Je lepšie lolitka alebo skúsená?

Každý chlap o nej sníva: o mladučkej lolitce, s ktorou by si mohol robiť, čo by sa mu páčilo. Neskúsené mladé dievčatko, plné najrôznejších predstáv, zároveň bez skúseností, ale nabité žiadostivosťou skúsiť nové a nepoznané.


Tá čistota a nevinnosť je krásna a veľmi vzrušujúce

Čo viac, ak je dievčatko panna, o to väčšiu hodnotu má (čo v porovnaní s pubertou teraz ako zrelý muž vnímate úplne inak).

Je tak krehká, má sa toho veľa čo učiť. Vie byť nemotorná, ale rád jej to prepáčite, pretože sa tak snažia ... Ťažko jej odolať. Môžete jej toho veľa naučiť a vzhľadom k faktu, že nemá toľko skúseností a nevie, čo si pod určitými pojmami predstaviť, môžete na nej vyskúšať veľa praktík, ktoré iná, skúsenejší dievčatá, odmietajú.

Čo sa jej bude a nebude páčiť, to zaiste poznáte, ale ten pocit, že si užívate s lolitkou, je sám o sebe vzrušujúce a množstvu mužov stačí na uspokojenie už len tá predstava ...

Na druhú stranu, keď príde do hry poriadna skúsená dračica okolo tridsiatky, taky nie je rozhodne na zahodenie

Môže toho veľa ponúknuť. Výhoda je v tom, že jej nemusíte nič učiť, ona vie a pozná, takže k vrcholu dôjdete rýchlejšie a búrlivejšie. Krok za krokom, so všetkým všudy, vás prepašuje do raja.

Nie je nič lepšie, ako si užiť sex s niekým, s kým si v tomto ohľade výborne rozumiete. Bez akýchkoľvek okolkov na to jednoducho vzlietne, urobíte to, zatrasie sa zem a ... zase premýšľate nad tou roztomilou lolitkou.

Sex s jednou alebo druhou?

Každý má svoje pre a proti. Záleží na tom, čo uprednostňujete. Alebo si ich dajte obe, ikdyž sústrediť sa na oba zážitky naraz je trochu náročné a môže pokaziť výsledný efekt. Takže asi skôr podľa chuti a nálady siahnite po tej onej.

Cudnosť a naivita mladučké neskazené krásky alebo neskrotná zvrhlá fantázie divokej sexbomby? Čomu dáte prednosť vy?

Je lepšie lolitka alebo skúsená?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky