Sexuálne fetišizmus

Na sexuálnom fetišizmu nemusí byť nič deviantního, ak svojím zameraním daný jedinec neohrozuje, neobťažuje okolie. V podstate sa jedná o erotické zameranie na predmety obsahujúce stopy ľudských pachov, sekrétov apod


Samotný objekt fetišizmu potom môže byť určitá vec, ale aj konkrétne časť ľudského tela

Čo sa týka veci, potom jej môžu byť spodné nohavičky, podprsenka, ale aj ponožky, tričko ai pre sexuálneho fetišistov je však dôležité, aby ono oblečenie bolo použité. Čerstvo vypraté, vyžehlené a navoňané avivážou, by mu bolo prakticky k ničomu a nijako by ho v jeho túžbe neuspokojovalo. Zmienili sme tiež časti ľudského tela. Tými môžu byť podpazušie, chodidlá nôh, klin, tj miesta, kde je možné vo zvýšenej miere cítiť onoho jedinca, jeho jedinečnosť.

Každý voniame inak

V predchádzajúcom odseku sme sa dotkli vône, pachu. A práve pach je podstatou, podnetom sexuálneho fetišizmu. Každého z nás charakterizuje iná vôňa, aj keď si to možno nepripúšťame, či to sami nevnímame apod Naši vôňu ovplyvňuje jedlo, ktoré konzumujeme, ale aj pitie, ktoré požívame, ďalej prípadné prášky, keď sme chorí ai Svojím spôsobom tak môžeme do značnej miery ovplyvniť, ako budeme ostatným voňať, respektíve ako bude voňať naše Ja, tj bez použitia deodorantov, toaletných vôd, parfémov a pod

Vonění k použitému bielizni - zamilovanosť

Možno, že odsudzujete sexuálne fetišizmus z jeho všeobecného hľadiska. Predstavujete si nejakého "úchyla", ako sa vkráda na kúpalisko, na bazény a iné miesta, kde je pravdepodobnosť, že "ukoristí" nejaké to spodné prádlo pre "svoj nestoudný účel". Sami však zapátrajte v pamäti, a treba to prežívate práve v súčasnosti. Keď ste sa ocitli v stave zamilovanosti, čo iného, ​​ste nevdojak robili? Nebolo to náhodou privoňanie si k triku, svetra Vášho náprotivku? Nechceli ste náhodou spať v použitom tričku Vášho milého, alebo milé, aby ste dotyčnému boli na blízku a mali pocit, že je s Vami, objíma vás, rozmaznáva? Ak tomu tak bolo, alebo teraz je, tak v podstate sami prevádzkujete, alebo ste mali čo do činenia so sexuálnym fetišizmom.

Sexuálne fetišizmus - nemusí byť nenormálne

A teraz súďte. Sami si nahliadnite do pamäte, do svedomia a povedzte, či sami teda odsudzujete za to, že ste vo fáze blaženej zamilovanosti chceli byť s Vaším kolegom čo najviac, a tak ste si ho aspoň pripomínali občasným, či opakovaným nasávaním jeho vôňa, ktorá zanechala stopy na bielizni, či inom oblečení. Sexuálne fetišizmus, tak nemusí byť vôbec nič zlého, či snáď na odsúdenie, potrestanie. Ak sa samozrejme nachádza napríklad v takých medziach, ktorých sme sa dotkli.

Sexuálne fetišisté - muži i ženy

A s tým súvisí aj to, že sexuálnym fetišistov môže byť ako muž, tak žena. Asi si nedokážeme moc predstaviť obrázok, ako sa žena kamsi vkráda, aby ulúpili nosené boxerky. Avšak nič nepravdepodobného to tiež nemusí byť. No, a ak by sme opäť sexuálne fetišizmus preniesli do mileneckého žitia, potom aj tu dievčatá, ženy rady čichají k mužskému triku, svetra svojho milovaného.

Sexuálne fetišizmus - vyvolanie slastných okamihov

Přičicháváním k použitému bielizni si jedinec nielen vybavuje dotknutého, alebo príslušnú, ale tiež si vybavuje jedinečné, slastné okamihy, ktoré s náprotivkom prežil. Zíde Ak sa potom s majiteľom bielizne, potom môže byť následný sex ešte oveľa intenzívnejší, prežitý. Svojím spôsobom môže byť přičichnutí si k bielizni, pred schôdzkou s daným jedincom, milostnou predohrou.

Sexuálne fetišizmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky