Vrátenie panenskej blany

Nehľadiac na pokročilosť doby, panenstvo je stále muži veľmi cenené. Lenže nejedna dievčina začne sexuálne žiť dlho predtým, než dôjde k jej sobáša. To však ešte neznamená, že svojmu nastávajúcemu nebude môcť dopriať potešenie byť s ňou prvýkrát.


Ťažko však povedať, či muž skutočne spozná, že je s ženou, ktorá ešte nemala pohlavia styk

To však necháme na samotných mužoch. Ako žena môžete Vášmu vyvolenému ponúknuť svoje panenstvo. Pocit toho, že to bude on, kto bude mať česť Vás zasvätiť do tajov sexu. Musíte však byť aj dobrou herečkou, aby Vám muž uveril. Len samotné panenstvo, tj existencia panenskej blany, stačiť nebude. Avšak, čo si budeme rozprávať, ženy dokážu mnohé, a presvedčovacie talent mnohé z nich nechýba. Ak sa budete chcieť stať pannou so všetkým, tak bude potrebné, aby ste podstúpila špeciálny chirurgický zákrok, kedy hovoríme o hymenoplastike.

Stará panna a panenská blana

S panenskou blanou však môže súvisieť aj istý paradox. U dievčat do istého veku je spoločnosťou očakáva, že budú pannami. Na druhú stranu, zase ženy od určitého veku, ktoré nemajú muža, sexuálny život, sú považované za staré panny. A potom si teda vyberte, že? Je diskutovatelné, či žena, ktorá je okolo tridsať a vyššie, má podstupovať chirurgický zákrok, aby jej bola "vrátená" panenská blana. U staršie ženy sa očakáva, že už nejaký ten sexuálny život mala. A ak by sa potom o svadobnej noci ukázalo, že nie, muž by miesto potešenie, mohol byť naopak vydesený. Je tak dobré si individuálne povedať, či sa pre Hymenoplastika rozhodnúť, alebo nie. Kto Vám však poradia? Lekár Vám môže povedať svoj odborný názor, ale nie je zase psychológom. A áno, môžete ísť za samotným psychológom. Lenže, správny psychológ Vás iba nasmeruje, ukáže cestu, ale nebude Vás dirigovať, že máte urobiť to, či ono.

Nová panenská blana

Každý začiatok môže byť spojený s určitým gestom. K takému kroku potom skôr pristupujú ženy, než muži. Sú to ženy, ktoré, keď chcú zabudnúť na minulosť, spáliť mosty a iné, tak si napríklad nechajú ostrihať vlasy, zmeniť ich farbu ai Poväčšinou sa potom jedná o zmenu vizáže. Svoju identitu zmeniť nemôžu, ale týmto spôsobom zo seba robí iného človeka. Veria potom, že sa estetická premena dotkne aj ich vnútra, nie len vonkajšie šupky. V prípade opätovnej panenskej blany môže žena týmto gestom chcieť zabudnúť na doterajšie partnerov, aby mohla začať úplne nový život, s novým partnerom. Opätovná existencie panenskej blany, tak môže byť dôležitým krokom pre samotnú ženu. Je celkom aj možné, že berie svoje opätovné panenstvo, ako prijímacie rituál. Rituál, o ktorom bude vedieť len ona sama. Je tak pochopiteľné, že napríklad Ostrihaním vlasov len ťažko môže zabudnúť na minulé sexuálne partnerov, pretrhnúť s nimi putá.

Muž cenníkoch si ženinho rozhodnutie pre podstúpenie Hymenoplastika

Avšak novú panenskou blanou zatvára "brány" všetkým partnerom, s ktorými sa sexuálne stýkala. A tak, ak sa žena rozhodne pre Hymenoplastika, nemusí to robiť iba zo svojho presvedčenia, že chce muži urobiť radosť. Súčasné, vzdelané ženy ostatne nie sú nijako hlúpe. A tak len máloktorá predpokladá, že by partner uveril, že je ešte pannou. Ak by sa však muž dozvedel, aké gesto kvôli nemu urobila, môže si ju o to viac vážiť.

Hymenoplastika ako riešenie po znásilnení

Život bohužiaľ nie je len o radostiach. Nejednu dievčinu, ženu, môže stretnúť neblahá skúsenosť, kedy sú znásilnené. Znásilnenie je pre ženu veľkým psychickým traumou, ale aj bolestivým zážitkom. O to horšie, ak bola dievča, žena, ešte pannou. Jej psychika môže utrpieť na veľmi dlhú dobu. Okrem toho, bude mať pocit, že je nečistá, a je aj pravdepodobné, že bude mať taký blok, kedy sa nebude môcť k žiadnemu mužovi na dlhú dobu intímne priblížiť. Sa znásilnením sa môže žena vyrovnať sama. Tu hrá veľkú úlohu čas, ktorý môže zahojiť psychickej i fyzickej rany. Žena sa však tiež môže obrátiť na psychológa. K jej lepšie psychike, pocitu čistoty, a nevinnosti, jej potom môže pomôcť práve hymenoplastika. Hymenoplastika tak teda prináša pomoc všetkým ženám, ktoré chcú začať nový život, sexuálny život, nech už ten predchádzajúci bol akýkoľvek.

Narušenie panenskej blany pri úraze

K porušeniu, natrhnutiu panenskej blany však môže dôjsť aj pri úraze. Úrazy sa stávajú, a často bývajú veľmi nepríjemné, bolestivé, nevšedný. Ani u mužov nie je výnimkou, že sa im prihodí úraz v ich intímnych partiách. Narušenie panenskej blany pri úraze môže byť spôsobené pádom na nejaký predmet, pri hre apod Poväčšinou to potom môže byť v letnom období, kedy je dievča, žena ľahšie oblečená, a má na sebe len spodné nohavičky, plavky, ktoré zrovna moc ochrany pred prípadným narazením neposkytnú. Deti bývajú pri hrách divoké, nepozorné, a stačí kolikráte naozaj málo, sekunda nepozornosti, a nešťastie je hneď na svete.

Hymenoplastika vhodná pre ženu akéhokoľvek veku

U Hymenoplastika nemusíte byť nijako limitované, čo sa týka Vášho veku. A tak, môže Vám byť dvadsať, tridsať, štyridsať, a napriek tomu Vám môže plastický chirurg dopomôcť k novej panenskej blane. Na druhú stranu, ak má žena ešte zvyšky panenskej blany, potom, čo sa týka samotnej operácie, je v tomto prípade o poznanie jednoduchšie.

Vstrebateľnosť stehov bez nutnosti ich odstránenia

Pri niektorých operáciách sa používajú nevstrebateľné stehy, ktoré je potrebné po určitej dobe, po zahojení, vybrať. U Hymenoplastika sa pristupuje ku vstrebateľným sťahuje, a to vzhľadom na citlivosť oblasti, kde je operácia vykonávaná. Po zahojení teda nebude treba zájsť k lekárovi, aby Vám stehy vybral. Vstrebateľné stehy sa volí také, aby nedošlo k podráždeniu sliznice, ani citlivej kože okolo oblasti, kde sa operovalo.

Hymenoplastika nemusí byť zákrokom len na oko

U Hymenoplastika môžete očakávať viac, než len opätovnú existenciu panenskej blany. Je dobré si operácii dobre naplánovať, teda v dostatočnom časovom predstihu, napríklad pred Vašou svadobné nocí. Tým, že si necháte patričnú pauzu medzi prekonanou operáciou, zhojením, a následným sexom, sa môžete tešiť zo sexu, ako by sa jednalo o Vaše prvé milovanie. Ak má totiž sliznica, ktorá sa operovala, potrebný čas na stabilizáciu, spevnenie, potom budete môcť očakávať všetky pocity, ktoré sú príznačné pre prvý sex.

Doba zákroku

Hymenoplastika býva vykonávaná v celkovej anestézii, kedy trvá okolo 45 minút. Samozrejme, že doba sa odvíja od rozsahu a náročnosti zákroku. Predtým, než môže dôjsť na Hymenoplastika, je dôležité podstúpiť predoperačné vyšetrenie, vrátane odbornej porady s operatérom. Tu je dobré sa mať na pozore. Môžete sa totiž tiež dostať do neodborných rúk, ktorým nemusí ísť v prvom rade o Vašu spokojnosť. A tak, ak by Vám bola ponúknutá hymenoplastika, bez toho aby ste predtým bola na vyšetrenie, posúdenie Vášho zdravotného stavu, bez toho, aby Vám operatér povedal podrobnosti, poučil Vás apod, radšej sa poobzerajte po fundované klinike.

Hradenia Hymenoplastika

Hymenoplastika, ako iné zákroky plastickej chirurgie, nebývajú hradené zdravotnými poisťovňami. Je potrebné počítať s tým, že si zákrok zaplatíte sama. Konečná suma za Hymenoplastika závisí na individuálnych dispozíciách každého dievčaťa, ženy. Budete však vedieť dopredu, na koľko Vás hymenoplastika vyjde. Konečnú cenu Vám operatér oznámi na Vašu konzultačné schôdzke, po tom, čo prejdete starostlivým vyšetrením. Psychická stránka každého z nás je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Za ten pocit, že sa budete cítiť lepšie, že môžete byť opätovne nepoškvrnenú ženou, hymenoplastika určite stojí.

Vrátenie panenskej blany


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky