Sex môže byť aj životu nebezpečný! Aneb osem najkurioznejších zranenia pri sexe

Sex prináša už od praveku ľudstvu pocity ľubovôle a uspokojenia. Niekedy však pri netradičných erotických praktikách môže ísť aj o zdravie, ba dokonca až o život...........


  • 1. "Milostné aférky môžu zlomiť srdce, ale aj penis," píše slovenský server topky.sk. Renomovaný urológ Dr Andrews Kramer z University of Maryland Medical Center vo svojej bohatej praxi zistil, že nemanželský sex a tiež súlož na nezvyčajných miestach zvyšujú riziko fraktúry pohlavného údu.
  • 2. Bozkávanie zase môže viesť až k hluchote. Neveríte? "Mladá Číňanka ohluchla na ľavé ucho pri divokom bozkávaní so svojím partnerom. Praskli jej bubienok," píše spomínaný server. Ako ale podotýka, za dva až tri mesiace má bujná Aziatka reálnu šancu na navrátenie sluchu.
  • 3. Novozélanďanka (44) utrpela pre zmenu paralýzu ľavého ramena. Lekári zistili slabú mŕtvicu. Spôsobil ju "cucflek", ktorý partnerke zanechal na krku jej priateľ.
  • 4. Mladá Indka (27) zase pol roka trpela kašľom a teplotami. Dôvod? Lekárske vyšetrenie odhalilo v jej pľúcach kondóm. Neexistuje iné vysvetlenie, než že ho vdýchla pri orálnom sexe!
  • 5. Rovnako stará Američanka skončila tiež na operačnom stole, keď si istú erotikou pomôcku pripevnila na listovú pílku. Stačilo pár ťahov tam a späť ... Viac radšej nedomýšlet!
  • 6. Junák z Malajzie mal dojem, že by svoju partnerku mohol prekvapiť dlhším penisom. "A tak koniec svojho \'štetca lásky\' vstrčil do kovovej matky v nádeji, že sa penis natiahne. Pri erekcii mu však pohlavný orgán opuchnuté a nešťastník musel volať o pomoc," konštatuje topky.sk.
  • 7. Všetko zrejme korunoval Chorvát, ktorý si do ritného otvoru napchal neónovú žiarovku. Takmer zomrel po tom, čo "krehká vecička" v jeho zadok explodovala ...
  • 8. A úplne na koniec. Mladá Britka upadla tam smolne, že z nej jeho privretiu nerv urobil nechtiac nymfomanku. Trpí teraz syndrómom trvalého pohlavného vzrušenia a orgazmus sa dostavuje už aj vo chvíľach, keď žena cíti vibrácie kuchynských spotrebičov. Odkaz pre dámy, ktoré celoživotne trpia neschopnosťou dosiahnuť orgazmus - verte, spomínané Britke vážne nie je čo závidieť!

Sex môže byť aj životu nebezpečný! Aneb osem najkurioznejších zranenia pri sexe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky