RECENZIA umelé vagíny Fleshlight Pink Lady Original

Dnes tu máme tovar, ktoré potešia zase pánov. Dámy prepáčia, že sa ich polovičkám venujeme v recenziách tak často - môžete sa skoro tešiť na jeden bestseller od švédskeho LELO.


Jedná sa o základný model umelej vagíny od amerického Fleshlight

Ktorý nemá nijako zvráskavenou vnútornú výstelku - chce ponúknuť prirodzený pocit styku s reálnou ženou. Tomu napomáha aj perfektné materiál Real Feel Super Skin. Keď ho moja zvedavá kamarátka dostala do ruky, tak si povzdychla, že by chcela mať "niečo", čím by si mohla užívať s tak jemnou hračkou. Jemný a mäkučký materiál vagínky ju jednoducho dostal. A teraz čo musí robiť Fleshlightka s chalanmi.

Materiál je naozaj príjemný na dotyk a skvele drží teplotu

Nič ale nie je dokonalé. Po každom použití a vymytie je nutné vnútornú výstelku popudřit špeciálnym práškom. Ten zamedzí tomu, aby sa jemný vnútorný materiál po dlhšej dobe nezlepili k sebe. Takže po každom použití napudřit a pred použitím znova umyť.

Odporúčam vnútro honitko ohriať v teplej vode pred použitím. Styk so studenou vagínou ocenia leda tak nekrofilové. Pre prekrvený penis je to pomerne šok, keď zrazu zájde do studena. Tieto nešváry sú identické pre všetky Fleshlightky - aj pre modely, ktoré sme predtým recenzovali (Fleshlight Flight a Fleshlight Sex in Can Succi).

Pár čísel:

  • Dĺžka celková 24 cm
  • Úžitková hĺbka
  • Vnútorný priemer od 1,9 do 6 cm

Vstup do vagíny je realisticky tvarovaný - len tá farba je výraznejšie ružovejšia, než je bežné. Roztvorené Labe (vejáriky), vyčnievajúci klitoris a slastný otvor na zasunutie. Čo viac potrebovať od vagínky?

Fleshlightka je ukrytá v nenápadnej čiernej "baterke". Nikto nespozná, čo je jej obsahom - kým ju neotvorí. Práve na to vsádzajú majitelia Fleshlight, ktorí môžu bývať v domácnosti s niekým, komu nechcú hovoriť, že si užívajú aj s inou vagínou než s tou reálnou.

Vnútorná výstelka je úplne hladká - čo môže byť príjemnou zmenou oproti roztodivným tvarom

Ktoré ponúkajú ostatné modely Fleshlight aj konkurenčné výrobky. Osobne by som sa ale bál toho, že časom rovný tvar omrzí. Našťastie je jednoduché vnútornú výstelku vymeniť za nový model - Vnútrająok sa predávajú zvlášť a dajú sa kúpiť lacnejšie než celá "flešlajtka".

RECENZIA umelé vagíny Fleshlight Pink Lady Original


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky