Testovať vychytávky sex shopu je skvelá práca, tvrdí Angličanka

Nat Garvey (24) zarába 25 000 libier (cca 735 000 Sk) ročne za to, že testuje sexuálne hračky. Tvrdí, že práca "vyhovuje jej potrebám". Teraz dokonca dostala ponuku na 200 000 libier (cca 5,8 milióna Sk)


Za návrh kolekcia sexuálnych hračiek pre internetovú firmu.

A niet divu. Nat totiž vie, o čom hovorí. Už vyskúšala cez tisícku najrôznejších vibrátorov, ale aj latexových oblečkov a lechtivého spodného prádla.

"Nepracujem obklopená kancelárskymi potrebami a počítači

Namiesto toho mám hromadu zaujímavých hračiek, s ktorými si môžem hrať. Nie som nejako závislá na sexe. Naopak, myslím, že reprezentujem úplne normálne ženy, ktoré, podobne ako ja, tieto veci kupujú," povedala testérka reportérom denníka The Sun. Vo Veľkej Británii sa rôznych sexuálnych pomôcok ročne predá vyše štyri milióny a odborníci odhadujú, že celosvetovo predaj sa tohto sortimentu behom nasledujúcich desiatich rokov zvýši sedemkrát.

"Sexuálne pomôcky už nie sú tabu

Dievčatá žijúci samy aj páry by mali vedieť, ako takéto veci môžu obohatiť ich život. Mojou prácou je nájsť výrobky, ktoré sa hodia pre ženy samotné. Hodnotím je a každý týždeň vypracujem správu. Určite si niektorí ľudia budú myslieť, že takáto práca je dosť nechutná, ale nie je to tak. Moja rodina a priatelia vedia, čo robím. A kamaráti i kamarátky si myslia, že mám jednoducho najlepší džob na svete, a ja si tiež myslím, že je to úplne perfektná práca.

Už som otestovala hŕbu podivných aj skvelých hračiek

Ale aj pár veľa zlých a skúsila som si všemožné oblečky a spodnú bielizeň. Ale pretože som normálne dievča s normálnym telom, môžem posúdiť, ako a či to vlastne funguje. Proste mám prácu, ktorá je fajn, trochu iná a uspokojuje moje potreby. Čo viac by som si mohla priať, "dodáva mladá spokojná Angličanka. Zostáva len dodať, že pracuje z domu v meste Truro a jej pracovná doba je plne flexibilná.

Testovať vychytávky sex shopu je skvelá práca, tvrdí Angličanka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky