Bývalá bordelmama: Uvítam, keď sa má dcéra vydá na životnú dráhu luxusnej prostitútky

Rodičia spravidla chcú pre svoje deti to najlepšie. Angličanka Becky Adams (45) by si priala, aby sa jej dcéra Emilia (16) stala luxusné prostitútkou. A je ochotná urobiť všetko, aby jej v tomto smere pomohla.


Bude vraj šťastná, keď sa Emilia po dovŕšení osemnástich rokov stane profesionálnou spoločníčkou zámožných pánov.

Je to podľa nej pre mladú dievčinu rozhodne lepšie profesie, než práca niekde v úrade či v banke. Šokujúce rozhodnutie zvrátené matky? Môže to tak vyzerať. Lenže tí, ktorí Becky Adams poznajú, vedia svoje. Ide totiž o niekdajšej bordelmama s množstvom skúseností. V historicky najstaršej profesii pracovala dve desaťročia a prešla radom rôznych miest. Umývala autá v spodnom prádielku, činila sa v disciplíne zvanej call servis a viedla nevestinec.

Dnes je Becky Adams profesionálny speakerkou.

"Chcela by Emilii videla ako \'luxusné prostitutku\'a je dokonca ochotná v začiatkoch ju pomôcť. Eskort je podľa nej poctivejší povolania než práca niekde za bankové prepážkou, "píše britský denník The Sun. A čo na to sama Emilia? Zatiaľ študuje odbor cestovný ruch a pri škole pracuje v predajni automobilov. Plány svojej mamičky vidí ako reálne a správne. "Pokiaľ ide o sex s neznámymi mužmi, s tým nemám žiadny morálny problém. Nemyslím si, že by na predávanie ženského tela mužom bolo niečo zlé, "tvrdí.

Bývalá bordelmama: Uvítam, keď sa má dcéra vydá na životnú dráhu luxusnej prostitútky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky