Sex na jednu noc. Áno, alebo nie?

Niektoré ženy už ho zažili, niektorého ho jednoznačne odsudzujú. Kedy do toho ísť a kedy sa radšej stiahnuť a dať si studenú sprchu? Kedy nie Sex na jednu noc si určite odpustite, ak ste zadaná, vydatá alebo máte dokonca deti.


Ťarcha viny vám nedovolí byť aspoň po nejakú dobu dobrou partnerkou

Navyše si možno nebudete istá, či chcete so svojím partnerom zostať. Nabúrate si vzťah kvôli troche potešenie, nakoniec si najskôr budete priať, aby sa to nestalo. Pokiaľ aj tak ako zadaná žena neodoláte, myslite na ochranu ešte o 100 percent viac než normálne, už nejde len o vás, ale pohlavnou chorobou môžete nakaziť partnera. Na sex na jednu noc zabudnite, ak muž, ktorého ste si vyhliadla, pôsobí nebezpečne. Nebezpeční muži sú vzrušujúce, ale ak ho vôbec nepoznáte a máte v sebe nejakú tú pohárik, môže to dopadnúť veľmi zle. Ale pozor, ľudia častú klamú telom. Aj z neškodne vyzerajúceho chlapa sa môže vykľuť násilník. Dávajte si skrátka pozor za všetkých okolností!

Ak nemáte žiadnu ochranu vy ani váš úlovok a nemožno ju zrovna zohnať, niečím sa schlaďte a nechajte to radšej byť

Rozhodne sa do toho nepúšťajte, ak na podobné dobrodružstvo nemáte žalúdok. Možno by sa vám to spočiatku páčilo, ale ranné pocit viny a ušpiněnosti by vás asi chvíľu neopustil. Pokiaľ je oným vyvoleným na jednu noc váš kamarát alebo dobrý priateľ, dobre si rozmyslite, čo to môže s vaším priateľstvom urobiť. Ak je do vás váš vyvolený zamilovaný. Ak si chcete len užiť sex na jednu noc, nevyužívajte k tomu muža, ktorý k vám chová city (ak o tom viete), celkom určite neodolá a bude dúfať, že sa z toho vykľuje niečo viac. Neťahajte nikoho za nos, ak nechcete byť mrcha.

Kedy áno

Ak ste nejakú dobu bez partnera a tým pádom bez sexu, najskôr sa to odráža aj na vašej psychike. Rozladenosť, nedostatok sebavedomia alebo podráždenosť môžu byť dôsledky "nesexování", v takom prípade môže pomôcť aj sex na jednu noc. Ak máte rada sex, ale nechcete sa dlhodobo viazať, sex na jednu noc je to pravé pre vás. Užívajte si, ale s rozmyslom a používajte ochranu, vždy dajte vedieť, treba kamarátke, kam as kým idete. Nech o vás radšej niekto vie. Sex na jednu noc môže byť fajn, ale zároveň môže spôsobiť veľa nepríjemností, a to nielen vám. Vždy si dobre rozmyslite, či vám to za to stojí.

Sex na jednu noc. Áno, alebo nie?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky