We-Vibe II - Rubín

We-Vibe II, alebo ak revolúcia vo vibrátoroch. Vibrátor už nie je erotická hračka len pre uspokojenie ženy, ale We-Vibe II môžu použiť partneri zároveň počas milovania. We-Vibe II prináša nové okamihy slasti.


We-Vibe II je originálnym typom vibrátora, ktorý bol vytvorený v roku 2008. Od tohto roku získava stále nové ocenenie. V roku 2009 bol We-Vibe II zvolený za najpredávanejší erotickú pomôcku. We-Vibe II je tiež prvý vibrátor, ktorý sa môže používať priamo pri milovaní s partnerom.

Ako vibrátor We-Vibe vyzerá

Hlavné použitie tohto vibrátora je pri milovaní medzi partnermi. Vymyslieť tvar vibrátora, ktorý by to umožnil, bolo veľmi náročné. Nakoniec sa to podarilo a je tu dokonale futuristický We-Vibe II. Vibrátor je vytvorený tak, aby vyhovoval každej žene. Vibrácie sú určené na klitoris a bod G. Vibrátor má zároveň také rozmery, aby neprekážal partnerom počas milovania. Ako najvhodnejší materiál pre We-Vibe II bol zvolený lekársky silikón. Tento materiál je zdravotne nezávadný, bez chuti, zápachu a rýchlo sa prispôsobí teplote tela.

We-Vibe a We-Vibe II

Nový rad We-Vibe II vibrátorov sa od tej predchádzajúcej odlišuje 9 vibračnými programami. Vibračné programy sú veľmi vzrušujúce pre ženu aj muža. We-Vibe II má tiež tlačidlo, ktoré umožní jednoduché prepínanie medzi programami. Keď objavíte svoj obľúbený režim vibrácií, We-Vibe II ho jednoducho uloží.

We-Vibe II

We-Vibe II je vyrábaný zo zdravotníckeho silikónu. Predáva sa v týchto lesklých farbách: Ruby (červená), Teal (modrozelená) a modrá. Vibrátor má rozmery 8,5 x 5 x 2,8 cm, jeho hmotnosť je 60 gramov. We-Vibe II môže fungovať pri nižších rýchlostiach až 2 hodiny, dobíja sa 16 hodín. Medzi ďalšie výhody tohto vibrátora patrí vodeodolnosť, 9 rýchlostí, súčasťou balenia je cestovné puzdro, nabíjačka, list s návodom a 90 denná záruka výmeny.

Ako sa We-Vibe II používa

Využitie We-Vibe II je veľmi rôznorodé. Ženy ho môžu používať ako vibrátor. We-Vibe II stimuluje G bod a klitoris zároveň. We-Vibe II je bezdrôtový prístroj, ktorý sa klasicky nabíja. Pri použití tohto vibrátora sa odporúča užívať lubrikanty na báze vody. Užšia časť vibrátora sa zavádza do vagíny, širšiu časť stimuluje klitoris. Tvar We-Vibe II sa prispôsobí vnútorným obrysom ženy, dokáže sa prispôsobiť páru pri milovaní v rôznych polohách. Zároveň ďalšia časť vibrátora dráždi klitoris vibráciami. Tento typ vibrátora je príjemným zážitkom aj pre mužov. We-Vibe môžete pri nižšej rýchlosti používať viac ako 2 hodiny. Ďalšou výhodou tohto vibrátora je jeho tichý režim, takže ho môžete využiť kdekoľvek a kedykoľvek, bez rizika, že by okolí počulo bzučanie ako pri iných vibrátorov. Pri použití vibrátora We-Vibe II a kondómu nemusíte mať obavy o pretrhnutie kondómu. We-Vibe II je úžasná erotická hračka, ktorá prináša pokrok v tom, že je určená pre oboch partnerov súčasne. Počas milovania môže žena s We-Vibe II zažiť ďaleko intenzívnejšie pocity a príjemné vibrácie sú vzrušujúce záležitosťou aj pre mužov.

We-Vibe II - Rubín


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky