Jan Cimický radí: Neveru nikdy nepřiznávejte. Ani keď vás u nej chytí!

Renomovaný psychiater Jan Cimický (62) kráča v stopách svojho staršieho kolegu Miroslava Plzáka. Aj on hlása, že neveru by mali muž so ženou zatĺkať aj vo chvíli, keď boli pristihnutí.


"Nevera sa nesmie priznávať. To nás učil Mirek Plzák:`

Zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať. `Žena, ktorá bola pristihnutá pri nevere, musí tvrdiť, že ten chlap, čo leží nahý v posteli, je turista ak nej si prišiel len ohriať nohy, "radí všetkým záletníkom popredný český psychiater. Ak ste svojho blízkeho prichytili a neuverili ste ani rozprávke o náhodnom turistovi, neveru svojmu partnerovi odpustite. Ako psychiater tvrdí, život je príliš krátky. Čím je človek starší, tým viac vie. A najdôležitejšie je, aby vydržalo zdravie. Ostatné veci podľa bývalého primára bohnickej liečebne pominuteľné.

Treba Francúzi údajne neveru pokladajú za úplne samozrejmú

V krajine galského kohúta dokonca existuje previazaný systém milencov a mileniek, kedy sa nakoniec milenka s manželkou spojí proti manželovi. "Ľudia v ich kultúre v tom vedia chodiť, čo dokazuje francúzska literatúra aj muzika," zamýšľa sa lekár. Psychiater si o vernom milovanie do hrobu veľké ilúzie nerobí. Tvrdí, že verných mužov i žien, ktorí bez nevery a výmeny partnera žijú celý život, veľa nie je. Údajne je však rad tých, ktorí si neverou oživujú svoj ​​vlastný vzťah.

Jan Cimický radí: Neveru nikdy nepřiznávejte. Ani keď vás u nej chytí!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky