Najvhodnejší mamička na svete

Mami, môžeš za mnou na chvíľu?" Počula Blanka Liborovo zúfalé volanie z izby. Zvyšok rodiny bol už na nohách. Bábätko veselo hovoril, spokojný tatko čítal noviny pri televízii, z kuchyne voňal už skoro hotový guláš a bytom preplávala maximálnu pohoda


"Mami, môžeš za mnou na chvíľu?" Počula Blanka Liborovo zúfalé volanie z izby. Zvyšok rodiny bol už na nohách. Bábätko veselo hovoril, spokojný tatko čítal noviny pri televízii, z kuchyne voňal už skoro hotový guláš a bytom preplávala maximálnu pohoda. Mamina odložila koreničky a odskočila do mládencovom izby v domnení, že si synček s niečím nevie rady.

"Zavri, prosím ťa," povedal na ňu od stola a počkal si až sa matinka priblíži na dosah.
"Deje sa niečo?" Nechápavo hľadela Blanka na Synková chrbát.
"Poď sem, prosím. Tu sem, "ukazoval Libor na dosku stola pred sebou, bez toho by sa uracilu k mame aspoň pozrieť. Blanka sa jemne oprela o synovho kostnatá ramená a okamžite zistila koľko udrelo. Vďaka materskej starostlivosti mu skočila na špek a namiesto očakávaného problému pozerala priamo žaluďa do oka. Celý sa leskol, napínal a takmer hrozil výbuchom do mamičkinej tváre. Napriek nebezpečnému polosúkromné ​​nevydržala a jemne prstom prešla uzdičku.

"Skús mi ho trošku pohonit. Schválne, čo to urobí. Len to skús, "chytil sa mamine paže Libor a pritúlil sa k nej.
"Ty ma zničíš," vzdychla ticho Blanka, ale nešlo cúvnuť ani po piaď.
Pomalinku stlačila kožený roláčik ku koreňu, jemne ho zovrela v dlani a zase stúpala až k žaluďu. Iba tiché vydýchnutie sprevádzalo túto šulínčí prechádzku. Ani jeden z nich nebol schopný slova. Obaja vsádzali na zatvorené dvere a mrzký sekundu, ktorá by ich snáď zachránila v prípade, že by ich vyrušil zvedavý otec.
"Ešte to skús, prosím. Ešte chvíľku, "chvel sa mladík.
"Toto je moc už aj na mňa, Liborku," krútila hlavou mamina nad svojou odvahou.

Pevne zvierala čerstvý prút v ruke. Dôrazne ho dojila a nechala si chlapčenskú tvárou Krčo bujné poprsie cez tričko. Libor sa maznal, zaškriekala a triasol chtíčem. To nebezpečenstvo pred odhalením ich oboch burcoval a nútilo Honka dokončiť. Keď sa palec s malíčkom zaryli do mamine ruky, Blanka spoznala, že synček vydrží už len obyčajnou sekundu. Utrela si pot z čela, ešte raz pretiahla kužeľ a ďalej už len sledovala hustý prúd semena.
Valil sa z jahody ako láva. Pretekal ju medzi prstami, lepil sa k teplákom a zatekalo až k trieslam.
"Ďakujem ti," vzdychol Libor naposledy do mezikozí a pomáhal jej tričkom stierať ulepenej ruku.
"Nie je za čo. Teraz by som potrebovala pomoct aj ja, "zaskuhrala blana, ktorá súčasne vnímala znovu mokrý podvozok.
"Ako je na tom? Mluvilas s ním o tej prechádzke s bratom? "Sondoval pohotovo Libor.
"Po obede pôjde," natešený hlásila mama a začala si upravovať pokrčené tričko.
"Ale dúfam, že to platí," ubezpečil sa synátor, pohladil si už zase uprataného lofasníka a oznámil odchod do kúpeľne.

Matinka sa zaradovala. Už len pár chvíľ ju oddeľovalo od vytúženého zasunie. Odbehla späť do kuchyne, doladila guláš a pri prestieranie viedla s manžílkem dlhú debatu o najlepšie trase pre kočíky. Chrlil zo seba jeden nápad za druhým, dokonca sa vtipom narážala na všetky ženy v okolí, ktoré vyložene dychtia po obraze otca s kočíkom. Ešte pri obede radila, čo robiť v prípade akéhokoľvek problému.
"Tie naděláš, prosím ťa. Ja si poradím. Všetko mi nábalom, ja ho potom oblečiem a vyrazíme. A ty si daj voraz, nech si večer čerstvá, "uchichtl sa Martin a plácl si ženuška po prdýlce, až poskočila.
"Nechaj toho," rozosmiala sa Blanka a čakala pri stole na synkův tanier.

Libor si dával na čas. Guláš patril k jeho najobľúbenejšiemu jedlu a tak sa s chuťou pustil aj do vylizování. Sledoval otcovi chrbát, keď sa fotřík ďakovali do spálne a provokatívne jazykom švihal po porcelánu, len aby Blanka ešte viac šalela. Vychutnával si nebezpečnú chvíli, keď sa predvádzal pri improvizovanom orálu. Špičkou jazyka naberal poslednej kvapky a očami jazdil v maminom medzinoží.
"Však sa dočkáme," povzdychla si mamina v duchu a radšej tanier synčekovi z rúk vytrhla.
Chvíľu trvalo než bábätko nakŕmila, prebalila a prezliekla. Vkladala drobčeka do korby buggynky, zaparkované v domovej kočikárne a oddane sa s manželom pobozkala medzi dverami. Poslušne kývala na jeho radu, aby si išla hneď ľahnúť as prísľubom zaslúžilého odpočinku za nimi konečne zavrela dvere.

Chvíle, v ktorej sa obaja nadrženci ocitli doma sami, bola tichá. Žiadne zbytočné reči, sľuby, plány. Samotné zasunutie kľúča do zámku, pre prípad skoršieho návratu, posichrovalo pocit väčšieho bezpečia a už obaja uháňali do spálne s vetrom o preteky.
"Ja viem, že si zaslúžiš viac. Viem to. Viem, že si to ešte stokrát vynahradíme, až bude zase chodiť do práce. Ale teraz sa už nebudeme ničím zdržovať, že nie? "Chrlil zo seba synček prosby k okamžitému pripustenie.
"Ale ty si mi v kuchyni niečo sľúbil, Liborku," kňourala chápavo Blanka.
"Ja viem, to nevynechám, neboj," tlačil už polonahú mamu k posteli, šklbalo z nej zvyšky oblečenia a len čo vyzliekol nohavičky, už sa pchal tvárou do pizdí hune.
Podal si ju ako prezreté broskyňa. Pysky roztiahol od seba, naposledy sa zadíval do maminých roztúžených očí a zahryzol sa do mäkkej kundice. Nasal vôňu chlpov, bradou zapchal chtivú dieru a jazykom sa rozbrnkal o stojaceho frajtra. Všetkou silou si kobylku musel pridržiavať, pretože začala pekelne hádzať zadkom. Nechcel si ale trhnúť hanbu, takže zápasil s macatým telom a snaživo pchal jazyk dovnútra, ako by sa chcel prolízat až do maternice.

Nehľadel na jej prosby a nevnímal dlane, ktorými mu odťahovala hlavu, pretože pod jazykom cítil, že jej orgazmus bude tentoraz silný kaliber. Bradu mal v diere zapresovanou, nosom tlačil do božského miestečká nad klitoris a trestal ho zubami, jazykom i pery. Svaly ho začali bolieť, pretože zápolenia s mamou dostávalo grády. Ohonisko sa mu utierala o prestieradlo a stehná mu lisoval hlavu z oboch strán. Len tlmene počul matkinej prosby, ale neprestával, kým sa tigrica nerozeřvala naplno. Ušiska ho bolela od stehenného zovretia, skoro sa dusil nedostatkom vzduchu, ale ďalej prolizoval škáru v chlupatici. Prsty zachádzal do čvachťule a bláznivo sa pozeral medzi každým ďalším průlizem.

"Tak toto teda bolo niečo," vydýchávala pekelný orgáč Blanka.
"Už nechcem čakať," vydral sa z pizdího väzenia na svetlo Libor. Kľačal medzi máminými stehnami, posmrkával pizdí šťavu a prsty zarážal bez prestania hlboko dovnútra. Opretý o jednu ruku sledoval roztúženú matinku, ktorá si pohrávala s naliatym Medicimbal. Malé potôčiky mlieka sa jej roztekala po kozách, zatekalo pod chrbát a bradavky hrubo volali po jazyku. Občas si jednu po druhej nasala do pusy a pritom nadskakoval rastúce rozkošou, keď jej šikovné prsty plienili chlupatku. Úsmevom chválila synovu obratnosť a vyplazovala proti nemu jazyk, pretože nebola schopná ani slova. Len gestami si žiadala jeho uťahovák do pusy, ale aj keď k nemu naťahovala ruky, musela len poslušne držať.

Synátor si pre túto chvíľu nechal ujsť aj tú fajka. Len si dlaňou Mastil ohonisko, prošťouchával si cestičku a nenápadne sa približoval k miestu vytúženému zasunie.
"Poď. Nech sa deje čo chce, poď už konečne do mňa, "lákala ho céčka vábnička.
Libor nasadil lesklú jahodu k pičkochomáči, mierne rozšklebil laple, polechtal okolí diery a celý roztrasený sa pomaličky vŕtal do matkinho lona. Každý milimeter zasunieme si vychutnával aj keď mu kvapkal pot z tela a triasla sa ako osika.
Zatínal zuby a mal pevne zavreté oči, len aby si užil ten prvý zásun do mamy. Kúsok po kúsku sa dostával hlbšie a keď sa dotkol čierneho ochlpenia svojim podbrušku, konečne sa pohodlne rozvalil na jej, príjemne okrúhla, pružnom brušku. Ležal na mame, chvost sa mu zohrieval v temnote a chvíľu nehybne vyrovnával tlakv tele. V ušiach mu hučalo, hlava sa mu točila a bál sa pohnúť, pretože na chvoste cítil, ako ho matinka sťahy provokuje.

"Zájazd si. Prosím, rozbehne to, "hladkala ho vo vlasoch Blanka, čo na neho zapôsobilo ako bič na kone.
Postavil sa, zaprel päsťami do plachty a konečne na tvrdo prvýkrát prirazil. Blanka zaklonila hlavu a otvorila ústa dokorán. Nebola schopná zo seba vydať ani hlásku. Len hlavou povzbudivo kývala v rytme ďalších zasunie. Ešte. A znovu. Zas a stále dookola narážal do maminho bohato zarasteného podbrušku.
Konečne zo seba Blanka vydala tenké zasténání. Konečne zvládla odbúrať blokujúce vzrušenie a mohla prežívať iba sladkú slasť. Vystihla rytmus a snaživo prirážal panvíc, v snahe ísť mu naproti. Držala sa pevne Synková zadnice a správala sa ako zviera. Zúrivo cenila zuby, tlačila si jeho hlavu medzi cecky a so spokojným smiechom, ktorý nemusela nijako tlmiť oslavovala divokú mrdačka. Libor bol v absolútnom Raus. Z posledných síl sa ovládal, len aby matku neprostříkl skôr, než druhýkrát zakričí. Najprv ju napichoval dlhými, pravidelnými ťahmi, ale potom začal nekontrolovane zrýchľovať. Na to Blanka zareagovala hlasitým úpěním, pri ktorom hádzala hlavou do strán.

"Teraz ja!! Už to zo mňa vylítne! Teraz ja! Podrž si ma, rob! "Rumploval ju v pizdě. Mamina mu zakvačila lýtka za chrbtom, pritiahla si ho rukami av tomto vášnivom, dvojitom objatí si ho pridržala, kým sa do nej niekoľkých prudkými šprycy nevysemenil do poslednej kvapky.
Libor sebou šklbalo v sladkej pohlavný kŕči. Radostne vnímal, ako je jeho dobyvateľ Blančinou pindou žmýkanie. Telom mu prechádzala vlna orgazmu od hlavy k pätám a rovnakou cestou zase späť cez chrbát k ušiam. Topil sa v mezikozí a pulzoval zadkom. Chrochtal si blahom, pretože mamička si ho držala zase láskyplne ako malého kloučka. Šepkala mu slová chvály do uší, hladkala ho vo vlasoch a jemne mu šimrala upotené chrbát.

"Asi ťa chvíľu nebudem počuť," vtipkoval nadmerne spokojný, keď si dlaňami skúšal stláčať tlakom ohluchli ušiska.
"Musím to převlíknout a toto vyprať," hladkala Blanka mokré mapky na plachte pod nimi.
"Pomôžem ti," pohladil naposledy vďačne obaja velececky a dvorný pomohol mame na nohy. Bolo vskutku potreba dať posteľ do poriadku, aby si Blanka mohla konečne zaslúžene odpočinúť.

Najvhodnejší mamička na svete


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky