Priemerný muž prežije v stave orgazmu vraj celkom 173 minút

Presne 173 minúty a 20 sekúnd na to - to je čas, ktorý strávi priemerný muž počas svojho života v stave orgazmu. Aspoň tak to spočítali singapurští vedci. Do úvahy brali mladíkmi aj zrelé jedinca od 18 do 58 rokov s predpokladom.


Že súložia priemerne dvakrát do týždňa.

"Je to matematický priemer a jednotliví muži sa v tomto smere môžu samozrejme veľmi líšiť," píše server sexafterbirth.net. "Údaje počítajú s tým, že mužský orgazmus trvá v priemere len dve a pol sekundy. U niektorých zástupcov silnejšieho pohlavia môže ale trvať oveľa dlhšie."

Lenže! Slovenský server adam.azet.sk prichádza s inou informácií.

Píše: "Pravdaže muži veľmi často masturbujú, aj keď majú pravidelný sex s partnerkou, a navyše nie všetci súložia len dvakrát týždenne. Podľa prepočtu čínskych sexuológov tak tí, ktorí sú sexuálne aktívne do 78 rokov, prežijú sexuálnym vyvrcholením až šestnásť hodín svojho života. " V závere článku potom spomínaný server oslovuje emotívne svoje čitateľky, ktoré priamo vyzýva: "Tri hodiny orgazmu za život je veľmi málo. Veď je to len jeden dlhší film. Ženy, ktoré nás čítate, priložte (nielen) ruku k dielu a skrášlite svojím mužom túto štatistiku! "

Priemerný muž prežije v stave orgazmu vraj celkom 173 minút


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky