Osemdesiatjedenročný starček sa po páde zo stromu prebudil posadnutý sexom

Väčšina rovesníkov jednaosmdesátiletého Švajčiara Angela De Luky na sex už takmer nemyslí a tiež ho neprevádzkuje. On však nepatrí medzi aktívnu menšinu, ale sexom je cez pokročilý vek doslova posadnutý.


Nebývalo tomu tak vždy, chorobné libido sa u neho rozvinulo po nedávnom páde zo stromu

A pretože De Luca je za sex schopný obetovať čokoľvek, rodina ho musí držať v domácom väzení. De Luca liezol pri dome vo švajčiarskej Biasca po slivke. Bohužiaľ ho zradila sila a obratnosť a spadol zo stromu ako zrelý plod. Poranil si pritom hlavu a štyri dni strávil v kóme. Keď sa prebral, rodina jasala, však netušila, že sa im z pôvodne pokojného dedka a otecka stane sexuálne zviera.

Vdovec Angelo dokonca vybral všetky svoje úspory v hodnote deväťdesiatich tisíc korún a minul ich za sex v nevestinci s dievčaťom

Ktorá by mohla byť jeho vnučkou. Žena ho vraj zneužívala kvôli peniazom a to sa nepáči synovi Danielovi, ktorý požiadal súd, aby zbavil otca svojprávnosti pri správe jeho majetku. "Tá žena žmýka môjho otca, ako by to bol Ježiško," uviedol Daniele De Luca, ktorému dal súd za pravdu. Teraz sa chce súdiť aj s nemocnicou, ktorá vraj otcovu neurologickú poruchu zanedbala.

Osemdesiatjedenročný starček sa po páde zo stromu prebudil posadnutý sexom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky