Ako ženu priviesť k orgazmu ústami

Nie každá žena môže dosiahnuť orgazmus vo vnútri pošvy. Skôr sa ženy môžu tešiť z orgazmu pri dráždení klitorisu. Klitoris však vyžaduje veľmi jemné trenie. S hrubými prstami a prílišným tlačením by ste u ženy len ťažko uspeli.


Oveľa väčšie slasti ju môžete dopriať, ak ju budete uspokojovať ústami. Vaše pery a jazyk sú veľmi jemným nástrojom, vďaka ktorému môže byť klitoris vydráždený až k dosiahnutiu orgazmu, k výbuchu slasti. Chce to však vedieť, ako na to.

Zoznámte sa s klitorisom

Základom všetkého je, aby ste vedeli, kde sa ženy dotýkať, respektíve, kde sa u ženy nachádza klitoris. Klitoris nájdete pomerne jednoducho. Nachádza sa v mieste, kde sa spájajú malé pysky ohanbia. Tam sa ukrýva malý veľký zázrak, ktorý umožní žene prežívať búrka slasti. Miesto klitorisu sa tiež môžete stretnúť s označením klitoris. V oboch prípadoch sa však jedná o to isté. Tak, ako muži sú rôzne citliví pri dráždení penisu, tak aj ženy sa líšia citlivosťou svojho klitorisu, ale aj jeho veľkosťou.

Stimulácia klitorisu pusou

Klitoris je síce možné stimulovať prstami, ale nie je nad jemnosť jazyka. Za pomoci jazyka, respektíve jemného lízanie, kedy sa intenzita stimulácie zrýchľuje a zosilňuje, môže žena čoskoro dosiahnuť veľkolepého orgazmu. Stimulácia klitorisu pusou patrí k najspoľahlivejším cestám, ako maximálne uspokojiť ženu. Vedľa jemného lízanie, prekračovanie jazykom po klitorise, či krúženie jazyka, môžete tiež klitoris jemne sať, prípadne aj hrýzť. Naozaj však jemne. Než sa však pustíte do "hryzenie", uistite sa, že partnerka takú pozornosť vyžaduje. Zato však sania len prežitok z blížiaceho sa orgazmu znásobí.

Blížiace sa orgazmus

Akonáhle sa žena blíži k svojmu vyvrcholeniu, buďte pripravení na zmenšenie intenzity Vášho vzrušovanie. Počas samotného prežívanie orgazmu, ale aj počas jeho doznievanie len tak jemne prechádzajte jazykom cez klitoris. Tým len prehĺbite orgazmus a zbytočne ho neutnete "v najlepšom". Je to ako maznanie, preukazovanie nežnosťou po sexe.

Stimulácia klitorisu pusou a prsty vnútri vagíny

Ak budete chcieť žene dopriať ešte "niečo viac", potom môžete vedľa dráždenie klitorisu ústami stimulovať aj jej vagínu. Použiť môžete Vaše dva prsty, alebo vibrátor. Niektoré ženy tiež majú rady stimuláciu konečníka. V tom prípade použite skôr malíček Vášho prsta. Začnite pekne pomaly, partnerka Vám už sama svojimi náznaky, povzdychy prezradí, čo sa jej páči, a čo nie.

Orgazmus s ejakuláciou

Orgazmus, ktorý môžete u partnerky vyvolať, môže byť také intenzity, že dokonca žena ejakuluje. Nejedná sa však o ejakulácii ako u Vás mužov. Ženskú ejakuláciu je možné prirovnať k moču. O moč, ako takú sa však nejedná. Aj keď na druhú stranu, rad žien pri vyvrcholení stráca kontrolu nad sebou, a to aj nad močením. Vráťme sa však k ejakulátu. Na rozdiel od mužského je vodnatý, poväčšinou číry. Môže však byť výnimočne aj belavý, či žltkastý. Pri orgazme môže ejakulácia byť také intenzity, že vedľa cukrov tiež môže aj striekať. Podobne, ako je tomu u muža. A tak nebuďte zaskočení, ak u partnerky zaznamenáte ejakuláciu. Skôr to pre Vás môže znamenať "odmenu", že ste partnerke dopriali tú najväčšiu možnú rozkoš.

Ako ženu priviesť k orgazmu ústami


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky