Ako si užiť polohu 69

S číslami 69 si drvivá väčšina ľudí spojí erotickú polohu, kedy partneri ležia vedľa seba na boku alebo na sebe, avšak v obrátenom smere, hlavou vždy smerom k nohám partnera a vzájomne sa orálne uspokojujú.


Táto veľmi erotogénne poloha, pri ktorej si každý milovník orálneho sexu príde na svoje, nesie označenie 69, a to vzhľadom k analogickej polohe milencov. Poloha 69 je veľmi vzrušujúce a mnohí si ju radi doprajú. Aby tiež nie. Sú takí, ktorí si radi nechávajú dopriať orálny sex od svojho partnera, ale potom sú aj takí, ktoré vzrušuje a veľmi baví vykonávať orálny sex svojmu partnerovi. A čo takto si to dopriať oboje a naraz? Čo tak vyskúšať polohu 69. Vedľa polohy, kedy leží milenecký pár vedľa seba na boku, je možné zvoliť inú polohu. A to takú, že si žena kľakne nad svojho sexuálneho partnera, ten leží pod ňou na chrbte. Žena kľačí obrátená k tvári muža svojim zadkom Předehne sa tak, aby do svojej pusy vsak penis partnera, a ten zasa saje jej vagínu, ku ktorej má dokonalý prístup a ktorú žena pritisne na mužovho ústa.

Hygiena pri polohe 69

Pred tým, že sa rozhodnete túto polohu praktizovať, je potrebné dbať na zvýšenú hygienu. Predsa len budete sať pohlavie toho druhého a on na oplátku to Vaša. Preto dôkladnú hygienu nepodceňujte a dajte si na nej záležať. Poloha 69 vyžaduje dokonalú techniku. Túto polohu musí chcieť vyskúšať a praktizovať obaja partneri. Ak jednému z páru nie je príjemná, nemal by na nej ten druhý trvať. Napriek tomu, že sa jedná o úplne bežnú sexuálnu praktiku, ktorá je veľmi obľúbená, nemusí sa každému páčiť, môže byť pre niektoré nepohodlná alebo ich môže úplne odpudzovať. Ak neviete, ako svojmu partnerovi povedať, že by sa mal pred touto polohou dôkladne umyť, môžete poňať ako vhodnú predohru aj spoločnú sprchu. Ženy mávajú častejšie pri tejto polohe oveľa viac zábran ako muži, čo je zapríčinené práve hygienou. Ak bude žena dokonale umyté a bude sa cítiť iste, dokáže si túto polohu aj oveľa viac užiť a prežiť ju tak, ako by mala.

Tipy pre polohu 69

Snáď každý pozná polohu 69, ale nie každý ju ovláda. Ak patríte k tým, ktorí ju už vyskúšali, ale stále si v nej nie sú toľko istí, alebo sa ešte len chystáte na jej premiéru, tu Vám ponúkame pár tipov, ako si ju užiť tak, ako sa patrí. Staňte sa majstrami v praktizovaní polohy 69. Ak sa ju naučíte správne praktizovať, umožní Vám táto jednoduchá poloha stimulovať úplne celú genitálny oblasť Vašej partnerky. Nebudete sa tak už musieť obmedzovať iba na stimuláciu vagíny a klitorisu Vašej partnerky, ale budete môcť dráždiť aj hrádza alebo oblasť konečníka. Súčasne s tým Vám bude poskytovaný rovnako príjemný zážitok od Vašej partnerky, ktorá bude sať Váš úd, semenníky, alebo si hrať s Vaším konečníkom. Možností je veľa a všetky ponúka poloha 69. Táto poloha poskytuje možnosť dokonalého zvlhčenie genitálií ženy Vašimi slinami. Preto býva táto poloha často volená aj ako perfektná erotická predohra pred sexom, kedy partneri nemusia vôbec siahať po lubrikačným gélu.

Ktorú polohu zvoliť?

Ponúka sa dve polohy. A to poloha na boku alebo nad sebou. Pri praktizovaní polohy 69 si môžete zvoliť polohu, ktorá Vám bude vyhovovať najviac. Najčastejšie používanou polohou je poloha, kedy ležíte obaja na boku. Táto poloha navyše podľa názoru vyhovuje viac mužom ako polohy, kedy leží partneri na sebe. Ženy zase túto polohu uvítajú častokrát z toho dôvodu, že nemusí mať nohy na široko roztiahnuté a necíti sa až moc odhalená. Poloha na boku je ale o niečo viac náročná technicky, a vyžaduje istú dávku obratnosti, rovnako ako skúsenosti na to, aby pár dokázal udržať rovnováhu a dostal sa tak k požadovaným telesným partiám, o ktorých uspokojovanie pri tejto polohe ide.

Vedľa tejto polohy môžu partneri vyskúšať polohu nad sebou, keď jeden partner leží zospodu na chrbte a druhý leží nad ním. Ide o polohu, ktorá umožňuje mužovi dokonale uspokojiť ženu ústami, muž má perfektné pohľad na celú intímnu partiu ženy, vidí presne to, čo žene robí, a zároveň ho to aj veľmi vzrušuje. Táto poloha je pre zúčastnené menej náročná po technickej stránke a veľa ľudí ju preto uprednostňuje.

Výhoda polohy 69

Vedľa orálneho uspokojenia ponúka poloha 69 i možnosť zapojenia prstov, čím sa stimulácia partnerky ešte znásobí. Aj žena môže pri orálnom sexe zapojiť ruku a môže zároveň uspokojovať ústami aj rukou. Výhodou je tiež skutočnosť, že pozície partnerov tu nie sú striktne dané, ale záleží na dohode, kto z partnerov bude naspodku a kto hore. Každá poloha poskytuje partnerom iné možnosti a je potrebné vyskúšať obe varianty.

Ako si polohu 69 čo najlepšie užiť?

Mnohí si nevie poriadne predstaviť, že by mali poskytovať partnerovi orálny sex a pritom si užívať orálneho sexu od partnera. Ide si vôbec orálny sex u tejto polohy do sýtosti užiť tak, ako by sa partner venoval orálne iba Vám? Alebo budete o istú dávku vzrušenia ochudobnení z dôvodu, že aj Vy musíte vynakladať úsilie na uspokojenie partnera? Aj pre tieto prípady existuje riešenie.

Striedajte sa v orálnom sexe

Ak Vám robí problémy sa sústrediť na obidve veci naraz, dohodnite sa s partnerom, že sa budete striedať. Že chvíľku budete láskať Vy jeho, potom zase on Vás. Nie je nutné robiť všetko naraz, všetko záleží na dohode, na tom, čo vám vyhovuje, a čo sa Vám páči. Riaďte sa momentálnymi pocitmi a polohu 69 si maximálne užite.

Zaujmite pohodlnú polohu

Polohu 69 si môžete stopercentne užiť iba vtedy, ak ste v polohe, ktorá vám vyhovuje, ktorá je Vám príjemná au ktorej sa nenadriete. Ak budete u tejto polohy skrúteniu a budete tak vedľa uspokojovanie nútení myslieť na to, aby ste nezaútočili, alebo aby ste sa na partnerovi udržali, zrejme si ju horko ťažko vychutnáte tak, ako by ste mali. Hneď úvode sa teda pokúste zaujať takú polohu, ktorá Vám bude pohodlná. Pokojne sa podoprite perinou či použite vankúše, vyvýši panvicu partnerky, aby ste sa ľahšie dostali k jej vagíne apod

Experimentujte

Neobmedzujte svoju pozornosť iba na vagínu a klitoris. Skúste trochu experimentovať, popustite uzdu svojej fantázie a zamerajte sa na ďalšiu citlivú oblasť, ktorou je napr hrádza, ktorou sa rozumie oblasť nachádzajúca sa medzi vagínou a konečníkom, podráždite hrádza, alebo svojimi prstíky jemne preskúmajte oblasť konečníka. Urobte si skrátka si túto polohu čo najkrajšie, pohrajte sa so svojím náprotivkom a dokážte mu, že ste v tejto polohe naozajstnými jednotkami.

Ako si užiť polohu 69


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Ako si užiť polohu 69

Praha 4 Praha 6 Praha 9 Praha 415 Praha 515 Praha 3 Praha 5 Praha 10 Praha 82 Praha 98 Praha 2 Praha 412 Praha 101 Praha 411 Praha 81 Praha 7 Praha 106 Praha 47 Praha 414 Praha 58