tento stav si ženy obľúbili, pretože pri ňom si môžu kontrolovať svoju rozkoš a pohybovať panvou podľa zvoleného smeru a rytmu. Rovnako polohu na psíka možno využiť pri orálnom sexe. Tu je žena väčšinou hore a nastavuje klin mužovu orálnemu umenia. Umožňuje tak perfektné prístup ku konečníku a kontrolu pohybov panvy a takto tiež dĺžky svojho orgazmu.

Orálny sex druhy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky