Cuckold z pohľadu muža

Ukazovanie svojej partnerky pri sexuálnom akte s inou osobou nazývame Cuckold. Je to určitá forma kandaulismu. Pri ňom ukazujeme partnerku obnaženú. Niekto môže byť týmto pohoršený, ale je to bežná praktika vo swingers komunitách.


Kandaulismus

Voyeurský potešenie zapríčinilo vznik kandaulismu. Pri ňom ukazujeme svoju partnerku bez odevu. Kandaulismus získal svoj názov podľa kráľa Kandaula, ktorý ukazoval svoju nič netušiaci manželku sluhovi. Tá, ako toto zistila, nariadila zabiť buď seba, alebo svojho muža. Podľa mienky niektorých vedcov je kandaulismus považovaný za skrytý druh homosexuality. Muž sa totiž pri ňom plne identifikuje s telom partnerky a vo svojej mysli ukazuje sám seba. Podľa iných ide o formu dominantne - submisivního vzťahu, v ktorom submisívny partner prijíma poníženie a vzdáva sa vlastného uspokojenia výmenou za to, že partnerka prežíva kvalitnejší sex s iným mužom. Iniciátorom kandaulistických praktík býva spravidla muž. Pre ženu, ktorá zistí, že je stále atraktívny a môže mať ďalšie sexuálne vzťahy, bez toho by to vadilo jej partnerovi, je to lákavé a ťažko sa potom vracia k predošlému spôsobu života. V strednom veku je mužská sexuálna aktivita nižšia ako ženská. Preto je požiadavka na mimopartnerský sex u žien biologicky odôvodnený. Zatiaľ čo pre bežného človeka je partnerkinho nevera neprijateľná, pre kandaulistu predstavuje vítané sexuálne vzrušenie. Niekedy dochádza k extrému, kedy žena sexuálne žije iba s inými mužmi a vlastnému partnerovi odopiera sex. Ten sa redukuje iba na príležitostné orálne praktiky. Vo výnimočných prípadoch nosia muži pás cudnosti zabraňujúci aj masturbáciu. Inokedy vzťah vyústi vo vzťah troch ľudí - triolismus.

Cuckold

Tvrdšie formou kandaulismu je Cuckold. Muž pri ňom hľadá poníženie a vo vzťahu je submisívny. Má mnoho foriem. Medzi ľahšie patrí sledovanie, ako milenec partnerky ejakuluje do jej vagíny. K tvrdším druhom počítame napríklad ten, keď muž požaduje po žene odopieranie sexu a pripustí jej oplodnenie milencom. To môže viesť až k rozvodu. Partnerka potom často zakladá ďalšie manželstvo s novým partnerom. Muž zostáva napriek tomu vo vzťahu a podriaďuje sa prianím nového páru. Cuckold je podobne ako iné druhy kandaulismu dobrovoľný a prináša zúčastneným sexuálne vzrušenie a stav opojenia. Väčšina mužov príde na to, že sú kandaulisty, keď je im partnerka neverná. Miesto potupy pociťujú vzrušenie. Chcú vedieť podrobnosti pohlavného styku a požadujú, aby žena v nevere pokračovala.

Swingers a swingers party

Swingers je životný štýl, ktorý vyhovuje ľuďom, ktorí radi experimentujú v oblasti sexu. Jeho milovníci sa schádzajú v swingers kluboch. V poslednej dobe sa ich počet rýchlo rastie. Pestrú ponuku možno nájsť aj na internete. Tam si možno vybrať niektorú z aktuálnych swingers párty. Ak sa na niektorú vypravíme, môžeme očakávať experimenty, odviazanosť, nové sexuálne zážitky, relax, uvoľnenie a množstvo dobrej zábavy. Swingers párty ale rozhodne nie sú miestom nadväzovania nových citových vzťahov. Pred príchodom do klubu zabudnime na žiarlivosť a netoleranciu a uvedomme si naše vlastné očakávania a predstavy. Vstup je povolený väčšinou iba párom a samotným ženám. Výnimkou môžu byť niektoré párty, kam môžu aj muži bez ženského sprievodu.

Súčasné pohľady na kandaulismus

Názory na kandaulismus sa rôznia. Niektoré muža teší, keď ich partnerka je žiadaná a kvalitne sexuálne uspokojí aj ostatní. Mnohé z nich to natoľko vzrušuje, že pri tom masturbujú. Býva to pre nich väčší erotický zážitok než samotný pohlavný styk. Na blogu nájdeme mnoho názorov. Manželia stredného veku sa tu zverujú so svojimi skúsenosťami. Aj napriek trvalý vzťah vyplnený citom chceli vyskúšať niečo nové. Pri schádzaní vody sa zoznámili s podobným párom a začali experimentovať. Udivilo je, že sa vo veku, kedy už je človek zvyknutý na to svoje, sa nájde niekto s chuťou spoznať nové sexuálne praktiky. Spočiatku boli dosť nesvoji, ale po prekonaní prvých zábran, zistili, že si môžu navzájom užiť v štyroch. Samotný pohľad bol pre tohto muža pôžitkom. Tešilo ho, že manželka je stále čulá a určite sa za ňou po sexuálnej stránke nemá prečo hanbiť. Druhý večer sa situácia obrátila. Aj tu všetko prebehlo k spokojnosti všetkých zúčastnených. Od tej doby sa pravidelne schádzajú a praktizujú cuckhold.

Zoznámenie kandaulistů

Nie však každý má to šťastie natrafiť v bežnom živote na podobný pár. Ľudia sa však môžu kontaktovať na internetových stránkach. Na nich je možné nájsť niekoľko takto špecializovaných webov. Tie obsahujú ponuky súkromných párty väčšinou priamo v bytoch organizátorov. Pary tiež môžu využiť služby swingers klubov. Ich počet v poslednej dobe vzrastá a možno na ne naraziť v mnohých väčších mestách. Aj keď je na väčšinu klubových akcií zakázaný vstup samotným mužom, možno sa prostredníctvom internetu dohovoriť s ženou alebo párom. Oproti privátnym akciám to má výhodu, že sa nemusíme na nikoho viazať a zoznámime sa s viacerými ľuďmi podobného razenia. Väčšina z nás má mylnú predstavu, že tam chodia len osoby, ktoré sa poznajú. Ale predsa každý tam bol raz prvýkrát a podobne ako v iných kluboch sa mu podarilo spravidla nájsť nových známych. Ani ľudia starších ročníkov nemusia mať žiadne obavy. Vek pre vstup do swingers klubov je limitovaný iba dolnou hranicou 18 rokov a predsa každý z nás je natoľko starý, nakoľko sa cíti.

Pred prvou návštevou je vhodné sa s partnerom dohodnúť, kde sú hranice, ktoré by sme mali dodržať. Predídeme tak neskorším hádkam či výčitkám. A čo si obliecť? Ženy sa prezliekajú do erotickej bielizne, ale muži chodia v tom, v čom prišli. Aj tak po prvom vykúpaní je často jediným odevom uterák a mnohokrát ani ten nie. Po príchode na swingers párty je klubovú kultúrou prevedenie podnikom a uvítací drink. Ďalší priebeh už záleží čisto na nás, môžeme sa dohodnúť s inou ženou alebo párom či zostať sami. K dispozícii sú okrem uterákov tiež kondómy. Majme však na pamäti, že aj na swingers party je potrebné rešpektovať rozhodnutia ostatných a nie aj tu znamená odmietnutie. Väčšina klubov organizuje ako denné, tak aj nočné akcie, ktoré končí v skorých ranných hodinách. Niektoré z nich poskytujú aj ubytovanie.

Pohľad na sexuálne praktiky dnes

Pohľad na sex sa v posledných desaťročiach zmenil. Stále častejšie ho ľudia berú menej viazane a chcú si aj po tejto stránke užívať život. S tým súvisí aj snaha viac experimentovať a vymýšľať nové sexuálne praktiky. S rozvojom internetu máme väčšie možnosti nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí. Prípadné názory či skúsenosti si môžeme vymeniť na niektorom z blogov venovaných podobné problematike. Ak prekonáme počiatočnú ostych, môžeme naraziť na mnoho zaujímavých ľudí, s ktorými si budeme určite rozumieť. Návšteva akcií spojených s kandaulismem je určite príjemnejšie v skupinách niekoľkých párov, ktoré môžu partnermi rôzne meniť ako len v troch alebo štyroch.

Cuckold z pohľadu muža


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Cuckold z pohľadu muža

Anonym | 07.04.2014 00:55
Tie kecy o rozvode su samozrejme mozne, ale fungujuci cuckold vztah je zalozeny na emocionalnom vztahu medzi manzelmi a sexualnom medzi manzelkou a jej milencom... odopieranie sexu je jednou z foriem cuckold, ale to neznamema ze zena je zamilovana do svojho bulla... je mu "len" sexualne oddana

Re: Cuckold z pohľadu muža

Fiky | 04.07.2016 13:56
Všetko závisí od vyzretosti zúčastnených.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky