Správny sex a partnerské vzťahy

Virilizácia znamená omladenie pohlavných orgánov v plnej sile. Patrí k jednému z dvoch odborov, kde sa Ayurveda líši od modernej medicíny (druhý odbor sa nazýva rasajána, omladzovanie).


Virilizácia značí omladenie pohlavných orgánov v plnej sile. Znamená výber zdravých génov pre splodenie dieťaťa so zdravou konštitúciou, počiatok zdravého vývoja, ktorý prinesie sladké plody vašim deťom a ich potomkom.

Žiadna antikoncepcia nie je dokonalá, to znamená, že každý pohlavný styk dvoch plodných partnerov môže spôsobiť oplodnenie.

Prežívate Ak pohlavné vyvrcholenie s plodným mužom, mala by ste si byť istá, že tento muž je ten, s ktorým chcete mať dieťa. Mali by ste byť tiež pozitívne naladená, v príjemnom prostredí; pohlavný styk je príliš cenný na to, aby sa vykonával na zadnom sedadle auta, stole alebo v parku (výnimky
tvorí dovolenka v prírode).

Cieľom virilizácia je posilniť organizmus partnerov, aby pri sexe prežívali maximálny zážitok

Niektoré pocity šťastia a vzrušenia pri pohlavnom styku prechádzajú na spermiu aj vajíčko a pri spojení vzniká zygota? prvá bunka plodu? kde sa môže toto uspokojenie stať súčasťou budúceho človeka na celý život.

Základom spokojného sexu je fyzické zdravie; produkuje sa tak dostatočné množstvo kvalitných pohlavných tekutín pri zdravie ostatných tkanív dostatočne živených.

Virilizácia pripomína afrodiziaká, z ktorých sa niektoré užívajú pre sexuálne vzrušenie

Väčšina smeruje k priamej výžive pohlavných štiav. K afrodiziakálnym zmesiam a bylinám z Ajurvédske medicíny patrí indický ženšen Ašvaganda, špargľa racemosus zvaný Šatavari a Zdravie pre ženu (pre ženy), špeciálna ajurvédska zmes Vigor forte (pre mužov). Cesnak, cibuľa, šafran a zázvor sa radí k afrodiziakálnym potravinám.

Napríklad cibuľová šťava v zmesi s medom, zázvorovou šťavou a ghí zvyšuje tvorbu pohlavných štiav? okamžite?.

Afrodiziaká vyžadujú zdravý základ. K tomu patrí výživa (príjem živín do tela), a tiež ochrana pred veľkým výdajom? Štiav? z tela. Pri hnačke a silnom krvácanie telo stráca tekutiny, tak ako pri nadmernom sexe. Hoci dnes tento názor nie je príliš populárna, je potrebné zdôrazniť, že častý orgazmus nepodporuje zdravé telo, myseľ a ducha. Našťastie pre ženy, náhla strata energie pri vyvrcholení postihuje skôr nervový systém mužov ako ženy.

Ayurveda odporúča pre ochranu odžas u mužov ejakulácii maximálne trikrát týždenne v miernom ročnom období a maximálne dvakrát mesačne v extrémnych podmienkach, teplu alebo mrazoch. Ejakulácii by sa mal muž vyhnúť po jedle, pri akútnom ochorení
a v rekonvalescencii.

Žiadne odporúčania nie sú pre ženy ohľadom orgazmu stanovená, napriek tomu by obe pohlavia mala dodržiavať rady ohľadom doby po orgazme v prevencii nerovnováhy. Odporúčania zahŕňajú vymočení, opláchnutie tváre, vyčistenie zubov, umytie tela (pre voľný priechod energiou na povrchu tela) a mierny strečing (z toho istého dôvodu).

Správny sex a partnerské vzťahy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky