Cesta k ženskému orgazmu

Odvážna DVD a kniha o sebemilování. Prvý sexuálny Koucký Mgr. Julie Gaia Poupětova. Spoznajte silné stránky svojho tela a naučte sa s ním pracovať. Sexuálna trénerka vás prevedie ženskú sexualitou a ukáže ako rozvíjať svoj orgazmický potenciál.


Ženské telo skrýva oveľa viac tajomstiev, než to, čo nás učili v škole

Študentky lekárskych odborov či pôrodníctve mnohokrát netuší, ako vyzerá detailné anatómie najcitlivejších ženských častí. Dokonca ani naše mamičky nevedeli akým spôsobom nám dcéram ukázať ako zaobchádzať so svojím telom. Toto predtým tabuizované téma sa postupne odkrýva a umožňuje nám ženám poznávať viac samu seba.

Možno máte pocit, že o svojom tele už viete všetko

Ale v skutočnosti sa umenie milovanie aj sebepotěšení potrebujeme učiť ako akékoľvek ďalšie zručnosti a neustále ich rozvíjať. Julie Gaia Poupětová je odborníčkou v tejto oblasti a prostredníctvom nového vzdelávacieho DVD nám osvetľuje, ako pracovať so svojím telom, ženskou energiou a ako bližšie spoznať samu seba a otvoriť sa novému svetu lásky.

Ak chcete spoznávať prirodzenú cestu k rozvoju ženstva, ktorého súčasťou je aj vzrušenie, máte v ruke unikátnej učebnici funkčnej ženskej anatómie a sebepotěšení nielen pre ženy.

Mgr. Julie Gaia Poupětová CSB

Julie Gaia Poupětová vyštudovala odbor klinickej imunológie a vývojové biológie na Univerzite Karlovej. Absolvovala zahraničné štúdium pre profesionálne Sex kouča pod vedením Dr Patti Britton, Profesionálny koučing Dr Marily Atkinson Ph.D. alebo výcvik pre sexuologické prácu s telom pod vedním Josepha Krammer Ph.D. Aktívne cvičí a vyučuje Ashtanga a power yogu. Vychádza z najnovších vedeckých prác napríklad urologička Dr Helen O\'Connellové alebo Betty Dodson.

Ako lekorka sexuálneho rozvoja je Julie Gaia Poupětová autorkou niekoľkých úspešných kurzov o ženskej i partnerskej sexualite (Umenie potešiť muža, orgazmická žena, G-bod, Milovanie dotykom a Bodyworshop - Kurz sebemilování pre ženy). Julie Gaia Poupětová pôsobí už tretí rok ako sex trénerka Frekvencia 1, kde každý všedný deň vo večerných hodinách moderuje vlastnú šou Sexy život.

Prvé DVD

Porozumiete tomu, ako vlastne funguje v našom tele orgazmus a dozviete sa, prečo vám snaha o vaginálny orgazmus možná bráni v tom rozvíjať tie naozaj silné stránky vlastného tela.
Zistíte, že naše zmysly a ich citlivosť sú kľúčom k silnejším a pestrejším zážitkom v erotike. Dozviete sa tiež, prečo je rozvoj citlivosti tak dôležitý a ako potláčanie senzitivity zabraňuje tomu, po čom v erotike často túžime. ..

Druhé DVD

Na druhom DVD pochopíte, že umenie sebemilování nie je prirodzene súčasťou našej genetickej výbavy. Naopak, zručnosti sebepotěšení sa nielen môžeme, ale aj musíme učiť a to nám dáva možnosť postupne rozvíjať napríklad ženskú ejakuláciu alebo lepší zážitok vlastného orgazmu.

Po malých krôčikoch zistíte, ako nielen posilňovať, ale aj uvoľňovať panvové dno. Dozviete sa, akým spôsobom používať vibrátory tak, aby ste rozvíjali citlivosť svojho tela.
Všetky zručnosti z prvého aj druhého DVD budete môcť využívať nielen pri ceste k svojmu prvému orgazmu či objavovanie citlivých miest svojho G-bodu, ale aj pri milovaní so svojím partnerom či ako inšpiráciu k novým hrám vo vašom vzťahu.

Cesta k ženskému orgazmu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky