Veľký maxi vibrátor

Je vibrátor vašou obľúbenou erotickou pomôckou? A akú veľkosť uprednostňujete? Vibrátory sa vyrábajú v mnohých veľkostiach od niekoľkocentimetrových "drobčekov" až po "obrami" dlhé niekoľko desiatok centimetrov.


Vibrátory z druhej menovanej skupiny bývajú označované ako maxi vibrátory.

Ako veľké sú maxi vibrátory?

Ich dĺžka býva 20, niekedy až 30 centimetrov. Priemer maxi vibrátorov niekedy dosahuje až 6 centimetrov. Okrem toho sa vyrábajú ešte väčšie vibrátory, ale tie väčšinou slúži ako žartovné predmety, nie ako skutočné dráždidlo ženskej pošvy.

Pre koho sú vhodné maxi vibrátory?

Maxi vibrátory sa najviac hodí pre ženy, ktoré uprednostňujú silnejšie tlak v pošve a prienik vibrátora hlboko do pošvy. Tie najväčšie vibrátory potom iste ocenia tie ženy, ktoré majú rady extrémne, až bolestivý sex. Z tohto dôvodu bývajú maxi vibrátory často využívané pri bdsm praktikách. Sexuológovia uvádzajú, že do pošvy sa väčšinou nezmestí viac ako 15 centimetrov dĺžky vibrátora, ale na druhú stranu maxi vibrátory bývajú pomerne ťažké a aby bolo možné s nimi pohodlne manipulovať, je potrebné ich za niečo z druhej strany držať. Preto vôbec nevadí, keď bude maxi vibrátor oveľa dlhší ako oných 15 centimetrov.

K čomu sa maxi vibrátor nehodí?

Pre svoju mohutnosť sa maxi vibrátor príliš nehodí pre klitoriálnu dráždenie. Pre jemné dráždenie okolí pošvy si radšej kúpte nejaký malinký vibrátor o dĺžke iba pár centimetrov, alebo muža s veľa šikovnými ústami a jazykom.

Maxi vibrátory verzus muži

Keď už sme u tých mužov, mali by ste si dobre rozmyslieť, či svojmu partnerovi ukážete váš maxi vibrátor. Väčšina mužov je totiž dosť citlivých, čo sa otázky veľkosti penisu týka. Priemerný mužský penis má pri stoporenie dĺžku 13 až 18 centimetrov. Ak by ste na svojho partnera vytiahla vibrátor o dĺžke 20, 25 alebo trebárs aj 30 centimetrov, pravdepodobne by to vnímal úplne rovnako, ako by ste mu povedala "miláčik, ten tvoj penísek je pre mňa jednoducho moc malý". Určite si dokážete predstaviť, čo by potom nasledovalo - koniec vzrušenia, koniec milovania a dosť možno aj poriadna hádka. Ak chcete pri sexe s partnerom použiť vibrátor, skúste niektorý s drobnejších modelov, alebo si pred zaobstaraním vibrátora so svojím partnerom o tejto veci najskôr v kľude porozprávajte.

Výhody a nevýhody maxi vibrátorov

Medzi najväčšie výhody maxi vibrátorov patrí ako inak ich veľkosť. Dlhé a mohutné telo maxi vibrátora umožňuje to, aby sa vo vnútri mohol skryť naozaj výkonný vibračný motorček, takže pre milovníkov skutočne silných vibrácií je maxi vibrátor to pravé. Medzi ďalšie výhody maxi vibrátorov patrí to, že sa niektoré modely vyrábajú na rozdiel od mini vibrátorov z materiálov typu silikónová kože, takže je možné ľahšie navodiť pocit ozajstného sexu. Vzhľadom k tomu, že maxi vibrátory sa často vyrábajú z kvalitnejších materiálov a obsahujú kvalitné a silné vibračné motorky, patrí medzi ich nevýhody väčšinou vysoká cena.

Veľký maxi vibrátor


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky