Sex v troch, áno, ale kto bude tretí?

Mnoho párov sa snaží si svoj sexuálny život nejako okoreniť, značná časť týchto dvojíc dôjde časom k tomu, že by rada vyskúšala trojku. Kameň úrazu ale nastane, keď sa začne riešiť, či do trojky priberú muža, či ženu.


Pochopiteľne dámy by radšej sex v troch s dvoma mužmi

A páni by radšej, aby ich v posteli oblažovaly dve dievčatá. Obaja partneri väčšinou dôjdu k záveru, že žiarlivosť by im skrátka nedovolila k takejto praktike pristúpiť. Existuje teda povestná trojka len v porne? A aký pár do toho pôjde? Väčšinou, ak sa nejaká trojka uskutoční, na svojich nárokoch zľaví ženy. Tie majú tiež častejšie sklon k bisexualite ako muži, alebo to aspoň skôr priznajú. Bisexuálne ľudia nemajú potrebu žiť s mužom či sa ženou dohromady, väčšinou im stačí jeden partner, prípadným sexuálnym experimentom s opačným alebo rovnakým pohlavím sa ale nebráni.

Ak má partnerka predchádzajúce skúsenosti so ženou

Nie je pre ňu taký problém na trojku s dievčaťom pristúpiť, pretože ju už nechápe ako konkurenciu, ale ako ďalší "zdroj" rozkoše. Trojka v zmysle dve dievčatá a jeden muž totiž vôbec neznamená, že ony dve dievčatá budú robiť muži pomyslenie. Sex v troch by si mali užiť čo najlepšie všetci traja účastníci. Niekedy sa dokonca sexu s dvoma dievčatami muži obávajú, pretože vedia, aké ťažké je uspokojiť jednu ženu, nieto dve. Zabúdajú na fakt, že ony dievčatá sa možno uspokojí dosť dobre samé, bez jeho pričinenia. Na druhú stranu muži často stačí pohľad na dve súložiace dievčatá k dostatočnému uspokojenie.

Na sex s ďalším mužom pristúpi máloktorý partner

Asi najviac je desí predstava, že so svojím penisom dotknú penisu iného muža. Muža s takýmto prístupom nemá cenu prehovárať. Rovnako ako u žien je potrebné, aby partner nemal odpor k mužskému telu alebo trebárs aj tajnú túžbu sex s mužom vyskúšať. Aj pre dámy však býva trojka s dvoma mužmi orieškom, táto praktika je vhodná pre submisívny ženy, pretože spravidla začína jemným dráždením, ale môže skončiť aj divokými prienikmi súčasne do vagíny a análneho alebo orálneho otvoru. Ženy potom často samé nevedia, čo si s toľkými údmi vlastne počať.

Je dôležité stanoviť si jasné hranice

Do ničoho sa nenútiť a vedieť radikálne povedať, kedy už sa nám niečo nepáči. Rozhodne nepristupovať na trojku "kvôli partnerovi". Ak váš partner naozaj trvá na takých hrátkach a vy nie, je lepšie sa zamyslieť nad rozchodom, pre väčšinu ľudí je sex stále čisto intímnou záležitosťou dvoch ľudí a narušenie takéhoto modelu môže byť veľmi frustrujúce. Zároveň niekto s divokejšími pudy bude asi v pokušení k neverám, ak partner rezolútne experimentovanie odsúdi. O sexe je skrátka dobré hovoriť už od začiatku vzťahu a hľadať si partnera, ktorý je rovnako sexuálne naladený ako vy. Pre taký pár sa potom stáva výber partnera do trojky akýmsi spoločným lovom, ktorý obaja ešte viac zbližuje.

Sex v troch, áno, ale kto bude tretí?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky