Chirurgovia dokážu zväčšiť aj extra malý penis

Mužom s abnormálne malým penisom svitla nádej. Britskí chirurgovia totiž vskutku podpriemerné prirodzení dokážu zväčšiť do priemeru pomocou kože z predlaktia. Postihnutý muž si tak zvolí, z ktorej paže si nechá tkanivo odstrániť.


A potom už sa môže oddať rukám šikovných chirurgov

Praváci väčšinou obetujú v mene väčšieho falu ľavé predlaktie, ľaváci pravé. Celková rekonštrukcia údu môže postihnutému mužovi totálne zmeniť sexuálny život, ktorého kvalita vďaka maličkosti pohlavného orgánu býva dosť mizivá. Trpí nielen telo neschopné normálneho pohlavného styku, ale zvlášť psychika.

Operáciu však môžu podstúpiť len skutočne postihnutí muži, nie fanatici túžiaci po výbave plemenného žrebca. Pacient s diagnostikovaným mikropenisu, čo je penis nepresahujúci v erekcii dĺžku ôsmich centimetrov, sa musia obrátiť na špecialistov.

Mikropenisu môže byť výsledkom pôsobenia mnohých vplyvov

Jedným z nich je nadmerné pôsobenie hormónu testosterónu pred narodením, iným sú genetické faktory.

"Žiadna z predchádzajúcich známych operácií penisu nebola tak úspešná. Mnohí preto museli podstúpiť niekoľkonásobný chirurgický zásah," vyhlásil doktor David Ralph z University College v Londýne, podľa ktorého bude operácia znamenať tiež spásu pre mnoho transsexuálov, ktoré sa rozhodnúť stať sa plnohodnotnými muži tiež fyzicky .

Rekonštrukcia penisu je náročná mikrochirurgická operácia, ktorá zväčší mužský pohlavný úd a pritom zachová jeho plnú funkčnosť

Tkanivo z predlaktia je umiestnená do existujúceho falu. Pritom sú vďaka mikrochirurgiu prepojené žily, tepny a nervy tak, ako v prirodzene rastlom penisu. Napriek tomu je potrebné voperovať do údu tiež penilný protézu, ktorá pomôže dosiahnuť kvalitnú erekciu.

Chirurgovia dokážu zväčšiť aj extra malý penis


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky