Moslimovia majú prvú vlastnú sexshop. V Holandsku

Zmeniť vnímanie islamu a zároveň ponúknuť moslimom pomôcky pre intímny život v manželstve chce holandský moslim Abdelaziz Aouragh vo svojom sexshope. Podľa neho je to prvý sexshop pre moslimov na svete.


A jedna má ponúknuť spestrenie pre rutinný manželský sex, neislamské časti verejnosti

Potom ukázať, že táto viera je ľudskejší a prístupnejšie, než si väčšina západných ľudí myslí. Zatiaľ však prvý moslimský sexshop funguje iba na internete, kde nesie názov El Asir. K dostaniu sú v ňom prípravky na zlepšenie libida, lubrikačné prostriedky aj hračky na zlepšenie erotického zážitku manželov.

"El ASIR je prvý islamský eshop so sexuálnymi pomôckami a ďalšími prípravkami," píše Aouragh na webe

Pritom on sám o úspešnosti projektu pochyboval, s nápadom prišiel jeho kolega Stefan Delsink. "Viem, že moslimovia naozaj chcú tiež erotické výrobky," súhlasil nakoniec Aouragh s novým podnikateľským zámerom. Všetko radšej ešte prediskutoval so svojim imámom, ktorý zase všetko konzultoval so saudským šejkom. Povolenie dostal Aouragh od islamských autorít s tým, že smie predávať len výrobky podporujúce sexuálne spolužitie manželov.

"Obraz žien zatvorených v kuchyni, submisívnych žien oblečených do burky, nie je pravdivým obrazom moslimky

Je v tom veľa lásky. Islam ženy veľmi rešpektuje. A pre náš eshop je žena v strede záujmu, "tvrdí Aouragh. "V islame je dôležité, aby orgazmu dosiahol nielen muž, ale aj žena. Takže sa odporúča aj použitie kondómu, keď muž vyvrcholí, nemusí penis vytiahnuť von. A ak nie je žena uspokojená, využíva nečistých praktík masturbácie a ukájanie vibrátorom, "dodal Aouragh.

Dvadsaťdeväťročný Abdelaziz Aouragh je ortodoxným moslimom, narodil sa v Amsterdame prisťahovalcom z Maroka. Je ženatý a má trojročnú dcéru. Na letisku Schiphol pomáha ako asistent postihnutým cestujúcim.

Moslimovia majú prvú vlastnú sexshop. V Holandsku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky