Zvrhlá učiteľka súložila s piatimi žiakmi, odsedí si päť rokov

"Gruppensex" hneď s piatimi svojimi žiakmi praktizovala stredoškolská učiteľka Brittni Colleps (27) z texaského Arlingtone. Odsedí si za to päť zamrežovaných rokov! Podarená učiteľka, vydatá matka troch detí, bola súdom uznaná vinnou z toho.


Že počas vyučovania posielala študentom obscénne textovky aj obrázky

Ale keby len to! Hromadne s nimi taky súložila, holdovala "orálu" a nechala sa pritom dokonca vedome natáčať. Ku škandálu došlo v čase, keď bol jej muž Christopher, vojak US Army, nasadený v jednej zahraničnej misii.

Začalo to všetko celkom nevinnú SMS, ktorú poslala jednému zo žiakov:

"Ahoj. Tu je trénerka Colleps. Vieš, kedy začína baseballový zápas?"
"Už čoskoro však chcela učiteľka viac ako len športové informácie," píše server Bild.de. "Na začiatku sme s ňou všetci mali orálny sex. A hneď nato došlo ik súloženie," vypovedal pred súdom jeden zo študentov. "Mladíci tyhle orgie natáčali na svoje mobily. \'Tryskochvosté zábermi\' poslúžili na súde ako dôkazový materiál," podotýka zhora spomínaný server.

Našťastie pre zhýralá kantorka boli všetci jej amanti už osemnásťroční

Nedopustila sa tak pohlavného zneužitia mladistvých. Inak by jej hrozil ďaleko vyšší trest. Hoci bola dnes už bývalá pani učiteľka usvedčená z neprístojností sexuálneho charakteru, a teda z opakovanej nevery, Christopher Colleps ju neopustí. Trpezlivo bude čakať, až si jeho manželka odsedí trest. Pred súdom totiž povedal: "Brittni mi zachránila život. Než som ju stretol, napáchal som veľa hriešnosti. Vo svojej žene som našiel niekoho, koho môžem milovať."

Zvrhlá učiteľka súložila s piatimi žiakmi, odsedí si päť rokov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Zvrhlá učiteľka súložila s piatimi žiakmi, odsedí si päť rokov

Depo Zlín 70 Napajedla Zlín 4 Zlín 1 Slavičín Luhačovice Vizovice Valašské Klobouky Slušovice Brumov-Bylnice Fryšták Želechovice nad Dřevnicí Zlín 12 Tlumačov Nedašov Biskupice u Luhačovic Újezd u Valašských Klobouk Štítná nad Vláří Mysločovice Dolní Lhota u Luhačovic