Žijem s manželkou a milenkou v jednom dome. A vyhovuje nám to!

Davida Ratha ako politika moc nemusím, ale v jednom s ním súhlasím. Manželka a milenka sa navzájom nevylučujú, nie je nutné sa vzdať ani jednej, ak si to človek vie zariadiť. U nás si to však zariadila skôr moja žena.


A tak žijem s manželkou i milenkou pod jednou strechou - a všetci sme spokojní.

Nikdy som nežil nijako promiskuitne, som v tomto smere úplne obyčajný priemerný chlap. Niekoľko vážnejších vzťahov, o niečo viac chvíľkových záležitosťou. Svoju manželku som spoznal tesne po tridsiatke - v autoservise. Ja prišiel kvôli poruche, ona chcela prezuť kolesá. Počas čakania sme sa dali do reči a zistili, že si prekvapivo rozumieme. Moje auto si v servise nechali a ona ma odviezla domov. Na oplátku som ju pozval na kávu, ale odmietla. Vyžobral som teda aspon telefónne číslo a za týždeň ju pozval na večeru.

Vzali sme sa po troch rokoch a čakal som, že hneď začne hovoriť o deťoch

Klára ale na toto tému nikdy nezabrusoval, až som s tým nakoniec začal sám. "Ja vlastne ani deti nechcem," šokovala ma. "Alebo možno raz áno, ale v tejto chvíli si to neviem predstaviť. Nemala som moc pekné detstvo, a kým si nebudem istá, že svojim deťom dokážem zariadiť lepšie, radšej nechcem mať žiadne. "

Nejakú chvíľu mi trvalo, kým som túto informáciu strávil

Nie že by som sa sám do detí nejako hnal, ale predsa len by som rodinu raz chcel a na Kláru som sa automaticky pozeral ako na jej súčasť. Ale pretože máme ešte niekoľko rokov času dosť, pustil som to nakoniec z hlavy.

Žili sme si teda spokojne vo dvoch a užívali si života

Oba dva slušne zarábame, investujeme len do seba, cestujeme. Po nejakej dobe sme ale mali pocit, že sa paradoxne trochu nudíme - a to sa prenieslo aj do sexu. Klára je v posteli celkom náruživá a rozhodne sa nehanbí, a tak sa jedného dňa opýtala: "Čo keby sme si zašli na swingers párty?" Bol som okamžite pre, vždy som bol na toto zvedavý.

Lenže namiesto zaujímavých zážitkov prišlo sklamanie

Celá atmosféra na nás zapôsobila divne, nejako lacno, nikto z prítomných nás nepriťahoval. Možno sme len mali smolu, ale už sme to nikdy neskúšali. Asi za pol roka Klára prišla s iným návrhom: Pozvať si do postele ešte jednu ženu! Pripadal som si ako v raji - ktorý chlap má takú iniciatívny manželku? "A kde ju zoženieme?" Spýtal som sa len. "To nechaj na mne," usmiala sa Klára a potom sa asi mesiac nič nedialo.

Raz mi zavolala do práce:

"Na dnešný večer si nič neplánujte a príď skoro domov, budeme mať návštevu." Ja už medzitým na všetko zabudol, takže som večer bezstarostne nakráčel do obývačky - a tam sedela Klára a nejaká cudzia žena zhruba v jej veku . Obe v spodnom prádle. "To je Alice," predstavila mi jednoducho manželka krásku vedľa seba. Neveril som svojim očiam - dve nádherné ženské a obe len pre mňa?

Ten večer padlo niekoľko fliaš vína a nasledoval sex v troch na pohovke v obývačke. Bolo to úžasné! Dievčatá sa venovali mne i sebe navzájom, nevedel som, čo sledovať skôr. Keď bolo po všetkom, bál som sa, čo bude nasledovať, či mám ťahať peňaženku alebo slečnu kamarátsky odprevadiť, ale Klára na mňa len mrkla s tým, že sa s Alicou už poznajú dlhšiu dobu a nemám si s ničím lámať hlavu.

Alice k nám začala chodiť častejšie

Nasledujúci polrok u nás bola minimálne jednu noc v týždni a neskôr i napríklad celý víkend. Postupne som zistil, že je to Klárinho kolegyňa z práce, s ktorou sa pred nejakým časom opila na firemnom večierku a prezradili si navzájom veci, ktoré viedli až k súčasnej situácii. Časom u nás Alice zostával celý víkend av lete sme sa dokonca vydali na spoločnú dovolenku. A tam prišla Klára s nápadom - čo keby sa k nám nasťahovala natrvalo? Máme predsa miesta dosť a konieckoncov už teraz žijeme skoro ako rodina, smiala sa.

Bol som z toho dosť nesvoj, toto som od svojej ženy nečakal, ale nakoniec som súhlasil

A dodnes to neľutujem. S Klárou máme naďalej svoje súkromie na jednom poschodí nášho domu, Alice býva v podkroví a vídame sa, len keď chceme. Čo je ale veľmi často - v podstate sme spolu rovnako stále, od spoločného stolovania cez večerné sledovanie televízie až po nočné radovánky. Nie som ten, kto túto situáciu vymyslel a kto po nej túžil, ale keď nastala, zapáčila sa mi a som úplne spokojný. Klára s Alicou sú najlepšie kamarátky a ja mám dve nádherné ženské, ktoré na seba nežiarli. Keď sa chcem milovať len s Klárou, Alice nám dopraje súkromie a nežiarli. S ňou som sa niekoľkokrát tiež miloval len v dvoch, ale to nebolo ono - manželka je mi stále bližší a nedokážem sa k obom správať úplne rovnako.

Téma deti z nášho života úplne zmizlo a priznám sa, že ani ja na to teraz nemyslím

Bojím sa len, až raz treba na Kláru alebo aj na Alicu materské pudy prídu, ako to budeme riešiť. A popravde ani neverím, že by sme takto mohli žiť celý život. O našom trojuholníku nikto nevie - navonok sa tvárime, že Alice je naša podnájomníci, ktoré sme prenajali podkrovnú garsónku, a že sa s Klárou kamarátia. Žijeme takhle už dva roky a zatiaľ nám to všetci baštou, vrátane našich rodičov. Bude to tak ale večne?

Žijem s manželkou a milenkou v jednom dome. A vyhovuje nám to!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky