Miláčik, dnes nie ...

"... Nehnevaj sa, nemám chuť, chce sa mi spať, rozbolela ma hlava ..." Typická ženská výhovorka, usmiali by sa mnohí muži. Lenže čo keď tým, kto odmieta, nie je žena a tieto slová zaznie z úst vášho partnera?


Dočká Ak sa muž podobných slov odmietnutie, náladu mu to iste nezdvihne

Celú situáciu pán tvorstva pravdepodobne vyhodnotí ako jasný signál k tomu, aby zašiel za kamarátmi na jedno, a tým je v podstate "vyriešené" ... Narazí Ak na podobnú milostnú nezhodu žena, neberie ju zvyčajne na ľahkú váhu, najmä keď nie je to prvýkrát , čo sa dočkala odmietnutia. Vkráda sa neobytné myšlienka PREČO? Čo som urobila zle? Ikdyž na odpovede hneď neprídete, tu je pár vecí, ktoré by ste pri ich hľadaní rozhodne robiť nemala ...

Sedmero partnerského prikázanie

Nevyčteš

Ak váš partner nemá chuť na milovanie, ovládnite sa a nezahrnie ho paľbou výčitiek. Hovoriť o problémoch je síce prospešné, ale nedokážete ak momentálne nájsť správnu formu, vedzte, že práve v tomto prípade platí staré známe: hovoriť striebro ...

Nepohaníš

Vyvarujte sa útoku na jeho sebavedomie. Zo štatistík vyplýva, že 80% mužov sa domnieva, že sú nielen nadpriemernými vodiči, ale aj nadpriemernými milenci. Nechajte ich pri tom.

Nevybouchneš

Záchvat hnevu vám v podobnej situácii na sex-appealu rozhodne nepridá.

Nebudeš naliehať

Rešpektujte partnerovo odmietnutie: loudit a doprosovať sa je nedôstojné a kontraproduktívne už z princípu. A aj keby ste nakoniec dosiahla svojho, dobrý pocit z toho nebudete mať ani jeden.

Nepromarníš

Taktika "včera si nechcel ty, dneska natruc nechcem ja" pravdepodobne vyladenie vášho sexuálneho života tiež neprospeje.

Nebudeš vydierať

Vynucovať si milostné hrátky štýlom "keď nebude sex, nedostaneš večeru" je ďalšia vec, ktorá vášho milého môže vyviesť z miery a vytúžený výsledok tým rovnako pravdepodobne nedosiahnete.

Nescudzoložíš

Pustiť sa do mimopartnerského milostného dobrodružstva môže byť síce krátkodobo vzrušujúce a zábavné, ale vedzte, že je to vôbec tá najhoršia varianta, ktorú môžete zvoliť.

Ako ste na tom vy?

  • Len 44% párov je spokojných so svojím sexuálnym životom.
  • Skoro 70% párov si myslí, že neprevádzkuje sex dostatočne často.50% párov sa sťažuje, že ich sexuálny život postráda dostatok vzrušenia a rozmanitosť.
  • 36% mužov uvádza, že je od sexu odvádza nedostatok času a stres.

Miláčik, dnes nie ...


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky