Tipy ako zbaliť ženu

Že všetky ženy sú na sladké reči? Že ich stačí tzv opiť rožkom, a hneď budú Vaše? Alebo že je nežné pohlavie na peniaze, keď postačí kúpiť parfum, kabelku, hodinky a pod? Reči ani konto Vám však nemusí zaručiť, že k Vám dievča či žena uprie zrak.


Nezáleží na tom, či je objektom Vášho záujmu dievča štíhla alebo trochu alebo viac pri tele

Nezáleží na tom, či dievča práve dosiahla plnoletosť, alebo je - ročná. Nezáleží na tom, do akej veľkej opozície sa dievča, žena stavia. Všetky majú minimálne jedno spoločné. Sú nežným pohlavím, vyžadujúcim nežnosť a citlivé správanie.

Žena, ktorá je vašou kamarátkou

Nie je výnimkou, že kamarátstvo postupne prejde v niečo viac než len priateľstvo. Jedinci sa dobre poznajú, vedia o sebe prakticky všetko. Vedia, ktoré sú ich slabé i silné stránky. De facto je nič nemôže prekvapiť. To však neznamená, že by si mohla byť jedna strana istú druhú. Vždy tu na každého z nás číhajú nástrahy, ktorým je potrebné čeliť. Alebo aj nie, ak o vzťah nechceme bojovať. Lenže, to že sa navzájom ešte poznáte, nemusí byť signálom, že to na dievča, ženu môžete len tak vybaliť, že už prestanete len kamarátiť a začnete spolu chodiť. Mohli by ste sa tiež so zlou poťahoch. Všímajte si detailov Vášho náprotivku.

Nenápadné signály vám napovedia

Môžete začať s nenápadnými signály a pritom sledovať, ako kamarátka reaguje. Nenápadným signálom však nie je náhle lípnutí pusy na pery, miesto na tvár, ako obvykle. Nenápadným signálom ani nie je vyznanie k tancu, kedy ženu objímete, a začnete ruky posúvať na jej zadoček. Skúsiť však môžete napríklad dať preč prameň vlasov, ktorý žene prekáža vo výhľade. Urobte to akoby nevdojak, ale jemne, nežne. Uvidíte, ako zareaguje. Ak zrovna bude vonku panovať zimné počasie, podajte žene záchranou ruku, aby nepošmykli, nespadla. Vašu ruku v jej však nechajte aj potom, čo "nebezpečenstvo" prípadného pádu už nebude pretrvávať. Žena potom svoju ruku vo Vašej ponechá, alebo sa jej pustí. Aj to Vám môže napovedať, ako si na tom stojíte. Signálov však musí byť viac. Z jedného nemožno vychádzať, a hneď stanovovať unáhlené závery.

Z priateľstva sa môže vyvinúť láska

Tiež je dobré pamätať na to, že priateľstvo, rovnako tak ako láska sa vyvíja. Takže, že práve teraz k Vám žena neopätuje podobné city, tak ako Vy, neznamená, že tomu nebude potrebné za mesiac, pol roka. Ak Vám na žene záleží, určite situáciu nijako nehroťte, neponáhľajte. Všetko má svoj čas. Samozrejme, čakať päť, desať rokov, kedy by sa Vám potom jedného dňa zverila s tým, že je zasnúbená, práve nie je výhrou. Ani tým, kam by ste chceli smerovať.

Žena, ktorá je Vašou susedkou

Za istý druh kamarátstvo je možné považovať aj susedské vzťahy. Tie môžu byť dobré, skvelé, zlé, alebo nijaké, kedy okolo seba len navzájom chodíte, a maximálne sa pozdravíte. Lenže, čo ak sa Vám práve páči Vaša susedka? A je jedno, či býva hneď vedľa, alebo ich z vedľajšieho vchodu, domu. Tu sa Vám ponúka prakticky nepreberné množstvo "nenápadných signálov", ako susedský vzťah posilniť, nasmerovať ho na romantickú nôtu, či si zistiť, kto že vlastne Vaša vysnívaná susedka, je. Ono totiž, úsmev síce napovie, ale veľakrát Vás prvé slová, ktoré náprotivok vypustí z úst, môžu odradiť. A nemusí to byť len prízvuk, tón, ale to, čo je vôbec oznámené.

Zazvoňte u sousedčiných dverí a konajte

Pozdravom to začína, o tom niet pochýb. Nechcete však zostať len u pozdravu, prípadného podržanie dverí, spoločné zvezenie výťahom, a potom zase zájsť do vlastného bytu s tým, že "tak, to by ste mali"? Verte, že Vás susedka nijako neuhryzne. Môže mať síce štekajúceho maznáčika, ale sama pre Vás nemusí byť nijako nebezpečná, a tak určite zoberte odvahu, a zazvoňte pri jej dverách. Avšak, len tak stáť, a po pozdrave rozpačito prešľapovať? To sa však ďaleko nedostanete. Naopak môžete u susedky vyvolať dojem, že ste nejaký "divný", a že je možná na mieste, aby sa Vám vyhýbala, a mala sa pred Vami na pozore.

Nenápadné signály v podobe požičania si surovín

Takže, ako zazvoníte pri dverách, pripravte si plán. Ten však nemusí byť nijako zložitý. Požiadajte napríklad o "vypožičanie" vajíčka, soli, múky, jednoducho ingrediencií na varenie. Nemusíte sa ani trafiť do tej, ktorú práve susedka doma má. Minimálne medzi sebou prehodíte dve, tri vety. Pridajte k prosbe "historku", že ste si niečo chceli uklohnit, ale nedarí sa, a tak varíte od začiatku. Alebo že Vám daná surovina jednoducho chýba. Alebo že potrebujete dopísať správu, projekt, ale oči sa Vám Klíž, tak ste si chceli uvariť kávu, lenže tú nemáte. Možností, čo hrdlo ráči. Susedka Vám môže danú ingrediencií len tak odovzdať, alebo sa trebárs tiež ponúkne, že vám s varením pomôže apod

Žena, ktorá je vašou kolegyňou

O tom, že lásky vznikajú na pracovisku, a nielen tie krátkodobé, je celkom pochopiteľné. V práci trávime značnú časť nášho času. A ak vezmeme do úvahy dva faktory, kedy sa opačné pohlavie navzájom priťahuje, a pri riešení problémov sa viac spoznajú, môže Kolegialita prerásť aj v niečo viac. Ako však na seba pritiahnuť väčšiu pozornosť opačného pohlavia? Byť obetným baránkom, kedy vezmete na Váš hrb i ženine zadanej úlohy, nebude asi tým najlepším riešením.

Pomôžte so zadaným úlohou

Pomocnú ruku však ponúknuť môžete. Ak budete spoločne riešiť určitý projekt do neskorých večerných hodín, čo ju pozvať na večeru? Ak je práve obdobie vianočných večierkov, čo vyzvať kolegyňu na tanec? Vyberte si však pomalší, než rýchlejší skladbu. U rýchle len ťažko budete v jej tesnej blízkosti. Rovnako tak nebudete mať možnosť si moc porozprávať. A ak budete už v jej bezprostrednej blízkosti, neuhýbajte očami. Naopak sa do jej očí zadívajte. Môžete v nich nájsť odpoveď na Vašu otázku. A kto vie, možno po večeri, alebo spomenutom večierku sa nechá kolegyne odprevadiť domov, či ju môžete zviesť autom. Bude to od Vás pozorné, a žena sa tak bude cítiť v bezpečí. A treba sa bude cítiť nielen v bezpečí, ale tiež polichotená Vašej pozornosťou, a začne sa na Vás pozerať inak. Inak, než v práci. Inak, než, že ste len kolega, spolupracovník.

Žena, ktorá je vašou nadriadenou, podriadenú

V pracovnom prostredí môžeme ešte chvíľu zostať. Vašej vyvolenú nemusí byť nutne kolegyne, ale aj Vaša nadriadená, či podriadená. Či tak, alebo onak, vždy keď začne milostný románik na pracovisku, môže to priniesť rad problémov, ale aj vášne zo zakázaného ovocia. Musíte počítať s tým, že sa stanete stredom pozornosti, všimnú ak si Vášho snaženia, a prípadné neskoršie vzájomnej náklonnosti, ostatné na pracovisku. Ak ste vedúcimi pracovníkmi, potom Vám to môže byť svojím spôsobom jedno. V iných prípadoch sa môže tiež stať, že na Vás nadriadený udrie, že si už neplníte pracovné povinnosti v takej miere, kvalite, na akú bol doteraz zvyknutý. Ak ste sa zamilovali do nadriadenej, potom pred Vami môže byť tvrdý oriešok. Len tak ju rovno pozvať na večeru, či pohárik, asi nepôjde. Aj keď môže ísť, ak večeru pojmy ako pracovné. Pôjde teda o to správne uchopiť danú príležitosť a možnosť.

Žena, ktorá je pre Vás veľkou neznámou

Možno najťažšie to budete mať, ak budete chcieť zaujať úplne pre Vás zatiaľ neznámu dievčinu, ženu. Príslušnú prakticky nepoznáte, neviete, aké má záľuby, čo má rada apod Ak ste si však nezahrali na detektíva, a Váš objekt túžby nejakú dobu už zďaleka nepozorujete. Opäť to na ženu však nemôžete vzpriamene vybaliť. Stretnete Ak dievča, ženu "náhodou" na ulici, potom môžete hodiť rôznu návnadu v podobe lístka, ktorá sa Vám nedostáva, spadnutého mobilu práve vo chvíli, keď okolo vás prechádza, alebo protrhnutím igelitky, z ktorej sa na zem kotúľa pomaranče, jablká apod Či už si vyberiete čokoľvek, je potrebné, aby to vyzeralo nenápadne, a nečišela z toho plánovitosť. A podľa reakcií, ktoré sa od ženy dostaví, môžete konať ďalej. Žena môže len tak prejsť, alebo Vám ponúknuť svoju pomoc. A ako sa hovorí, slovo dalo slovo ...

Tipy ako zbaliť ženu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky