Sedemdesiatdvaročný Brit bude po trinástej otcom

Sedemdesiatdvaročný Richard Roden z Anglicka bude po trinástej otcom. Ďalšieho potomka mu za pol roka porodí jeho manželka Lisa. Keď sa ona narodila, bolo pritom jej mužovi šestačtyřicet rokov.


Spoločne majú rok a pol stará dvojčatá az tretieho potomka majú obaja nesmiernu radosť, hoci nie je isté, že sa otec dožije dospelosti všetkých svojich detí.

"Som radosťou bez seba

Vždy som hovoril, že by som chcel mať ešte ďalšie dieťa, "citoval Rodena britský The Sun. Richard verí, že bude žiť ešte dlho, pretože svoju mladučkú manželku miluje a láska i vlastné koreňová zelenina zo záhradky sú podľa neho kľúčom k dlhovekosti. Manželia, ktoré delia štyridsaťšesťročný vekový rozdiel, vďaka tomu vraj nemuseli vôbec spoliehať ani na umelé oplodnenie. "Dvojčatá i toto dieťa boli počaté prirodzene," hovorí hrdo Roden.

"Byť otcom v sedemdesiatich dvoch je rozhodne únavnější

Ako keď mi bolo niečo po dvadsiatich, ale prináša mi to dnes toľko radosti. Ešte nemám ani poslednú vôľu, ale všetko, čo mám, zdedí len Lisa a jej potomkovia, "tvrdí Roden s tým, že ostatných desať potomkov už je dospelých a zaopatřených. "Ľudia Richarda stále zastavujú, keď vozí dvojčatá, a hovoria mu, že musí byť hrdý dedko. Ale on je vždycky opravuje a hovorí, že je otec, väčšina ľudí mu rovnako neverí, "dodala Lisa Roden.

Sedemdesiatdvaročný Brit bude po trinástej otcom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky