Britka nedokázala opustiť milenca ani manžela. Tak žije s oboma

Tridsaťtriročná Maria Butzkiová stála pred ťažkým rozhodnutím: pôjde od manžela a detí s milencom, alebo sa novej lásky vzdá a zachová rodinu. Skúsila prvý variant, ale po chvíli zistila, že bez rodiny nie je schopná existovať.


Tak sa chcela vrátiť. Prišla aj s milencom a všetci s manželom a deťmi teraz žijú pod jednou strechou v londýnskom Barking.

Britka nedokázala opustiť milenca ani manžela. Tak žije s oboma

Maria má sa sedmatřicetiletým manželom šestnásťročnú Lauru a dvanásťročnú Amy. Keď stretla šestatřicetiletého Petera Gruman, bola ochotná všetky opustiť a ísť za ním. Ale len na čas. Po chvíli jej začali manžel a dcéry tak chýbať, že sa k nim vrátila. Zároveň sa nedokázala rozísť s Petrom. A pretože sa obaja muži znesú, žije s nimi pod jednou strechou.

"Ľudia si môžu myslieť, že som divná, ale milujem oba muža a nemôžem si medzi nimi vybrať. Keď som opustila Paula, vznikla v mojom živote obrovská diera. Ale pomyslenie, že už nikdy neuvidím Petera, mi lámalo srdce. Takže život s oboma mužmi bol jediným riešením, "tvrdila Butzkiová v interview pre denník Daily Mirror.

Peter a Paul sa párkrát stretli a stali kamarátmi

Po troch rokoch, počas ktorých Maria prebiehal medzi oboma mužmi, súhlasili, že všetci budú žiť pod jednou strechou.

"Peter je skvelý chlap

Keď s ním mala Maria pomer prvýkrát, bol som zdrvený. Ale keď som ho spoznal, došlo mi, že máme veľa spoločného. Obaja veľmi radi rybárčime a on je teraz náhradným otcom pre moje deti, "zveril denníku dráhové expert Paul.

"Nefunguje tam žiadna žiarlivosť ... ako by sme boli tím," dodal stavbyvedúci Peter.

Väčšinu známych a priateľov zaujíma, či majú sex v troch. K tomu vraj ale nikdy nedošlo. "Nikdy sme sa o tom ani nebavili," tvrdí Butzkiová.

Britka nedokázala opustiť milenca ani manžela. Tak žije s oboma


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky