Natočte si sex doma

Hneď na začiatku je potrebné si ujasniť niekoľko vecí. Je dobré si rozmyslieť, či chcete stvárniť vaše obyčajné milostné hrátky, alebo bude hrať erotický film podľa scenára. Prvý variant je síce jednoduchšie, ale výsledok nebude tak oslnivý.


Hneď na začiatku je potrebné si ujasniť niekoľko vecí. Je dobré si rozmyslieť, či chcete stvárniť vaše obyčajné milostné hrátky, alebo bude hrať erotický film podľa scenára. Prvý variant je síce jednoduchšie, ale výsledok nebude tak oslnivý. Ak sa rozhodnete pre variant druhú, je potrebné si vopred dohodnúť scenár. Nemusí byť nijako podrobný a rozpísaný do dlhých dialógov.

Dvaja sa mazná pred kamerou Hneď na začiatku je potrebné si ujasniť niekoľko vecí

Je dobré si rozmyslieť, či chcete stvárniť vaše obyčajné milostné hrátky, alebo bude hrať erotický film podľa scenára. Prvý variant je síce jednoduchšie, ale výsledok nebude tak oslnivý. Ak sa rozhodnete pre variant druhú, je potrebné si vopred dohodnúť scenár. Nemusí byť nijako podrobný a rozpísaný do dlhých dialógov. Tým, že budete vedieť, čo bude nasledovať, čo máte urobiť a povedať, sa upokojíte a váš prejav pred kamerou bude pôsobiť prirodzene. Ak si chcete nakrúcať film sami, je dôležité, aby ste si označili presne miesto, ktoré zaberá kamera a dávali pozor, aby ste nevyšli zo záberu. Ďalším veľmi dôležitým bodom je osvetlenie miesta. Zabudnite na sviečky. Aby výsledok stál za to, osvetlite miesto čo najviac.

Teraz je čas na make-up. Použite také líčenie, ktoré presvetlí vašu tvár

Najlepšie make up s trblietkami, ktoré svetlo odráža. Pozor na sýtu rúž, vyzerá síce dobre, ale len do prvého bozku, potom sa rozmaže nielen po vašej tvári, ale aj po všetkom, čoho sa dotknete ústami. Zvyšok tela pomažte detským olejčekom a poprášte zlatistým alebo strieborným púdrom. Z vás oboch musí čišet živočíšna energie a preto sa snažte byť aktívny aj ľahko vulgárne. To k erotike patrí. Dajte však pozor na neblahé vyznenie úplnej nahoty. Majte na sebe vždy aspoň kúsoček oblečenie.

Dvaja sa milujú pred kamerou Prostredie, v ktorom plánujete natáčať svoj film, by malo byť čo najjednoduchšie. Vezmite do úvahy aj to, kde bývate, či vám pod oknami nejazdí električka alebo kúsok za vaším domom neprechádzajú s hrmotom vlak. V tomto prípade si vyberte čas, kedy je najväčší pokoj.

Aby ste sa cítili čo najlepšie a vyzerali pri natáčaní dobre, poriadne si zakúrte. Myslite na to, že tentoraz sa nebudete môcť milovať po perinou.

Pokúste sa presvedčiť svojho partnera, aby si vyholil chĺpky na svojom penise, jeho nástroj mužnosti bude tak vyzerať väčší. Aj vy sa ohoľte v slabinách, aby ste nevyzerali tak živočíšne. A hlavne pred natáčaním vyskúšajte všetky polohy, ktoré chcete nasnímať.

Ak hodláte natočiť hodinový film, budete potrebovať asi 2,5 hodiny nakrúcania, aby ste mohli vystrihnúť nepodarené zábery. Po začiatok radím, natočiť tak 15 minútové video, k tomu vám bude stačiť hodina natáčania.

Ak budete natáčať sami, bez kameramana, postavte kameru asi tak dva metre od miesta nakrúcania a mala by byť vyššie ako sa budete vy pohybovať. Pohľad zhora je vždy k nahým telám milostivejší a divákovi ponúka väčší prehľad.

Natočte si sex doma


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky