Umenie orálneho dráždenia žien (cunnilingus)

Pre ženy je prijímanie orálneho sexu, ktorému taoisti hovorili kung-fu jazyka, najrýchlejším spôsobom, ako sa vzrušiť a dostatočne zvlhnúť. Aj keď citlivé a inteligentné prsty dokážu robiť zázraky, na dokonalé láskanie ženinho klitorisu sú príliš tvrdé.


Mužov jazyk a pery sú oveľa všestrannejšie ak uspokojeniu nesmierne citlivého klitorisu a pyskov vhodnejšie.

Posilňujte JAZYK:

Úspech orálneho dráždenia ženiných genitálií závisí na sile mužovho jazyka. Taoisti to vedeli a vytvorili cvičenie na posilňovanie jazykových svalov, aby tento dôležitý sval bol schopný ženu potešiť. Taoistická cvičenia sú veľmi podrobne prepracovaná, ale pre začiatok stačí, keď bude muž pri cvičení asi jednu alebo dve minúty vystrkovať a zase zasúvať jazyk (ako had).

LEN NA POVRCHU:

Ani silný jazyk nedokáže preniknúť do ženy rovnako účinne ako prst alebo penis, a preto by sa muž mal sústrediť jazykom na jej pysky a klitoris.

Lízanie:

Muž môže začať pri dolnej časti pošvy a postupovať po part-nerčiných stydkých pyskoch hore ku klitorisu. U klitorisu môže obchádzať jazykom kapucni hore a dole alebo v kruhoch a po chvíli sa dotknúť priamo klitorisu.

SANIE:

Okrem lízanie sa ústa veľmi dobre hodí k jemnému sania pyskov a klitorisu.

JAZYK V KOMBINÁCII S PRSTY:

Keď muž pri orálnom sexe vsunie žene do pošvy prst, môže jej stimulovať súčasne klitoris aj bod G alebo iný bod v pošve. Táto veľmi intenzívna stimulácia môže u ženy vyvolať slastné stonanie a mnohonásobný orgazmus.

Bermudský trojuholník: Medzi ženiným bradavkami a pošvou leží veľmi mocný trojuholník vzrušenia. Keď muž stimuluje žene prsia súčasne so stimuláciou klitorisu, môže veľmi zvýšiť jej rozkoš.

PITIE:

Taoisti považovali vaginálny tekutinu ženy za vynikajúce elixír a odporúčali mužom piť partnerkinu čchi z pošvy čiže nefritové komôrky. Nezabudnite však ponechať dostatok lubrikantu (buď jej štavy alebo svojich slín), ak chcete uskutočniť pohlavný styk.

Orálneho sexu nie je nikdy dosť:

Taoisti zdôrazňovali hodnotu orálneho sexu pri uvádzaní ženiných vôd rýchlo do varu a naliehavo odporúčali mužom, aby partnerku vzrušovali jazykom, kým nezačne prosiť o pohlavný styk.

Umenie orálneho dráždenia žien (cunnilingus)


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky