Vibračný jazýček gélový

Chcete ešte viac zvýšiť erotický zážitok, ešte zdokonaliť vaše sexuálne hrátky? Môžete ich obohatiť pomocou vibračného gélového jazýčku. Je určený pre ženy, ale aj pre mužov. Pozrime sa, ako sa táto erotická pomôcka používa.


Čo je vibrátor na klitoris

Vibrátory na klitoris sa delí rozdeliť na dve skupiny - multifunkčné vibrátory a klitoriálnu vibrátory. A práve vibrátory, určené výhradne na dráždenie klitorisu nás zaujímajú. Ženy tieto pomôcky majú obzvlášť vysokej obľube, pretože klitoris je jedna z najviac erotogénnych zón. Mnoho žien tiež klitoriálnu vibrátory používa aj počas milovania, aby tak dosiahli lepšieho orgazmu.

Čo je vibračná gélový jazýček?

Vibračný gélový jazýček je síce nenápadný, ale pri tom veľmi zaujímavý a obľúbený vibrátor na klitoris. Je známe, že klitoris je najcitlivejším miestom ženského tela vôbec, a intenzívne stimulácia klitorisu dokáže nejednu roztúženú ženu počas krátkej chvíle dostať do výšin rozkoše. A ak si chcete toho pocitu užiť do sýtosti, rozhodne túto erotickú pomôcku vyskúšajte.

Ako vibračné gélový jazýček pracuje?

Vibračný gélový jazýček je na prvý pohľad nenápadná a jednoduchá erotická pomôcka, ktorá vám ale svoju funkcií dokáže pripraviť mnoho prekvapivých a príjemných chvíľok. Jedná sa o dráždiaci pomôcku na klitoris, ktorá prináša spestrenie sexuálneho života. Tento obľúbený vibrátor na klitoris totiž rad žien rada používa aj počas súlože. Gélový jazýček s tvarovanými perami je pripravený svojou vibráciou dráždiť nielen klitoris, ale aj ostatné partie tela. Dráždenie vašich intímnych partií gélovým jazýčkom je niečo úžasné. Vibračné gélový jazýček má plynulú reguláciu vibrácií, takže sa jazýček jemne chveje na klitorisu a vy si môžete regulovať rozkoš až do maximálneho orgazmu.

Vibračné gélový jazýček aj pre mužov

Mohlo by sa zdať, že vibračné jazýček má nahradiť mužský jazyk a je teda určený pre ženy. Vibračný jazýček gélový s tvarovanými perami je samozrejme pripravený dráždiť klitoris i ostatné partie v ženskom lone, rovnako ako bradavky. Ale vibračná jazýček je aj pre mužov. Dokáže totiž výborným spôsobom dráždiť penis alebo semenníky. Do Klitoriálna vibrátorov sa radí aj vibračné krúžky na penis. Ak je pri milovaní žena hore, môže si sama nasedávat klitorisom presne na vibrátorik. Vibračné krúžky so stimuláciou klitorisu sú lacné a pri ich použití si užije aj muž. Masáž vašich intímnych partií týmto gélovým jazýčkom je proste rozkoš!

Výhody vibračných gélových jazýčkov

Klitoriálnu vibrátory, ktoré sú určené iba pre klitoris, bývajú také malé, že ich môžete nenápadne nosiť v kabelke stále so sebou. Vyrábajú sa napríklad v tvare motýliku, ako hračky do vane, v rúži a alebo si môžete zaobstarať gélový jazýček zabudovaný v nohavičkách. Vibračné gélový jazýček vám prinesie tak intenzívnu stimuláciu, akú ste ešte nepoznali. Výhodou je nízka cena a malé rozmery mini vibrátorov. S vibračným gélovým jazýčkom na klitoris si užijú obaja partneri.

Vibračný jazýček gélový


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky