Potreby žien

Pán profesor Kratochvíl, znalec života a milovník výstižných skratiek prišiel pred rokmi s typológiou POPO? posedieť a porozprávať. Milí páni? keby ste aspoň občas aj doma nejaké slovko utrúsil, tiež by vám ústa neupadla.


Najmä ak by ste bez reptania prežili aj iný ako len prevádzkové hovor. Fakt, že už zase dochádza toaletný papier, je iste nielen zaujímavý, jeho ignorovanie môže mať časom aj celkom fatálne dôsledky. Podobnými témami však partnerkinu potrebu komunikácie neuspokojíte.

Milé dámy?

Aj muž, ktorý mlčí, vás môže mať úprimne rád. Poklábosí si s kamarátkou, rodičmi, susedkou, doručovateľkou. Nenavalte vždy všetko len na toho vášho nehovoriac.

Dupo? duševné porozumenie

Milí páni? žena chce svoje pocity zdieľať. Ak si cnie, potom čaká predovšetkým pochopenie, možno až kdesi v druhom pláne riešenia. Nesnažte sa ju presviedčať, že nemá prečo byť smutná, že nie je nad čím sa tak radovať. Prijmite prostý fakt, že ona svoje dôvody má. Ak si cnie, vezmite ju okolo ramien, ak sa raduje, netvárte sa ako kakabus. Poznámky, že z niečoho takého môže mať radosť len?, Si tiež môžete odpustiť.

Milé dámy? Muž upovedomila predpokladá, že od neho čakáte nejaké riešenie. Dajte mu dostatočne včas najavo, že práve to po ňom teraz nikto nechce. Že potrebujete iba zdieľať?

VYCE? vyjadrovať lásku celým životom

Milí páni? Pre ženu je dôležité, či to, čo robíte, robíte okrem iného (ak nie predovšetkým) preto, že ju máte radi. Ak áno, rozhodne to neskrývajte, ak nie, potom sa aspoň zamyslite, či by sa v onom počínaní predsa len aspoň kúsoček láskyplnosti nedal nájsť.

Milé dámy? všetko, čo muži robia, konajú rovnako pre vás az lásky k vám. Len si toho niekedy nie sú vedomí a niekedy to len nedokážu dať patrične najavo. Ale vy predsa viete svoje?

Výpo? vycítiť, čo žena potrebuje

Milí páni? Nikto z nás nie je obdarený nadprirodzenými schopnosťami, nesnažte sa byť čitatelia myšlienok. Možno by stačilo, keby ste sa dokázali učiť zo skúsenosti. Ak máte opakovaný zážitok, že vašej partnerke niečo vyhovuje a niečo vadí, je lepšie činiť prvé a vyhýbať sa druhému.

Milé dámy?

Asi to pre vás nebude ľahké, ale vedzte, že muž, ktorý vyhovie vášmu vyslovenému želanie, nie je o nič horší ako ten, ktorý sa náhodne trafí a vy máte pocit, že? vycítil?. Muž je predsa, ako je známe, tvor natvrdlý, na jemné podnety nereagujúce. Keď už si o niečo poviete, potom dosť dôrazne, nevyhovie ak, napríklad len nepochopil zadanie. Pár kontrolných otázok nie je tak úplne od veci.

Potreby žien


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky