Znásilnil 116 žien

Zdá sa to až takmer neuveriteľné. Číňan menom Tai Čching-čcheng (46) znásilňoval v provincii An-chui v rokoch 1993 až 2009 ženy doslova ako na bežiacom páse. Za sedemnásť rokov podľahlo jeho zvrhlým chúťkam 116 obetí.


O šokujúcom prípade informuje denník China Daily.

A tento počet nemusí byť kompletný - otázkou je, či sa čínskym kriminalistom podarilo zdokumentovať všetky sexuálne útoky perverzného násilníka. Ničomník si svoje obete vyberal takmer výhradne medzi manželkami chudobných krajanov, ktorí do spomínanej provincie prichádzali z radu miest v celej Číne s cieľom nájsť si slušne platenú prácu a vylepšiť si tak svoje mizerné sociálne postavenie.

V priemere si zlotřilec vynucoval sex proti vôli ženy takmer dvakrát do mesiaca!

V Číne doteraz existuje trest smrti a nič nenasvedčuje tomu, že by mohol byť v dohľadnej dobe zrušený. Hrdelný trest bol teraz uložený aj sexuálnemu maniakovi z provincie An-chui. Tai Čching-čcheng sa proti nemu síce odvolal v odvolacom súde, avšak podľa denníka China Daily sú jeho šance na zmenu verdiktu súdu nalézacího takmer nulové. Denník sa zamýšľa aj nad skutočnosťou, že čínske políciu to trvalo neuveriteľných sedemnásť rokov, ako zbesilo riadiaceho lumpa vypátrala, dopadla a odovzdala do rúk spravodlivosti. Príčiny vidí okrem iného aj v skutočnosti, že mnohé znásilnené ženy sa zločincami bály. Preto skľučujúca fakt, že boli znásilnené, radšej nemuseli notifikovať.

Znásilnil 116 žien


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky