Ako pomôcť partnerke dosiahnuť orgazmus

Klitoriálnu stimulácia je kľúčom k orgazmu ženy. Ak vaša partnerka nikdy nedosiahla vyvrcholenie, poraďte jej, aby skúsila masturbovať. Pomocou masturbácia dokážu dosiahnuť orgazmus takmer všetky ženy.


Týmto spôsobom sa naučí aj najúčinnejším metódam stimulácie svojho klitorisu, ktoré potom môžete uplatniť pri milovaní

Najpravdepodobnejšie dosiahne vyvrcholenie pri masturbácii, ale pri súloži to pre ňu bude oveľa ťažšie. Najmenej jedna z nasledujúcich metód jej to určite umožní. Pred použitím ktorejkoľvek z nich sa najskôr presvedčte, že je plne vzrušená, a až potom vnikne do pošvy.

Minimálna vstup

V polohe muž hore sa nadvihnite na rukách a pohybujte len končekom penisu medzí pysky ohanbia smerom dovnútra a von tak, aby ste na ne tlačil. Táto metóda vás pravdepodobne nebude dostatočne stimulovať, ale ak použijete jej medzi obdobiami hlbšieho prenikania, môže byť pre partnerku veľmi vzrušujúce.

Minimálna ústup

Po každom vniknutí vytiahnite penis čo najviac von. Ženy to považujú za veľmi príjemný pohyb, pretože vyvoláva rovnaké pocity ako predošlá metóda-naťahuje pysky ohanbia a stimuluje veľmi citlivý pošvový vchod.

Napodobňovanie masturbačný metódy

Keď má partnerka obvykle pri masturbácii nohy pri sebe, pri súloži využívajte takej polohy, ktorá jej to umožní. Keď má nohy roztiahnuté, zaujmite zodpovedajúcu polohu, aby sa mohla úplne uvoľniť.

Dvojitá stimulácia

Prí súloži vyberte takú polohu, pri ktorej môžete rukou ľahko dosiahnuť na partnerkin klitoris, takže ju môžete poskytovať stimuláciu naviac. Alebo jej navrhnite, aby sa sama stimulovala, keď je váš penis v pošve.

Zmierňovanie strachu z výkonu

Podobne ako muži aj ženy niekedy cítia, že ich sexuálny výkon obmedzuje strach. Možno sa partnerka príliš soustřed\'uje na to, aby vás uspokojila alebo pozoruje, či nie ste príliš nervózny, pretože jej to nejde tak rýchlo, ako by chcela, až sa nakoniec zabudne sústrediť a prežívať svoje vlastné pocity. Povzbud\'te ju, aby zabudla na cieľ výkonu a tešila sa z toho, čo cíti.

Ako pomôcť partnerke dosiahnuť orgazmus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky