Vibrátory pre ženy - výber

Uvažujete o spestrenie vášho intímneho života? Chcete si kúpiť vibrátor, ale neviete aký druh zvoliť? Ak sa hanbia vypytovať priamo v predajni s erotickými pomôckami, máme pre vás potrebné informácie o druhoch vibrátorov priamo tu.


Svoje telo poznáte najlepšie Vy sama

Než sa ponoríte do technických údajov o vibrátoroch, je dobré zamyslieť sa nad svojím telom a jeho zvláštnosťami. Treba brať ohľad aj na Vašu osobnosť a charakter. Čo presne a na ktorých miestach Vás vzrušuje najviac? Máte rada odviazané experimenty a veselé výstrednosti, alebo dávate prednosť "klasike", ktorá sa maximálne približuje realite? Túžite spoznať extrémnej dĺžky aj šírky, alebo je Vaše telo citlivé a túžite skôr po príjemných vibráciách? Budete sa riadiť pri nákupe len svojím vkusom, alebo sa poradíte so svojím partnerom či s kamarátkou? Mienite používať vibrátor vo chvíľach samoty, alebo uprednostňujete hrátky vo dvoch? Alebo snáď kupujete vibrátor ako vtipný darček svojich známych a pokúšate sa trafiť do jej gusta? Odpovede na tieto otázky je potrebné dobre premyslieť.

Nákup vibrátorov a doplnky

Je na Vás, či si vibrátor zaobstaráte v mestskej predajni erotických potrieb alebo cez internet. V prvom prípade budete mať ešte pred záväzným rozhodnutím jasnú predstavu o vzhľade a vlastnostiach výrobku a budú Vám k dispozícii odborníčka, ktorá zodpovie všetky Vaše otázky. Počítač zase zaručí príjemné zachovanie súkromia, len pozorne preštudujte všetky údaje, ktoré upresňujú vlastnosti Vami vybraného výrobku. Všímajte si tiež, aké batérie budete potrebovať, prípadne ktorý typ lubrikačného gélu si máte zaobstarať pre aplikáciu. Ponuka gélov sa pohybuje od neparfémovaných, ktoré možno zakúpiť aj v lekárni, po rôzne gély s príchuťami a vôňou ovocia.

Údržba vibrátora

Vibrátory bývajú umývateľné vodou. Prípadne si môžete prikúpiť špeciálny dezinfekčný gél alebo púder, ktorý pri ďalšom neskoršie použitie vibrátora nedráždi intímne partie. Drahšie vibrátory môžu byť vodotesné, čo sa dá skvele využiť. Ak ale túto vlastnosť nemajú, postupujte pri ich umývanie a čistenie opatrne, aby sa voda nedostala k uzáveru pre batérie!

Nepreberné množstvo tvarov a veľkostí vibrátorov

Vibrátory sa vyrábajú vo veľkej škále prevedení. Zameriavajú sa na G - bod, dráždenie klitorisu, vagíny, análnych oblastí alebo kombinujú viac týchto vlastností. Vibrujú a rotujú s voliteľnými stupňami intenzity a stále väčší dôraz je kladený tiež na design výrobku. Každá firma sa snaží zaujať v oblasti tvare, povrchových úprav a farby horúcou novinkou. Dĺžka klasických vibrátorov sa spravidla pohybuje medzi 14 - 20 cm. Šírka pri koreni býva 3,5 - 4,5 cm a na konci 2 - 3 cm. Ale ak chcete monštruózne vibrátor XXL skoro až úzkosť naháňajúcich rozmerov, treba pre podarenú recesiu na oslavách narodenín človeka, ktorý je extrovert a rád vtipkuje na sexuálne témy, môže byť. V skladoch firiem nájde všetko, čo si Vaša myseľ dokáže predstaviť.

Vibrátory podľa materiálu

V dnešnej dobe pribúdajú stále nové materiály, z ktorých sú vibrátory vyrábané. Bežné sú gélové a plastové, ale k dostaniu sú aj silikónové alebo kovové modely. Niekedy dokonca narazíte aj na sklenený vibrátor, šnúru pre análne aj vaginálne potešenie.

Gélové vibrátory

Vibrátor vyrobený z gélového materiálu je poddajný a pri použití prispôsobivý. Jeho vzhľad sa buď veľmi blíži reálnemu mužskému penisu, a to ako farbou, tak tvarom, alebo môže mať ďalšie tvary. Existujú aj gélové vibrátory s perlovým povrchom. Vibrácie sú nastaviteľné. Postupné prechody sú od jemného chvenia až po výraznú intenzitu. Je vhodný aj pre dráždenie v análnych oblastiach.

Anatomicky tvarované gélové vibrátory

Na povrchu anatomicky tvarovaného vibrátora sú naznačené žilky a postupne sa zužuje smerom k špičke v tvare žaluďa, skrátka verne napodobňuje realitu. Býva k dostaniu v rôznych odtieňoch telovej farby. Tento vibrátor býva mierne prehnutý, takže umožňuje príjemné dráždenie.

Vibrátory s výstupkami alebo s nástavci

Vibrátor s výstupkom je zvyčajne gélový. Zachováva si klady predchádzajúcich vibrátorov - nie je tvrdý, ale príjemne poddajný, vnútri prispôsobivý a má možnosti viac stupňov vibrácie, často aj rotácie. Navyše ale ešte disponuje výstupkom pre súčasné dráždenie klitorisu, prípadne análneho otvoru. Niektoré tieto vibrátory mávajú dva motorky - zvlášť pre tvar penisu a zvlášť pre gélový výstupok.

Vibrátor s nástavci sa predáva v súprave. Možno si vybrať podľa potreby nádstavec pre análnu stimuláciu, pošvový stimuláciu alebo k dráždenie klitorisu. Výbava býva umiestnená v esteticky riešených puzdrách.

Silikónové vibrátory

Relatívne nový prototyp silikónového vibrátora býva k dostaniu v rôznych farbách i tvaroch. Môže mať nastavenie nielen na stredné až silnú vibráciu, ale aj na vibráciu prerušovanou, či na postupný priebeh všetkých voliteľných programov. Používa sa k nemu lubrikant na vodnej báze.

Plastové vibrátory

Plastový vibrátor má tak hladký povrch, že obvykle nie je potrebné používať ani lubrikačný gél. Má hladký povrch a rôzny tvar so zúžením ku špici a pri použití nechladí. Môže mať palety farieb podľa vkusu kupujúceho. Opäť je možná regulácia vibrácií.

Kovové vibrátory

Kovový vibrátor upúta na prvý pohľad ženy, ktorým sa páči lesklo strieborné elegantné predmety. Tento vibrátor býva bez akýchkoľvek výstupkov, je valcovitý alebo v tvare zmenšenej dámske športové činky. Má tak hladký povrch, že nie je potrebné užívať lubrikačný gél. Intenzita vibrácií je samozrejme regulovateľná.

Vibrátory nevšedných tvarov

Doba kráča vpred. Ak chcete byť v oblasti erotického tovaru "in" alebo je zbieranie erotických pomôcok Vaším koníčkom, kúpte si vibračné vajíčko, vibrátor na klitoris alebo na bod - G.

Vibračné vajíčko

Vibračné vajíčko patrí k univerzálnym pomôckam a možno ich použiť na všetkých erotických zónach mužov i žien. Máva zamatovo hrubý povrch, preto je veľmi klzké a ľahko sa vkladá i vyberá. Súčasne výrobku je káblový ovládač s membránovými tlačidlami pre voľbu vibrácií.

Vibrátory na G - bod

Jedná sa o prvý vibrátor na svete, ktorý môže mať žena vo vnútri aj pri súloži. Tento silikónový vibrátor pripomína tvarom písmeno U a časti, ktoré sa majú dotýkať tela, mávajú drobné výstupky. Jeho menšia časť zavádza žena do vagíny, kde stimuluje G - bod, väčšia časť dráždi zvonku klitoris. Je možná aj súlož, či už klasická alebo rôzne polohy. Oba diely sa pri kopuláciu mierne pohybujú, čo ešte umožňuje stimuláciu. Vibrátor má pre každú časť vlastný motor a možnosť ľahkej voľby rýchlosti vibrácie s pomocou spínača, skrytého vo vonkajšej časti. Tento vibrátor je možné používať samostatne, napríklad aj na verejnosti pod oblečením. Jeho chod je tak tichý, že ho nikto nebude počuť.

Vibrátory na klitoris

Tento podlhovastý vibrátor ladného tvaru býva malých rozmerov. Je vyrobený z pastu a silikónu, máva rôzne farby a zvyčajne hodvábny povrch. V tele výrobku je umiestnené vibrujúca centrum, ktoré uspokojí klitoris. Hlučnosť je minimálna. Ovláda sa pomocou tlačidiel na paneli. Tento vibrátor sa zvyčajne nabíja na nabíjačke, ktorá je súčasťou balenia.

Nešetrite na kvalite

Iste už máte predstavu, ktorý typ vibrátora je Vám - prípadne Vašej partnerke, "na mieru". Záverom ešte posledné odporúčania - nešetrite pri nákupe. Výrobky sa cenovo pohybujú od pouhých 150, - Sk za klasický typ po niekoľko tisíc korún za luxusné balenie. Ale istota kvality býva, ako ostatne u väčšiny tovarov, od cenového priemeru okolo 500, - Sk smerom hore.

Vibrátory pre ženy - výber


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky