Triedny šprtka - časť druhá

Uplynulo niekoľko dní. Medzitým sme si zistili, že Anežčina spolubývajúci odchádza na víkend domov, zatiaľ čo naša obeť ostáva. To nám hralo do kariet! Plán bol taký: jeden z nás na ňu večer zaklope s prosbou.


Či by nám trochu nepomohla s latinským skloňováním, z ktorého nás čoskoro čakal test

Po krátkej lekcii latinčiny sa jeden z nás vzdiali, zatiaľ čo ten druhý ju zvedie a dokoná celé dielo.

Spomínam si, že sme si z celej akcie nerobili veľké starosti. Boli sme mladí pohľadní budúce advokáti a nebol to zďaleka náš prvý lúpežný prepad. Okrem toho nešlo o moc - v stávke boli, tuším, krabička Startek a tri piva.

A spočiatku išlo skutočne všetko hladko. Ondra na chodbe vyhladaľ, že je Anežka v izbe sama. Rozložili sme na stôl latinská skriptá a Tomáš sa vydal vylákať obeť, kým ja čakal, predstierajúc štúdium. Za pár minút sa vrátil aj s tou mníškou, navlečenú do čiernych teplákov a vytahaného svetra. Pozdravili sme sa, posadili ju medzi nás a chvíľu sa naozaj venovali pravidlám latinskej morfológie. Anežka rozhodne nebola tak tvrdohlavo neprístupná, ako som si ju pamätal zo školských lavíc. Dokonca sa jej na tvári tu a tam objavil úsmev. Hlavne na Tomášovi bolo poznať, že ho tá hra baví. Jeho prirodzené herecké schopnosti našli v inteligentný, ale ešte živočíšnymi pudmi ovládané dievčaťa to pravé ornej pole. Domluva znela, že s ňou zostane úspešnejší z nás, ktorý si Anežku viac nakloní. Bol som to teda ja, kto sa vzdialil a nechal ich o samote ...

Anežka znesvätené

Stál som a čakal obďaleč na chodbe. Priznám sa, že som bol vzrušený a nadržaný ako dlho pred tým nie. Bolo to jednoducho prejdenej! Bláznivé! Táto knižná panna ma doviedla vyrajcovat viac než krásna modelka! Čakal som ešte asi dvadsať minút, ale nakoniec to nevydržal a stíchla chodbou sa vydal späť k izbe.

Kľúčovou dierkou som zaznamenal slabý svit lampičky a po troche sústredenia som začul zvuk podobný vzlykot. Nedalo mi to! Pootvoril som dvere a zbadal je na mojej posteli: Tomáš ležal uprostred jej roztiahnutých nôh (na jednej z nich ešte viseli nohavice nesvlečených teplákov) a pumpoval to do nej o sto šesť. Všimol som si, že ona má zavreté oči a na rozdiel od Tomáša si ma zatiaľ nevšimla. Žmurknutím oka sme si dali znamenie, potichu som sa priblížil až k jej hlave, položené na vankúši, a začal si ho naháňať. V tú chvíľu otvorila oči, zdesene vykríkla a chcela sa vymaniť z Tomášova zovretia. Pokiaľ ide o nás, boli sme ako zvrhlíci par excellence na podobné orgie zvyknutí, takže pocity hanby nás míňali - na rozdiel od rozporcované Anežky ... "Kľud, pokoj," snažili sme sa ju všemožne upokojiť, "nikto sa nič nedozvie," sľúbili sme . Po pár minútach sa upokojila a jazda v troch mohla pokračovať.

Docela sme ju podcenili, pretože jej to celkom išlo a časom si svoje vlastné zprznění začala viditeľne užívať aj ona sama. Aby nie - kto vie, či niekedy pred tým alebo potom mala naraz dva mladé, svalnaté kanca, ako sme, vtedy, boli my, čo sme jej taky slovne pripomínali a provokovali ju. Fajčila viac ako príjemne a po čase som sa odhodlal dotknúť jej tváre, ktoré "zdobili" okuláre a akné, aj lízať jej zvislé kozičky.

Postupne sme sa na nej obaja prestriedal, sedela na koníčka, šukal sme ju zozadu, ale vždy musela obhospodáriť oba naše mladé tvrdé chvosty. Kým my s Tomášom sme sa nenápadne smiali, ona si to užívala so zavretými očami, ako by sa neprestávala hanbiť za to, čoho sa dopustil. V živej pamäti mám ešte posledný záber: každý z jednej strany kľačíme vedľa jej hlavy, položené na vankúši, a naháňame si ho až do tej chvíle, než sa jej postupne vycákáme na tvár a na drobné prsia. Zvyšok tejto seansy aj večera sa bohužiaľ stratil v hmlistom alkoholovom opare. Úspešnú akciu bolo treba zapiť s porazeným, a teda aj platiacim Ondrom.

S Anežkou sme sa dokonca trochu skamarátili. Zistenie, že je to celkom fajn baba, však prišlo neskoro. Bol to posledný ročník štúdia. Svoj sľub sme dodržali ao našich tajných orgiách sme nikomu nepovedali - nechceli sme zosmiešniť ju ani seba. Anežku som po promóciách už nikdy nestretol. S Tomášom sa ale, ako kolegovia advokáti, tu a tam vídame. Zakaždým, keď niekde v krčmičke pri pive spomíname na študentské roky, spoločný zážitok s triednou šprtkou tvorí zlatý klinec večera.

Triedny šprtka - časť druhá


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky