Fetišizmus

Tento článok o fetišizmu je prevažne určený pre fetišistov. Pre fetišistov, ktorí si nech dávno či nedávno uvedomili svoj ​​"problém" a ktorí sú, alebo nie sú z tohto svojho poznania zúfalí.


V prvom rade by sme si mali povedať, čo to je fetišizmus. Fetišizmus je erotické zameranie na určité druhy predmetov či na isté časti tela. Najznámejší príklad je, keď si fetišista doma schováva dámske prádlo a onanuje pri ňom. Ďalšie fetiše sú dámske topánky, latex, igelit, plienky atď

Čo sa týka častí tela, tak medzi najznámejšie fetiše patrí veľká prsia a nohy. Tým samozrejme nechcem povedať, že by si fetišista zašiel do parku, tam zavraždil ženu a odrezal jej nohu, ktorú by si potom uložil doma v skrini. To samozrejme nie. Fetiš nôh sa rozumie to, že fetišista veľmi vzrušuje pohľad na nohy, chodidlá, prsty na nohách a potrebuje vidieť, cítiť, obchytkávať niečí nohy na to, aby mohol uspokojiť svoj sexuálny chtíč.

Avšak medzi fetišistické zameranie je možné radiť aj Zoofília (fetišom je zviera) a Nekrofília (fetišom je mŕtvola). Tiež statuofilii (fetišom je socha), mysofilii (fetišom je nečistota) a Pyrofília (fetišom je oheň). Ale nemýľte sa, ak si myslíte, že fetišista je automaticky potrebné "zoofilik" či "nekrofilik". Stačí mu napríklad vidieť obrázok mŕtvoly au neho masturbovať. Nemusí priamo dochádzať ku koitu so zvieraťom. Stačí mu vlastniť obojok psa, pazúrik kocúra atď Preto je tiež veľmi ťažké stanoviť napríklad hranicu medzi fetišizmom a Zoofília.

Fetišista a jeho život

Fetišizmus znamená samotu, z ktorej niet úniku. Muž fetišista málokedy nájde partnerku, ktorá by tolerovala jeho zameranie. Je veľmi ťažké nájsť ženu, ktorá by si rada obliekala latex, ale ešte ťažšie je nájsť partnerku, ktorá by vzala do úvahy napríklad plienky. Fetišizmus ženie svoju obeť k ďalším hraniciam a núti ho je prekročiť a núti ho riskovať. To čo bolo pre fetišistov včera vzrušujúce je dnes k ničomu. Preto neustále musia vylepšovať a zdokonaľovať svoje fetiše.

Koniec s fetišom

Ako fetišista pochopí, že jeho "vada" je trvalá a nezmeniteľná pokúša sa o akúsi revolúciu. Ráno vstane a je vo svojej mysli rozhodnutý, že s fetišom skoncuje. A to nadobro. Pretože mu to vo svojej podstate ničí život a on predsa nie je slaboch a vyhrá nad fetišizmom a krásne sa mu vysmeje rovno do očí. Uloží všetky svoje fetiše do krabice a odnesie ich do prvej popolnice. Na chvíľu sa mu uľaví, že to dokázal. Vyskočia si a vykročí do života znovu a tentoraz tou správnou nohou. Lenže to vykročenie sa mu podarilo len na oko a to do tej doby, než si zaobstará veci nové a ešte lepšie.

Ako zaobchádzať s fetišom

Nebudem tu rozoberať každý fetiš zvlášť, pretože fetišista či už má ako fetiš čokoľvek sa musia k svojim veciam "fetišům" správať úplne rovnako. V podstate svoje zameranie musí chtiac-nechtiac tajiť a to celý život. Ale ako tajiť?

Rada prvá:

Fetišista by mal byť tak trochu paranoidná a ukladať svoje veci na bezpečné miesto. Bezpečné miesto nie je pod posteľou, v poslednej zásuvke s ponožkami ani v skrini s batohom, ktorý vyberá ktokoľvek hoci napríklad len raz za rok. Bezpečné miesto je miesto, ktoré je pod zámkom. Určite sa oplatí uvažovať.

Rada druhá:

Zaobstarajte si závesy do okien.

Rada tretia:

Neustále kontrolujte počet a stav vašich vecí. Staré veci, plienky a nohavičky na jedno použitie vyhadzujte.

Rada štvrtá:

Vyhadzujte ich do popolnice o ulicu ďalej ako bývate. Dôchodcovia majú naozaj oči všade. Aj maličká chyba sa vám môže škaredo vypomstiť.

Rada piata:

Ak používate igelitové posteľná bielizeň, nezabudnite periny ráno vyvetrať.

Rada šiesta:

Ak si oblečenie šijete sami, vždy po sebe starostlivo upracte. Asi ťažko by ste vysvetľovali rodine, prečo je pod stolom niekoľko ústrižkov igelitové pláštenky, ktorú ste nedávno tak veledůležitě zháňali kvôli blížiacim sa dažďovým přeháňkám.

Rada siedma:

Ak máte fetiš napr plienky vždy si v lekárni alebo predajni nechajte vypísať paragón. Tým bude všetkým v obchode jasné, že to nekupujete pre seba. Aj pre vás takýto nákup bude týmto spôsobom príjemnejšie. Paragónu sa hneď za rohom zbavte.

Rada ôsma:

V žiadnom prípade si nepíšte svoje poznámky o fetišizmu apod na papier. Všetko píšte do počítača a súbor riadne zakódujte. Po každom browsení po sebe upratať cache, vymazať history a address panel. Za žiadnych okolností nenechávajte voľne v počítači žiadne obrázky. Všetky diskety obsahujúce fetišistický materiál po prenesení na bezpečné miesto znehodnotiť.

Tieto rady mi poskytol skúsený fetišista.

No ako vidíte vôbec to nemá fetišista jednoduché. Lenže sa bohužiaľ narodil s tým, že do konca života bude otrokom svojho fetiše as tým asi ťažko niečo urobí. Ja sama som vôbec netušila, na čo všetko môžu byť fetišisté zameraní a ako dokonale dokážu ten svoj fetiš prepracovať a zdokonaľovať k obrazu svojmu.

A vlastne čo iné im zostáva? Keď už musí svoju "chybu" toľko skrývať, tak si to aspon po tají užívajú, ako najlepšie to ide. Takže ak ste fetišista, alebo vás zaujíma viac o fetišizmu ao ľuďoch, ktorí sú takto orientovaní našla som pre vás dva odkazy. V podstate tieto dva linky vystihujú A-Z.

Prvý odkaz (www.volny.cz/mrpantyhose/) sa týka fetiše na dámske pančuchy-čo si myslím je tá ľahšia forma fetiše, aj keď ako sa to vezme.

Druhý link je ťažšieho kalibru, aspoň podľa mňa. Vôbec ma totiž nenapadlo, že keď stretnem muža v supermarkete čo nakupuje dámske vložky, tak je nekupuje svojej žene, ale sebe. Neveríte? Alebo ste fetišista rovnakého zamerania a chcete sa o svojom fetiš viac dozvedieť, potom sa pozrite na tento odkaz www.volny.cz/damskevlozky/

Lenže ono to asi nebude s tým fetišizmom u každého rovnaké. To, čo je popísané v článku o tom, ako hrozný má fetišista život, je len názor jedného fetišista, ktorý sa mi zveril so svojimi pocitmi. Dúfal, že v diskusii sa nájdu iní fetišisté, ktorí mu pomôžu sa s týmto problémom popasovať. Takže využite diskusie k tomuto článku a píšte tie svoje skúsenosti.

Fetišizmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Fetišizmus

vldo | 29.12.2015 19:47
Rad nosim plienocku pvc nohavice zavolaj na číslo 0049508380 heslo ahoj plienocka

Re: Fetišizmus

vlado | 01.03.2016 00:08
0949508380

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky