Ako prekvapiť partnera na Valentína

Prejavovať lásku druhému môžeme prakticky každý deň. Kedy inokedy je však tá najvhodnejšia doba, keď nie na sv. Valentína? Aj keď čokoládové či bublinkové prekvapenie iste poteší, môžete partnerovi pripraviť aj menej očakávaný darček.


Kto iný by mal lepšie poznať partnera, než jeho náprotivok? Keď sme zamilovaní, všetko ostatné ide len okolo nás, a my sa snažíme tomu druhému urobiť radosť. Robí nám väčšie potešenie, keď dávame, ako prijímame. A ak sa s naším výberom darčeka trafíte, o to viac nás teší uvidieť v očiach milovanej osoby iskričky šťastia.

Darčeky k sv. Valentínovi

Aj keby ste mali plno starostí, boli úplne zaneprázdnení, len ťažko vám unikne, že sa blíži sviatok všetkých zamilovaných. Na túto skutočnosť Vás môžu upozorniť časopisy, reklamné upútavky v televízii, ale predovšetkým tematicky zameraná ponuka darčekov k sv. Valentínovi v nejednej predajni s potravinami, spodným prádlom a pod Ostatne, je to ako s ďalšími sviatky, na ktoré si treba ešte nejaký ten mesiac počkáme, zato vybraná ponuka produktov k daným sviatkom, je už k dostaniu. A o to viac sa potom môžeme na sviatky, spoločne strávený čas tešiť. Už vyššie sme uviedli "štandardné", ale milú ponuku darčekov k sv. Valentínovi, kedy sa jedná predovšetkým o čokoládové pralinky, šampanské, či spodné prádlo so srdiečkami pre pánov i dámy. Nemusíte Váš náprotivok ochudobniť z uvedených laskomin. Ako čerešnička na torte by ste však mohli pripraviť Vašej drahé, či vášmu drahému, nečakané prekvapenie.

Kvety k Valentínovi

Ktorá žena by nemala rada kvety? Ženu rozhodne neurazíte, skôr naopak, ak ju obdarujete náručí rezaných ruží, tulipánků ai A pretože lásku, zamilovanosť máme spojené s červenou farbou, ponúka sa, aby ste zakúpili červené ruže, či tulipánky. Určite však nebude vadiť, ak ženu obdarujete inú kvetinou, iné farby. Len pozor, aby ste pri Vašom výbere dbali na květomluvu. Niektoré ženy totiž hľadajú v kvetoch náznaky, čo im chcete povedať. Aby sa aj náhodou nestalo, že ženu miesto potešenie, zarmútim.

Nezabudnuteľné zážitky k sv. Valentínovi

Veľmi obľúbenými darčeky sa stávajú tzv nezabudnuteľné zážitky, ktoré sa podľa vybranej tematiky môžu hodiť prakticky pre celý rok. A verte, že hoci ste zameraní akýmkoľvek smerom, rovnako tak Váš náprotivok, bezpochyby medzi nezabudnuteľnými zážitkami nájdete taký, ktorým urobíte veľkú radosť. Môžete vybrať taký zážitok, ktorý by si partner sám nevybral, nedoprial. Môžete však vybrať aj taký, ktorý môže spríjemniť akúkoľvek chvíli, keď sa z darčeka budete môcť tešiť oba dva. Reč je predovšetkým o romantických pobytoch, masážach, kúpeľoch apod Čo na tom, že vonku panuje nepriaznivé počasie, je mrazivý, či naopak daždivo, blatisté, alebo inak nevľúdne počasie.

Viacdenné romantický pobyt na sv. Valentína

Vy sa na sv. Valentína môžete cítiť hneď dvojnásobne dobre. Nebudete sami, tak ako mnoho iných jedincov, ktorí nemajú možnosť stráviť príjemné chvíľky v objatí milovanej osoby, pretože žiadnu nemajú. A okrem toho, že už nie ste na starosti a radosti sami, ale ste dvaja, či už máte doma jedného, ​​alebo viacerých svišťov, si môžete sv. Valentín užiť so všetkým čo k tomu patrí. Sadnúť si k televízii, a sledovať obľúbený film, ktorý máte nahratý, ktorý si môžete nahrať, môžete aj inokedy. Čo sa viac odviazať, a rutinu vymeniť za niektorý zo spomínaných zážitkov? A nemusí sa jednať len o hodiny. Ak máte napríklad možnosť si zobrať dovolenku, tak si predĺžte víkend na tri, štyri, či rovno celý týždeň. Budete si môcť vybrať z viacdenných romantických pobytov, doplnených o rôzne procedúry.

Plavba loďou

Na lodičky bude vo februári príliš chladno, teda, ak sa nerozhodnete sláviť sv. Valentína v teplejšej krajine. Avšak romantiky, kedy sa budete plaviť po vode, pozorovať ubiehajúce krajinu, túliť sa k sebe, môžete aj tak. Stačí pre to urobiť pomerne málo, ale efekt prekvapenia a zážitku bude ohromujúci. Vymeňte lodičku za loď, či parník, ktorý ponúka okružné jazdy po rieke. A ak sa Vám pošťastí, potom si vyberte večerné jazdu, kedy bude všetko osvietené. Pod rúškom noci, mihotajúcimi sa svetielkami, s hudbou a dobrým jedlom, pitím, si jeden druhého užijete plnými dúškami. Osláviť sviatok všetkých zamilovaných tak môžete vskutku nevšedným a romantickým spôsobom zároveň. A že si lodného výletu užijú len ženy? Aj páni sa nechajú strhnúť jedinečnosťou okamihu, najmä ak sa rozhodnete pre večerné, nočné jazdu. Pre mužov je totiž tma niečím fascinujúcim. Tma im prináša možnosti, vzrušenie, adrenalín. A určite sa tak mužský náprotivok nebude brániť pobytu na lodi, parníku, keď mu predložíte vybrané prekvapenie.

Romantická večera v reštaurácii alebo doma

Iste sa zhodneme na tom, že s plným žalúdkom sa cítime o poznanie lepšie, než s žalúdkom kručícím. Aj na sv. Valentína je treba jesť. Pre tento deň sa však určite neodbývejte len pečivom, salámou, syrom, tj tak, ako jete bežne. Vyrazte s Vaším partnerom na romantickú večeru, kedy si každý z Vás dá svoj zamilovaný pokrm vrátane dezertu a lahodného moku. Ak nechcete však byť v prítomnosti ďalších cudzích očí, ktoré by Vás mohli pozorovať, potom aj tak sa nemusíte vzdávať romantické večere. Viete ak sa otáčať v kuchyni, potom môžete pripraviť chutný pokrm u Vás doma, a pozvať partnera "k stolu". Nič sa však nedeje, ak Vám zrovna kuchyne nič nehovorí. V dnešnej dobe sú možnosti aj v tejto oblasti. Nechajte si Vami obľúbený pokrm doviezť domov. A vôbec nie je nutné, aby ste sa potom vydávali za tvorcu pokrmu. Partner bude bezpochyby spokojný tým, ako mu skvele chutí, av akej milé spoločnosti, ktorú mu budete robiť Vy, je.

Zimné prechádzka ruka v ruke

Po večeri sa môžete vydať na prechádzku zasneženou, zamrznutú krajinou. O čo chladnejšie bude, o to väčšieho dôvodu bude, aby ste sa k sebe túlil. Môžete si potom zájsť na varené víno, ktoré Vám zahreje nielen ruky, telo a dušu. A po prechádzke? Vaše kroky môžu smerovať k Vám domov, či do zamluveného hotelovej izby. A potom je to už len vo Vašej réžii, či si budete až do skorých ranných hodín pritúlená rozprávať, maznať sa, či dôjde aj na viac nežnosťou medzi Vami.

Polnočné prekvapenie v podobe súkromného striptízu

Že je striptíz len doménou nežného pohlavia? Aj páni sa môžu odviazať, a ukázať nielen svoje krivky, ale aj aký talent sa v nich ukrýva. Polnočné prekvapenie v podobe súkromného striptízu, môže pripraviť, ako žena, tak muž. Pre striptíz sa môžete rozhodnúť, či budete tráviť sv. Valentína v súkromí Vášho domova, alebo aj v hotelovej izbe, ktorý si pre túto osobitnú príležitosť objednáte. Len pozor, ak ste ešte len v začiatkoch vášho vzťahu, keď ste vo fáze zoznamovania sa, oťukávanie, potom by takýto odvážny striptíz mohol byť pre druhého docela šokom. Príliš predčasný striptíz by Vás mohol vo vzťahu posunúť míľovými krokmi vpred. Čo by ste určite pozitívne kvitoval, ale bola by škoda preskočiť niekoľko etáp, ktoré sú napokon tými najlepšími, kedy sa Vás splnomocňuje príjemné mravčenie, túžba po ukradnutí pár bozkov a pod

Striptíz, jeho správne načasovanie

Striptíz si tak radšej nechajte na obdobie, keď bude Váš vzťah pevný, a skôr sa pomaly budete uchyľovať k stereotypnému spôsobu žitia. Potom môže byť striptíz tiež šokom, ale veľmi vítaným, ktorý vzťah okorení, spestrí ho a ozvláštni. Na striptíz je však dobré sa aspoň trochu pripraviť. Ono, krkolomné vyberanie oblečenia, bielizne, či dokonca zakopnutia a spadnutie, je skôr humorné, ako vzrušujúce. Môžete teda trochu trénovať pred zrkadlom. Vyberte si podmanivú hudbu, a môžete nechať začať hovoriť Vaše telo.

Ako prekvapiť partnera na Valentína


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky