Ako správne dráždiť klitoris

Pýtate sa, ako rozparádiť partnerku? Zabrouzdejte ku klitorisu. Ak si ale neviete rady ako postupovať, tak si nechajte poradiť. S takým manuálom budete mať partnerku, ktorá si bude hrátky užívať a tiež vám to oplatí


Kde je klitoris?

Anatómia často nebýva tým, čo chce človek študovať, keď by rád zlepšil sexuálny život. Všeobecne si obe pohlavia myslia, že akákoľvek manipulácia v intímnych miestach vzruší toho druhého. Každá oblasť má ale svoje špecifiká a treba u žien je klitoris veľmi citlivým miestom. Kde ho teda máte hľadať? Je to orgán, ktorý je veľký asi tri centimetre. Prečo je tak dôležitý? Nájdeme na ňom tisícky nervových zakončení. Tie vďaka svojej citlivosti tvoria jednu z nejerotogennějších zón na ženskom tele. Keby ste ho chceli presne určiť, tak je to miesto, kde sa začínajú otvárať ženské intímne partie, ak k nim zabrouzdáte od brucha dole. Prečo je ale tak dôležitý? Pri vzrušení sa plní a práve dráždenie tohto orgánu privedie ženu k orgazmu. Takže, ako na to?

Ako dráždiť klitoris?

Ak si myslíte, že už poznáte miesto, vďaka ktorému ženu spoľahlivo uspokojíte, tak sa rovnako nevrhajte do všetkého po hlave. Najprv ženu jemne hladkajte a postupujte pomaly. Je to výhodné aj preto, že partnerka v intímnej oblasti zvlhne a vám sa potom bude lepšie dráždiť klitoris. Poriadne preskúmajte intímne miesta ženy tým, že si otvoríte pysky a potom budete jemne masírovať klitoris. Pritom môžete občas zájsť až do vagíny.

Orálny stimulácia

Klitoris bude reagovať aj na dráždenie jazykom. Jemne špičkou jazyka lechtejte toto miesto, kedy budete v smere od vagíny ku klitorisu prechádzať. Môžete striedať tenziu. Najskôr pomaly a môžete aj trochu sať, a potom zrýchlite a používajte špičku jazyka, kedy budete striedať tlak.

Čoho sa vyvarovať

Sú postupy, ktorých by ste sa mali vyvarovať, ak sa to partnerke nepáči. Niektoré ženy ocenia, keď budete drsnejšie, ale nie každá to ocenia. Preto vnímajte reakcie partnerky. Hryzenie, ťahanie alebo potľapkanie každá nemusí zniesť. Ak nie je žena dostatočne vlhké, tak postupujte pomaly, aby nedošlo k podráždeniu klitorisu. Samozrejmosťou je potom hygiena. Majte ostrihané a upravené nechty, nech to ženu nebolí.

Dráždenie klitorisu patrí k jednej v podstate zaručených metód, ako ženu vzrušiť. Preto venujte tomuto miestu špeciálnu pozornosť. Skúste naše rady a riaďte sa tým, ako na to žena reaguje. Skúste miesto poriadne preskúmať, či je to rukami, prstami alebo ústami. Pozerajte sa na partnerku, čo to s ňou robí a skúste si nájsť svoj spôsob, ako ženu vzrušíte. Akonáhle bude chcieť ešte, je to správna cesta k tomu, aby ste si so ženou užili spoločné intímne chvíle. Keď navnadíme ženu na intímne chvíle správne, tak uvidíte, že potom bude sex intenzívnejšie a lepšie. Každá musí oceniť pozorného milenca a tí, ktorí poskytujú žene rozkoš v oblasti klitorisu, sú oceňovaní ako tí najlepší milenci.

Ako správne dráždiť klitoris


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky