Po troch rokoch manželstva spadne frekvencie súloží zo štyroch za týždeň na sotva raz týždenne

Manželstva sexu moc nepraje. Po troch rokoch manželstva totiž frekvencie pohlavných stykov spadne na dvadsať percent předsvatebního maxima. Podľa novej britskej štúdie páry, ktoré súložil viac ako štyrikrát týždenne pred vydajom.


Sa na seba vrhnú sotva raz týždenne už po troch rokoch manželského spolužitia

Analýza sexuálneho života troch tisíc manželských párov potvrdila, že šesťdesiat percent párov je sexom v manželstve sklamané. Len štyria z desiatich manželských dvojíc majú aj po svadbe naďalej uspokojivý erotický život. "Nanešťastie, aj keď môžete byť hlboko zamilovaní do niekoho a chcieť s ním stráviť zvyšok života, je tiež možné, že zo vzťahu s ním chcete niečo viac. Partner môže byť podporujúci, vtipné, duchaplné a milý, ale pokiaľ nie je inšpiráciou sebavedomia v posteli alebo nenapĺňa očakávania, sexuálny život s ním môže byť veľmi frustrujúce, "tvrdí hovorkyňa spoločnosti prevádzkujúce zoznamku pre mimomanželské pomery LovingLinks.co.uk.

Na horší sexuálny život po svadbe sa v prieskume sťažovalo 59 percent manželských párov

Osem z desiatich párov zažíva v sexe rutinu, pretože vo vyjazdených koľajach súloží stále na rovnakom mieste a v rovnakej polohe. A 79 percent z respondentov sa radšej užilo dobrý spánok ako spontánny sex uprostred noci. Dve tretiny z tých, ktorí majú mimomanželský pomer, považujú tento sex za úplne ohromujúci v porovnaní s manželským. Pätina potom neváha využiť príležitosti na jednorázový sex s neznámou osobou a celá štvrtina si takto spestruje sex pravidelne.

Po troch rokoch manželstva spadne frekvencie súloží zo štyroch za týždeň na sotva raz týždenne


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Po troch rokoch manželstva spadne frekvencie súloží zo štyroch za týžde? na sotva raz týždenne

Jozef | 18.07.2014 16:30
Dodatok ústavy SR predsa "všemožne chráni a napomáha" manželstvu, ale sexu nie, s tým nepohne ani KDH. Alebo že by do ústavy predpísala týždenný povinný počet súloží v manželstve ? ?

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky