MOZOG - nejorgastičtější miesto tela

Verte tomu alebo nie, váš mozog je základným zdrojom veľkého O. Mozog je jednoznačne najväčší, nejorgastičtější žeravé miesto celého ľudského tela. Zamyslite sa nad nasledujúcim dôkazom:


Niektorí ľudia po zranení miechy, ktoré spôsobí, že necíti nič od pása nadol, stále zaznamenávajú orgazmus.

Nočná orgazmus, ktorý sa môže prihodiť obe pohlavia (u mužov sa mu niekedy hovorí "mokré sny", pretože väčšinou vyvrcholí ejakuláciou), sa objavuje v snoch, pretože váš mozog vaše telo tak vzruší, že prejde celým cyklom sexuálnych reakcií - bez toho aby ste zažívali akúkoľvek fyzickú stimuláciu. Je to možné, pretože v mozgu sú uložené hlavné centrá sexuálnych reakcií. Limbický systém v strednej oblasti má tri kľúčové časti: (1) bazálne gangliá, ktorá kontrolujú emocionálny stav a ovplyvňujú, ako vnímame sexuálne stimuly, (2) hypofýza, ktorý reguluje sexuálne správanie a vyjadrovanie a sprostredkováva, ako cítime uspokojenie, a (3 ) prepážka, dráha uspokojenie. Kôra mozgová je navyše zodpovedná za našu schopnosť hovoriť, učiť sa, myslieť, vnímať a rozhodovať sa, vrátane riadenia našich erotických fantázií, snívanie a pamäti.

Mozog je tiež zodpovedný za naše vzrušenie, uvoľňuje endorfín, kedy človek zažije intenzívnu fyzickú činnosť, ťažké dýchanie a sexuálnu stimuláciu

Endorfín je zodpovedný za uspokojivé pocity, ktoré zažívame, keď sa vzrušíte až do bodu, kedy zažívame zmenený stav vedomia.

Hoci mozog toho pre správne pohlavné fungovanie a reakcie robí toľko, môže tiež zmariť svoju vlastnú snahu. Mozog môže mať doslova vlastnú hlavu, môže konať ako kamarát, ale aj nepriateľ. Príčiny mnohých problémov môžu byť psychického pôvodu. Veci ako negatívne myšlienky (vedomé či nevedomé), spomienky na zlé zážitky, pozorovanie (sledovanie a hodnotenie seba alebo partnera počas sexu) fungujú ako duševné bariéry k ohromujúcemu sexu.

To, ako o sebe zmýšľame alebo ako sa cítime ako ľudskej bytosti a ako partneri a milenci, má počas milostných hrátok priamy vplyv na naše telo a činnosť mozgu

Keď napríklad veríte, že je niečo dostupné, bude väčšia pravdepodobnosť, že sa to stane. Podobne keď veríte, že nie ste schopní niečo dosiahnuť (napríklad orgazmu), môže mať vaša myseľ negatívny vplyv na vašu fyzickú schopnosť to dosiahnuť. Tlak pri výkone to ešte zhoršuje, milenci si robia starosti, že nie sú dosť dobrí a vytvárajú na seba tlak, aby toho "dosiahli". Fráza "dosiahnutý orgazmus" je snáď ten najhorší výraz, ktorý sa v sexuológiu používa. Premení milostné hrátky v nejakú akciu s jasne daným cieľom, namiesto aby sa milenci jednoducho snažili užiť si ten daný okamih, uvoľniť sa a úplne si užiť intimity. Mnoho ľudských myslí bolo ako rukojemníkov uväznených predstavou, že sex nie je dobrý, kým nemá konkrétny výsledok, zvyčajne orgazmus.

Aj keď problémy každého človeka a všetky nevyriešené otázky všetkých dvojíc vyžadujú osobný prístup a riešenie, jedna vec, ktorú dvojica môžu urobiť, je zbaviť sa tlaku, že musí niečo predviesť a správať sa ako rocková hviezda. Jednoducho sa dohodnite, že ani jeden partner nemusí dosiahnuť orgazmus, pretože orgazmus ako predstavenie môže byť nekonštruktívna a môže počas milovania vyvolať úzkosť, napätie a pocit skľúčenosti. Človek sa cíti úzkostlivo, už keď o tom iba premýšľa! Namiesto toho naplňte svoju myseľ množstvom erotických predstáv, myšlienok a pocitov. Keď to urobíte, pomôže vám to spojiť sa lepšie so svojím vnútorným sexuálnym ja a lepšie porozumiete svoje erotické povahe. Tiež vás to uvoľní, že si budete môcť o toľko viac užívať sami seba i partnera. Keď odstránite očakávania, uvoľníte prekážky, ktoré by vám inak mohli vadiť pri preskúmavaní nových pohybov, techník, polôh a dotykov, zbavíte sa strachu, ktorý by zruinoval vaše orgazmické reakcie. Toto zmenené myslením vám jednoducho umožní zamerať sa na potešenie z intimity - a nakoniec môžete zistiť, že objavujete niečo celkom neočakávane vzrušujúceho.

Sexuálne zážitky, ktoré nás uisťujú, že sme sexuálne bytosti, sú vzrušujúce

Kým napríklad pozorovanie seba samého pri sexe môže byť vizuálnym stimulom, pripomína nám to tiež, že sme neodolateľní, erotičtí a sexuálnu - myšlienky, ktoré pôsobia ako afrodiziakum. Je to proces vášho myslenia, ktorý robí konkrétny zážitok vzrušujúcim, takže až váš milostný život bude nabudúce potrebovať nejakú vzpruhu, sadnite si s partnerom na posteľ alebo stoličku naproti zrkadlu. Obaja sa do neho pozerajte, takže uvidíte svoj odraz, ako sa prelína s odrazom partnera. Partner, ktorý je dole, môže ešte vylepšiť situáciu tým, že dá ruky pod stehná partnera, ktorý je hore, zdvihne nohy a roztiahne je, bude to pohľad, ktorý vám vezme dych. Budete vo vytržení, ako vaše telo - i myseľ-budú reagovať.

Sexuálne fantázie, ktorých sme sa už dotkli skôr, sú jedným z mnohých spôsobov, ako váš mozog zapojiť do erotického procesu. Fantázia sa rôzni od tých, kedy niekoho rozdrvíte, až po celkovej rozprávania príbehu vo vašich predstavách, sny, ktoré vás v spánku urobia. Či už je to náhrada za sex, súčasť predohry alebo spôsob, ako do svojho milostného života vdýchnuť nové vzrušenie, fantázia je skvelý nástroj, ktorý môžete použiť v monogamnom vzťahu, pri bezpečnejšom sexe alebo jednoducho, keď sa chcete nechať dráždiť bez hraníc.

Fantázia môžu byť tak neškodné alebo tak drsné, ako len chcete

Nakoniec vy ste režisér a toto je súkromné ​​predstavenie, takže kto okrem vás musí vedieť, o čo tu ide? Medzi niektoré veci, o ktorých ľudia snívajú, keď masturbujú, milujú sa s niekým alebo si o nich rozprávajú s partnerom, patrí napríklad nové milostné pozície, intímne dotyky na neobvyklých miestach, násilný sex (aj keď v reálnom živote po ňom nemusíte túžiť), bondáž, vlastné neodolateľnosť, sex s novým milencom, účasť na deviantním správanie, skupinový sex, pozorovanie iných pri sexe alebo dominantné správanie pri sexe. Fantázia môžu byť ďalším spôsobom, ako zerotizovat a rozprúdiť milovanie pri hraní rolí. Dvojica môžu predstierať, že si vymenili pohlavia (niekedy sa podľa toho môžu aj obliecť), predstierať, že sa milujú na mieste, kde by ich niekto mohol pristihnúť, že majú sex s prostitútkou, s pannou alebo sa zakázaným partnerom. Kým hranie vašich predstáv zostane bezpečné a obaja sa na ňom zhodnete, je to zdravá, prirodzená súčasť sexuálneho vzťahu, ktorá vás nikdy neomrzí.

Zapájať do predohry a milovanie aj žeravá miesta na hlave je dôležité, pomôže vám to sústrediť sa na ten okamih a budete sa cítiť absolútne stratení vo všetkých tých úžasných pocitoch. Až príliš často milenci opúšťajú hlavu kvôli oblasti od pupku dole a hore na sever sa už nikdy nevráti. Venovať pozornosť erotogénnym zónam na celej hlave a na krku toho druhého vám obom umožní na dlhšiu dobu pocítiť spojenie a pomôže vám to navodiť zážitok po celom tele, duši i mysli.

V taoizmu je mozgové centrum spojené s maternicou a prostatou. V skutočnosti sú všetky pohlavné orgány (vajíčka, maternica, semenníky ca prostata) spojené s mozgom, najmä sa podmozgovou alias "žľazou osvietenie" alebo "žľazou smeru", ktorá sa nachádza priamo \'pod korunnou čakrou. Taoisti verí, že obeh sexuálnej energie dole do krížovej oblasti a potom naspäť hore k mozgu zlepšuje pamäť.

MOZOG - nejorgastičtější miesto tela


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky