Bývalá Spice Girl Mel B netají: Sex potrebujem päťkrát denne!

Čokoládová kráska Melanie Brownová, vo svete známa pod umeleckým menom Mel B ako členka niekdajšej dievčenskej anglickej popovej skupiny Spice Girls, je vo svojich 34 rokoch naozajstnú "mačkou parťáci".


Reportérovi nemeckého servera bild.de bez obalu priznala, že po sexe túži päťkrát denne

Svoje vypracované sexi telo ukázala Mel B vo Frankfurte nad Mohanom počas športovej akcie nazvanej Fitness First. Pri tejto príležitosti sa reportérovi spomínaného servera zverila aj s niektorými svojimi osobnými tajomstvami. Okrem zdravého jedla, množstvo vody na pitie a pravidelnej starostlivosti o seba potrebuje Mel B podľa svojich vlastných slov ešte niečo naviac.

Jej osobné motto totiž znie: "Sex päťkrát denne!"

Mel B to nazýva slovom "sexercise" (slovná hračka, anglicky znamená slovo exercise cvičenie - poznámka korze). Bild.de k tomu poznamenáva, že je to "športová výzva" pre speváčkinho manžela Stephena Belafonta (34). Ten sa s Mel B oženil pred dvoma rokmi a teraz nastal čas na prírastok do rodiny. Speváčka má už dve dcéry z predchádzajúcich vzťahov.

"Mám rada veľkú rodinu," zverila sa Mel B, zvaná Scary Spice

"Manžel má v príbuzenstve dvojčatá a ja by som nemala nič proti tomu, keby sa narodila aj nám," dodala s úsmevom kráska, ktorá sa v dňoch 1. až 7. februára stane tvárou Medzinárodného týždňa fitness. Podľa bild.de by budúcej mamičke Mel B vďaka pravidelnému päťnásobnému "sexercise" denne ani nechýbalo cvičenie vo fitku.

Bývalá Spice Girl Mel B netají: Sex potrebujem päťkrát denne!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky